OBOS-ligaen har levert så langt, med sine overraskelser, skuffelser og den evige uforutsigbarheten divisjonen nærmest har blitt kjent for.
Helt i toppen av tabellen er det imidlertid som ventet akkurat nå, med Bodø/Glimt på topp og Start på den andre direkte opprykksplassen. Men, her kan mye endre seg, og nå er oppsettet for andre halvdel av årets sesong i OBOS-ligaen klart. Under følger en fullstendig og oppdatert terminliste.
*I de to siste rundene spilles alle kampene samtidig, og derfor ennå ikke bestemt hvilke kamper som går på tv. Alle kampene ser man uansett direkte på Eurosport Player.
OBOS-ligaen
OBOS-klubb permitterer samtlige spillere
18/03/2020 PÅ 16:47
Runde 16:
Lørdag 22. juli, 18.00: Bodø/Glimt – Ranheim (Eurosport Norge)
Søndag 23. juli, 18.00: Start – Kongsvinger (Eurosport Norge)
Søndag 23. juli, 18.00: Florø - Fredrikstad
Søndag 23. juli, 18.00: Sandnes Ulf - Mjøndalen
Søndag 23. juli, 18.00: Strømmen - Jerv
Søndag 23. juli, 18.00: Tromsdalen - Arendal
Søndag 23. juli, 18.00: Ull/Kisa - Elverum
Søndag 23. juli, 18.00: Åsane - Levanger
Runde 17:
Lørdag 29. juli, 18.00: Mjøndalen - Bodø/Glimt (Eurosport Norge)
Søndag 30. juli, 15.00: Sandnes Ulf – Start (Eurosport Norge)
Søndag 30. juli, 18.00: Arendal - Åsane
Søndag 30. juli, 18.00: Elverum - Florø
Søndag 30. juli, 18.00: Fredrikstad - Strømmen
Søndag 30. juli, 18.00: Kongsvinger - Ull/Kisa
Søndag 30. juli, 18.00: Levanger - Jerv
Søndag 30. juli, 18.00: Ranheim - Tromsdalen
Runde 18:
Søndag 6. august, 15.00: Ull/Kisa - Sandnes Ulf (Eurosport Norge)
Søndag 6. august, 18.00: Bodø/Glimt - Arendal
Søndag 6. august, 18.00: Jerv - Fredrikstad
Søndag 6. august, 18.00: Florø - Kongsvinger
Søndag 6. august, 18.00: Strømmen - Levanger
Søndag 6. august, 18.00: Tromsdalen - Elverum
Søndag 6. august, 18.00: Åsane – Ranheim
Tirsdag 8. august, 19.00: Start – Mjøndalen (Eurosport Norge)
Runde 19:
Søndag 13. august, 15.00: Elverum - Bodø/Glimt (Eurosport Norge)
Søndag 13. august, 18.00: Arendal - Strømmen
Søndag 13. august, 18.00: Start - Florø
Søndag 13. august, 18.00: Kongsvinger - Jerv
Søndag 13. august, 18.00: Mjøndalen - Tromsdalen
Søndag 13. august, 18.00: Ranheim - Ull/Kisa
Søndag 13. august, 18.00: Sandnes Ulf – Åsane
Søndag 13. august, 18.00: Fredrikstad – Levanger
Runde 20:
Onsdag 16. august, 18.00: Bodø/Glimt – Fredrikstad (Eurosport Norge)
Onsdag 16. august, 19.00: Jerv - Arendal
Onsdag 16. august, 19.00: Florø - Mjøndalen
Onsdag 16. august, 19.00: Levanger - Elverum
Onsdag 16. august, 19.00: Strømmen - Ranheim
Onsdag 16. august, 19.00: Tromsdalen - Sandnes Ulf
Onsdag 16. august, 19.00: Åsane – Kongsvinger
Torsdag 17. august, 19.00: Ull/Kisa - Start (Eurosport Norge)
Runde 21:
Søndag 20. august, 15.00: Ranheim – Levanger (Eurosport Norge)
Søndag 20. august, 18.00: Arendal - Fredrikstad
Søndag 20. august, 18.00: Elverum - Jerv
Søndag 20. august, 18.00: Start - Tromsdalen
Søndag 20. august, 18.00: Mjøndalen - Strømmen
Søndag 20. august, 18.00: Sandnes Ulf - Florø
Søndag 20. august, 18.00: Åsane - Ull/Kisa
Tirsdag 22. august, 19.00: Kongsvinger - Bodø/Glimt (Eurosport Norge)
Runde 22:
Søndag 3. september, 15.00: Jerv – Start (Eurosport Norge)
Søndag 3. september, 15.00: Florø – Tromsdalen
Søndag 3. september, 15.00: Strømmen - Elverum
Søndag 3. september, 15.00: Levanger - Arendal
Søndag 3. september, 18.00: Fredrikstad - Åsane
Søndag 3. september, 18.00: Ranheim - Kongsvinger
Søndag 3. september, 18.00: Ull/Kisa – Mjøndalen
Tirsdag 5. september, 19.00: Bodø/Glimt - Sandnes Ulf (Eurosport Norge)
Runde 23:
