• Du kan se samtlige kamper i Eliteserien og OBOS-ligaen på Discovery+. Sikre deg tilgang her!
Eliteserie-sesongen 2022 nærmer seg og her er oversikten over fotballmenyen på Discoverys flater. Eliteserien kickstartes lørdager med to kamper som hovedsakelig sendes på Eurosport Norge og discovery+ 16.00 og 18.00.
Nytt av året er at søndagen er MAX-dagen når det gjelder norsk fotball. Fra klokken 15.00 vil du se en utvalgt kamp fra OBOS-ligaen før du får oppladningen til hovedrunden i Eliteserien på MAX og discovery+ fra 17.00 med Fotball Direkte. Avspark 18.00 er det fortsatt MAX og discovery+ som er kanalen hvis du ønsker å se Fotball Direkte med Discoverys eksperter hvor de følger alle kampene. En utvalgt kamp i 18-runden sendes på Eurosport Norge, mens alle kamper er tilgjengelig på discovery+. Hovedkampen sparkes i gang 20.00 på MAX og discovery+ og hele runden avsluttes med Fotballrunden på samme plattformer.
Vi informerer
Discovery+ viser golfturnering med Tom Brady
19/05/2022 PÅ 08:57
OBOS-ligaen spilles på mandager og her er også MAX kanalen å se det på sammen med discovery+. Fotball Direkte starter 17.00 før runden sparkes i gang 18.00. Også her vil en utvalgt kamp sendes på Eurosport Norge, mens alle kamper vil bli sendt på discovery+. Det hele avsluttes med Fotballrunden OBOS-ligaen hvor hele runden oppsummeres fra klokken 20.00.
Alle kampene ser du på discovery+ - enten du sitter hjemme i sofaen eller er på farten.
Under ser du når og hvor ditt lag spiller. Først kommer program og TV-oversikten på Eliteserien, mens nederst finner man program og TV-oversikten til OBOS-ligaen. Sendeskjema oppdateres jevnlig gjennom sesongen når endringer skjer.
Har du discovery+ kan du se alle kamper der. Sikre deg tilgang her.
Runde 8, onsdag/torsdag 25./26. mai
Bodø/Glimt - Strømsgodset, onsdag 18:00, Eurosport Norge og Discovery+
Aalesund - Jerv, onsdag 18:00, Discovery+
Kristiansund - Tromsø - utsatt, dato ikke klar
Odd - Sandefjord, onsdag 18:00, Discovery+
Viking - HamKam, onsdag 18:00, Discovery+
Lillestrøm - Vålerenga, onsdag 20:00, MAX og Discovery+
Rosenborg - Haugesund, torsdag 18:00, Eurosport Norge og Discovery+
Sarpsborg 08 - Molde, torsdag 20:00, Eurosport Norge og Discovery+
Runde 9, lørdag/søndag 28./29. mai
HamKam - Odd, lørdag 16:00, Eurosport Norge og Discovery+
Strømsgodset - Viking, lørdag 18:00, Eurosport Norge og Discovery+
Molde - Bodø/Glimt, søndag 18:00, Eurosport Norge og Discovery+
Haugesund - Aalesund, søndag 18:00, Discovery+
Jerv - Sarpsborg 08, søndag 18:00, Discovery+
Sandefjord - Kristiansund, søndag 18:00, Discovery+
Tromsø - Lillestrøm, søndag 18:00, Discovery+
Vålerenga - Rosenborg, søndag 20:00, MAX og Discovery+
Runde 10, lørdag/søndag 18./19. juni
Sarpsborg 08 - Strømsgodset, lørdag 16:00, Eurosport Norge og discovery+
Kristiansund - Bodø/Glimt, lørdag 18:00, Eurosport Norge og discovery+
Lillestrøm - Rosenborg, søndag 18:00, Eurosport Norge og discovery+
Jerv - HamKam, søndag 18:00, discovery+
Odd - Molde, søndag 18:00, discovery+
Tromsø - Haugesund, søndag 18:00, discovery+
Viking - Sandefjord, søndag 18:00, discovery+
Aalesund - Vålerenga, søndag 20:00, MAX og discovery+
Runde 11, lørdag/søndag 25./26. juni
Haugesund - Viking, lørdag 16:00, Eurosport Norge og discovery+
Rosenborg - Kristiansund, lørdag 18:00, Eurosport Norge og discovery+
Bodø/Glimt - Aalesund, søndag 18:00, ESN, D+
HamKam - Sarpsborg 08, søndag 18:00, D+
Molde - Jerv, søndag 18:00, D+
Strømsgodset - Lillestrøm, søndag 18:00, D+
Sandefjord - Tromsø, søndag 18:00, D+
Vålerenga - Odd, søndag 20:00, MAX, D+
Runde 12, lørdag/søndag 2./3. juli
Jerv - Haugesund, lørdag 16:00, ESN, D+
Odd - Bodø/Glimt, lørdag 18:00, ESN, D+
HamKam - Molde, søndag 18:00, ESN, D+
Aalesund - Strømsgodset, søndag 18:00, D+
Kristiansund - Lillestrøm, søndag 18:00, D+
Sarpsborg 08 - Sandefjord, søndag 18:00, D+
Viking - Rosenborg, søndag 20:00, MAX, D+
*Tromsø - Vålerenga ble spilt 12. mai.