Søndag 10. september, 15.00: Mjøndalen – Ranheim (Eurosport Norge)
Søndag 10. september, 15.00: Elverum - Fredrikstad
Søndag 10. september, 15.00: Florø – Arendal
Søndag 10. september, 15.00: Tromsdalen - Ull/Kisa
Søndag 10. september, 15.00: Åsane – Jerv
Søndag 10. september, 18.00: Kongsvinger - Strømmen
Søndag 10. september, 18.00: Sandnes Ulf - Levanger
Tirsdag 12. september, 19.00: Start - Bodø/Glimt (Eurosport Norge)
Runde 24:
Søndag 17. september, 15.00: Bodø/Glimt – Tromsdalen (Eurosport Norge)
Søndag 17. september, 15.00: Arendal - Mjøndalen
Søndag 17. september, 15.00: Jerv - Sandnes Ulf
Søndag 17. september, 15.00: Levanger - Kongsvinger
Søndag 17. september, 15.00: Strømmen - Åsane
Søndag 17. september, 18.00: Ull/Kisa – Florø
Søndag 17. september, 18.00: Ranheim - Elverum
Tirsdag 19. september, 19.00: Fredrikstad - Start (Eurosport Norge)
Runde 25:
Søndag 24. september, 15.00: Start – Levanger (Eurosport Norge)
Søndag 24. september, 15.00: Elverum - Arendal
Søndag 24. september, 15.00: Florø - Ranheim
Søndag 24. september, 15.00: Tromsdalen - Jerv
Søndag 24. september, 18.00: Kongsvinger - Fredrikstad
Søndag 24. september, 18.00: Mjøndalen - Åsane
Søndag 24. september, 18.00: Sandnes Ulf - Strømmen
Tirsdag 26. september, 19.00: Ull/Kisa - Bodø/Glimt (Eurosport Norge)
Runde 26:
Søndag 1. oktober, 15.00: Strømmen – Start (Eurosport Norge)
Søndag 1. oktober, 15.00: Arendal - Kongsvinger
Søndag 1. oktober, 15.00: Åsane – Elverum
Søndag 1. oktober, 15.00: Jerv - Mjøndalen
Søndag 1. oktober, 15.00: Levanger - Tromsdalen
Søndag 1. oktober, 18.00: Bodø/Glimt - Florø
Søndag 1. oktober, 18.00: Ranheim - Sandnes Ulf
Tirsdag 3. oktober, 19.00: Fredrikstad - Ull/Kisa (Eurosport Norge)
Runde 27:
Søndag 15. oktober, 15.00: Bodø/Glimt – Levanger (Eurosport Norge)
Søndag 15. oktober, 15.00: Elverum - Kongsvinger
Søndag 15. oktober, 15.00: Florø - Åsane
Søndag 15. oktober, 15.00: Tromsdalen - Strømmen
Søndag 15. oktober, 18.00: Mjøndalen - Fredrikstad
Søndag 15. oktober, 18.00: Sandnes Ulf - Arendal
Søndag 15. oktober, 18.00: Ull/Kisa – Jerv
Tirsdag 17. oktober, 19.00: Start – Ranheim (Eurosport Norge)
Runde 28:
Søndag 22. oktober, 15.00: Arendal – Start (Eurosport Norge)
Søndag 22. oktober, 13.00: Elverum - Sandnes Ulf
Søndag 22. oktober, 13.00: Jerv - Bodø/Glimt
Søndag 22. oktober, 13.00: Levanger - Florø
Søndag 22. oktober, 13.00: Strømmen - Ull/Kisa
Søndag 22. oktober, 13.00: Åsane – Tromsdalen
Søndag 22. oktober, 18.00: Kongsvinger - Mjøndalen
Tirsdag 24. oktober, 19.00: Fredrikstad – Ranheim (Eurosport Norge)
Runde 29*:
Søndag 29. oktober, 12.00: Bodø/Glimt - Åsane
Søndag 29. oktober, 12.00: Florø - Strømmen
Søndag 29. oktober, 12.00: Start - Elverum
Søndag 29. oktober, 12.00: Mjøndalen - Levanger
Søndag 29. oktober, 12.00: Ranheim - Jerv
Søndag 29. oktober, 12.00: Sandnes Ulf - Kongsvinger
Søndag 29. oktober, 12.00: Tromsdalen - Fredrikstad
Søndag 29. oktober, 12.00: Ull/Kisa - Arendal
Runde 30*:
Søndag 5. november, 13.00: Arendal - Ranheim
Søndag 5. november, 13.00: Elverum - Mjøndalen
Søndag 5. november, 13.00: Jerv - Florø
Søndag 5. november, 13.00: Fredrikstad - Sandnes Ulf
Søndag 5. november, 13.00: Kongsvinger - Tromsdalen
Søndag 5. november, 13.00: Levanger - Ull/Kisa
Søndag 5. november, 13.00: Strømmen - Bodø/Glimt
Søndag 5. november, 13.00: Åsane - Start
OBOS-ligaen
Mislyktes med opprykket – nå termineres kontrakten ett år før tiden
18/12/2018 PÅ 20:48
OBOS-ligaen
Glad han slipper å møte Eliteserie-veteranen: – Vet han er vond å spille mot
02/12/2018 PÅ 19:43