Runde 13, lørdag/søndag 9./10. juli
Bodø/Glimt - Sarpsborg 08, lørdag 16:00, ESN, D+
Strømsgodset - Odd, lørdag 18:00, ESN, D+
Lillestrøm - Viking, søndag 18:00, ESN, D+
Molde - Tromsø, søndag 18:00, D+
Rosenborg - Jerv, søndag 18:00, D+
Sandefjord - Aalesund, søndag, 18:00, D+
Vålerenga - Kristiansund, søndag 18:00, D+
Haugesund - HamKam, søndag 20:00, MAX, D+
Runde 14, lørdag/søndag 16./17. juli
Jerv - Sandefjord, lørdag 16:00, ESN, D+
HamKam - Bodø/Glimt, lørdag 18:00, ESN, D+
Sarpsborg 08 - Vålerenga, søndag 18:00, ESN, D+
Molde - Haugesund, søndag 18:00, D+
Odd - Lillestrøm, søndag 18:00, D+
Tromsø - Strømsgodset, søndag 18:00, D+
Viking - Kristiansund, søndag 18:00, D+
Aalesund - Rosenborg, søndag 20:00, MAX, D+
Runde 15, lørdag/søndag 23./24. juli
Lørdag 23. juli kl 16.00
Bodø/Glimt - Jerv på ESN
Lørdag 23. juli kl. 18.00
Rosenborg - Tromsø på ESN
Søndag 24. juli kl 18.00
Haugesund - Sarpsborg 08 på ES+2
Kristiansund - Odd på ES+3
Sandefjord - Molde på ES+1
Vålerenga - Viking på ESN
Søndag 24. juli kl 20.00
Strømsgodset - HamKam på MAX
*Lillestrøm - Aalesund ble spilt 28. april
Runde 16, lørdag/søndag 30./31. juli
Lørdag 30. juli kl 18.00
Aalesund - Bodø/Glimt på ES+1
HamKam - Kristiansund på ES+2
Tromsø - Sandefjord på ES+3
Odd - Rosenborg på ESN
Lørdag 30. juli 20.00
Jerv - Vålerenga på MAX
Søndag 31. juli kl 15.30
Molde - Strømsgodset på ES+1
Sarpsborg 08 - Lillestrøm på ESN
*Viking - Haugesund ble spilt 30. april
Runde 17, lørdag/søndag 6./7. august
Lørdag 6. august 16.00
Bodø/Glimt - Odd på ESN
Lørdag 6. august 18.00
Rosenborg - HamKam på ESN
Søndag 7. august kl 18.00
Haugesund - Jerv på ES+4
Kristiansund - Molde på ESN
Lillestrøm - Tromsø på ES+2
Strømsgodset - Sarpsborg 08 på ES+3
Sandefjord - Viking på ES+1
Søndag 7. august 20.00
Vålerenga - Aalesund på MAX
Runde 18, Fredag/lørdag/søndag 12.-14. august
Fredag 12. august kl 19.00
Sandefjord - Rosenborg på MAX
Lørdag 13. august kl 16.00
Aalesund - Haugesund på ESN
Lørdag 13. august kl 18.00
Sarpsborg 08 - Bodø/Glimt på ESN
Søndag 14. august kl 18.00
Jerv - Lillestrøm på ESN
Tromsø - Kristiansund på ES+1
Søndag 14. august kl 20.00
HamKam - Vålerenga på MAX
***Molde-Odd og Viking-Strømsgodset ble spilt 11. og 12. mai.
Runde 19, lørdag/søndag 20./21. august
Lørdag 20. august kl 18.00
Odd - Sarpsborg 08 på ESN
Søndag 21. august kl 18.00
Bodø/Glimt - HamKam på ES+4
Haugesund - Molde på ES+1
Kristiansund - Viking på ES+2
Lillestrøm - Sandefjord på ES+3
Strømsgodset - Jerv på ES+5
Vålerenga - Tromsø på ESN
Søndag 21. august kl 20.00
Rosenborg - Aalesund på MAX
Runde 20, lørdag/søndag 27./28
Lørdag 27. august kl 18.00
Jerv - Bodø/Glimt på ESN
Sandefjord - Strømsgodset på MAX
Søndag 28. august kl 18.00
Aalesund - Odd på ES+4
HamKam - Haugesund på ESN
Lillestrøm - Kristiansund på ES+3
Molde - Sarpsborg 08 på ES+2
Viking - Vålerenga på ES+1
Søndag 28. august kl 20.00
Tromsø - Rosenborg på MAX
Runde 21, lørdag/søndag 3./4. september
Bodø/Glimt - Molde, søndag 18:00, D+
Haugesund - Tromsø, søndag 18:00, D+
Kristiansund - Sandefjord, søndag 18:00, D+
Strømsgodset - Aalesund, søndag 18:00, D+
Rosenborg - Viking, søndag 18:00, D+
Sarpsborg 08 - HamKam, søndag 18:00, D+
Odd - Jerv, søndag 18:00, D+
Vålerenga - Lillestrøm, søndag 18:00, D+
Runde 22, lørdag/søndag 10./11. september
Aalesund - Sarpsborg 08, søndag 18:00, D+
HamKam - Viking, søndag 18:00, D+
Haugesund - Rosenborg, søndag 18:00, D+
Jerv - Molde, søndag 18:00, D+
Kristiansund - Vålerenga, søndag 18:00, D+
Lillestrøm - Strømsgodset, søndag 18:00, D+
Sandefjord - Odd, søndag 18:00, D+
Tromsø - Bodø/Glimt, søndag 18:00, D+
Runde 23, lørdag/søndag 17./18. september
Bodø/Glimt - Haugesund, søndag 18:00, D+
Molde - Aalesund, søndag 18:00, D+
Strømsgodset - Kristiansund, søndag 18:00, D+
Rosenborg - Lillestrøm, søndag 18:00, D+
Sarpsborg 08 - Jerv, søndag 18:00, D+
Odd - HamKam, søndag 18:00, D+
Viking - Tromsø, søndag 18:00, D+
Vålerenga - Sandefjord, søndag 18:00, D+
Runde 24, lørdag/søndag 1./2. oktober
Aalesund - Viking, søndag 17:00, D+
HamKam - Jerv, søndag 17:00, D+
Haugesund - Odd, søndag 17:00, D+
Kristiansund - Rosenborg, søndag 17:00, D+
Lillestrøm - Bodø/Glimt, søndag 17:00, D+
Sandefjord - Sarpsborg 08, søndag 17:00, D+
Tromsø - Molde, søndag 17:00, D+
Vålerenga - Strømsgodset, søndag 17:00, D+
Runde 25, lørdag/søndag 8./9. oktober
Bodø/Glimt - Sandefjord, søndag 17:00, D+
Jerv - Aalesund, søndag 17:00, D+
Molde - HamKam, søndag 17:00, D+
Strømsgodset - Tromsø, søndag 17:00, D+
Rosenborg - Vålerenga, søndag 17:00, D+
Sarpsborg 08 - Haugesund, søndag 17:00, D+
Odd - Kristiansund, søndag 17:00, D+
Viking - Lillestrøm, søndag 17:00, D+
Runde 26, lørdag/søndag 15./16. oktober
Aalesund - HamKam, søndag 17:00, D+
Kristiansund - Haugesund, søndag 17:00, D+
Lillestrøm - Molde, søndag 17:00, D+
Rosenborg - Strømsgodset, søndag 17:00, D+
Sandefjord - Jerv, søndag 17:00, D+
Tromsø - Odd, søndag 17:00, D+
Viking - Sarpsborg 08, søndag 17:00, D+
Vålerenga - Bodø/Glimt, søndag 17:00, D+
Runde 27, lørdag/søndag 22./23. oktober
Aalesund - Sandefjord, søndag 17:00, D+
Bodø/Glimt - Kristiansund, søndag 17:00, D+
HamKam - Strømsgodset, søndag 17:00, D+
Haugesund - Lillestrøm, søndag 17:00, D+
Jerv - Viking, søndag 17:00, D+
Molde - Rosenborg, søndag 17:00, D+
Sarpsborg 08 - Tromsø, søndag 17:00, D+
Odd - Vålerenga, søndag 17:00, D+
Runde 28, lørdag/søndag 29./30. oktober
Kristiansund - Aalesund, søndag 17:00, D+
Lillestrøm - Odd, søndag 17:00, D+
Strømsgodset - Haugesund, søndag 17:00, D+
Rosenborg - Bodø/Glimt, søndag 17:00, D+
Sandefjord - HamKam, søndag 17:00, D+
Tromsø - Jerv, søndag 17:00, D+
Viking - Molde, søndag 17:00, D+
Vålerenga - Sarpsborg 08, søndag 17:00, D+
Runde 29, søndag 6. november
Aalesund - Lillestrøm, søndag 17:00, D+
Bodø/Glimt - Viking, søndag 17:00, D+
HamKam - Tromsø, søndag 17:00, D+
Haugesund - Vålerenga, søndag 17:00, D+
Jerv - Rosenborg, søndag 17:00, D+
Molde - Sandefjord, søndag 17:00, D+
Sarpsborg 08 - Kristiansund, søndag 17:00, D+
Odd - Strømsgodset, søndag 17:00, D+
Runde 30, 13. november
Kristiansund - Jerv, søndag 17:00, D+
Lillestrøm - HamKam, søndag 17:00, D+
Strømsgodset - Bodø/Glimt, søndag 17:00, D+
Rosenborg - Sarpsborg 08, søndag 17:00, D+
Sandefjord - Haugesund, søndag 17:00, D+
Tromsø - Aalesund, søndag 17:00, D+
Viking - Odd, søndag 17:00, D+
Vålerenga - Molde, søndag 17:00, D+

Slik spilles OBOS-ligaen

Runde 8, torsdag 26. mai
Skeid - Sandnes Ulf, torsdag 17:00, discovery+
Bryne - Stabæk, torsdag 18:00, discovery+
Fredrikstad - KFUM Oslo, torsdag 18:00, discovery+
Kongsvinger - Brann, torsdag 18:00, discovery+
Mjøndalen - Ranheim, torsdag 18:00, discovery+
Start - Raufoss, torsdag 18:00, discovery+
Stjørdals-Blink - Sogndal, torsdag 18:00, discovery+
Åsane - Grorud, torsdag 18:00, discovery+
Runde 9, søndag/mandag 29./30. mai
Bryne - Start, søndag 15:00, MAX og discovery+
Ranheim - Fredrikstad, søndag 15:00, discovery+
Sogndal - Sandnes Ulf, søndag 15:00, discovery+
Brann - Mjøndalen, søndag 18:00, ESN, discovery+
Grorud - Stjørdals-Blink, mandag 18:00, discovery+
KFUM Oslo - Skeid, mandag 18:00, discovery+
Raufoss - Åsane, mandag 18:00, discovery+
Stabæk - Kongsvinger, mandag 18:00, discovery+
Runde 10, søndag/mandag 19./20. juni
Start - Stabæk, søndag 15:00, MAX og discovery+
Stjørdals-Blink - Brann, søndag 15:00, discovery+
Skeid - Sogndal, mandag 18:00, ESN, discovery+
Fredrikstad - Raufoss, mandag 18:00, discovery+
Kongsvinger - Grorud, mandag 18:00, discovery+
Sandnes Ulf - KFUM Oslo, mandag 18:00, discovery+
Åsane - Ranheim, mandag 18:00, discovery+
*Mjøndalen - Bryne ble spilt 29. april
Runde 11, søndag/mandag 26./27. juni
Stabæk - Fredrikstad, søndag 15:00, MAX, D+
Raufoss - Skeid, søndag 15:00, D+
Start - Kongsvinger, søndag 15:00, D+
Grorud - Brann, søndag 18:00, ESN, D+
Bryne - Stjørdals-Blink, mandag 18:00, D+
Ranheim - KFUM Oslo, mandag 18:00, D+
Sogndal - Mjøndalen, mandag 18:00, D+
Åsane - Sandnes Ulf, mandag 18:00, D+
Runde 12, søndag/mandag 3./4. juli
Mjøndalen - Stabæk, søndag 15:00, MAX, D+
KFUM Oslo - Sogndal, søndag 15:00, D+
Skeid - Grorud, søndag 15:00, D+
Kongsvinger - Ranheim, mandag 18:00, ESN, D+
Brann - Bryne, mandag 18:00, D+
Fredrikstad - Åsane, mandag 18:00, D+
Sandnes Ulf - Raufoss, mandag 18:00, D+
Stjørdals-Blink - Start, mandag 18:00, D+
Runde 13, torsdag 7. juli
Start - Brann, torsdag 18:00, ESN, D+
Grorud - Sandnes Ulf, torsdag 18:00, D+
Bryne - Kongsvinger, torsdag 18:00, D+
Ranheim - Skeid, torsdag 18:00, D+
Raufoss - Mjøndalen, torsdag 18:00, D+
Sogndal - Fredrikstad, torsdag 18:00, D+
Stabæk - Stjørdals-Blink, torsdag 18:00, D+
Åsane - KFUM Oslo, torsdag 18:00, D+
Runde 14, søndag/mandag 10./11. juli
Brann - Stabæk, søndag 15:00, MAX, D+
Sandnes Ulf - Ranheim, søndag 15:00, D+
Stjørdals-Blink - Raufoss, søndag 15:00, D+
Fredrikstad - Kongsvinger, mandag 18:00, ESN, D+
KFUM Oslo - Start, mandag 18:00, D+
Mjøndalen - Åsane, mandag 18:00, D+
Skeid - Bryne, mandag 18:00, D+
Sogndal - Grorud, mandag 18:00, D+
Runde 15, søndag/mandag 17./18. juli
Søndag 17. juli kl 15.00
Kongsvinger - Stjørdals-Blink på ES+5
Ranheim - Sogndal på ES+4
Stabæk - KFUM Oslo på ES+2
Mandag 18. juli kl 18.00
Bryne - Fredrikstad ES+7
Grorud - Mjøndalen ES+6
Raufoss - Brann ES+1
Start - Sandnes Ulf på ESN
Åsane - Skeid ES+3
Runde 16, søndag/mandag 24./25. juli
Søndag 24. juli kl 15.00
Fredrikstad - Grorud på ES+1
Skeid - Raufoss på ES+2
Mjøndalen - Start på MAX
Mandag 25. juli kl 18.00
KFUM Oslo - Ranheim på ES+3
Sandnes Ulf - Åsane på ES+2
Brann - Kongsvinger på ESN
Sogndal - Stabæk på ES+1
Stjørdals-Blink - Bryne på ES+4
Runde 17, søndag 31. juli kl 15.30
Bryne - Brann på ES+2
Grorud - KFUM Oslo på ES+8
Kongsvinger - Mjøndalen på ES+6
Ranheim - Stjørdals-Blink på ES+7
Raufoss - Sandnes Ulf på ES+9
Stabæk - Skeid på ES+5
Start - Fredrikstad på ES+3
Åsane - Sogndal på ES+4
Runde 18, torsdag 4. august kl 18.00
Brann - Start på ESN
Fredrikstad - Stabæk på ES+1
KFUM Oslo - Åsane på ES+6
Kongsvinger - Bryne på ES+5
Mjøndalen - Raufoss på ES+4
Sandnes Ulf - Sogndal på ES+2
Skeid - Ranheim på ES+3
Stjørdals-Blink - Grorud på ES+7
Runde 19, søndag/mandag 7./8. august
Søndag 7. august kl. 15.00
Raufoss - Stjørdals-Blink på ES+2
Sogndal - KFUM Oslo på ES+1
Stabæk - Brann på MAX
Mandag 8. august kl. 18.00
Grorud - Kongsvinger på ES+4
Ranheim - Mjøndalen på ES+3
Sandnes Ulf - Skeid på ES+2
Start - Bryne på ESN
Åsane - Fredrikstad på ES+1
Runde 20, søndag 14. august
Søndag 14. august kl 15.00
Bryne - Grorud på ES+2
Fredrikstad - Ranheim på MAX
Kongsvinger - Start på ES+1
Søndag 14. august kl 18.00
Brann - Raufoss på ES+2
KFUM Oslo - Sandnes Ulf på ES+3
Mjøndalen - Sogndal på ES+4
Skeid - Åsane på ES+5
Stjørdals-Blink - Stabæk på ES+6
Runde 21, Lørdag/søndag/mandag 20.-22. august
Lørdag 20. august kl 16.00
Sogndal - Brann på ESN
Søndag 21. august kl 15.00
Sandnes Ulf - Stjørdals-Blink på ES+2
Stabæk - Start på ES+1
Mandag 22. august kl 18.00
Grorud - Skeid på ES+4
KFUM Oslo - Fredrikstad på ESN
Ranheim - Bryne på ES+1
Raufoss - Kongsvinger på ES+2
Åsane - Mjøndalen på ES+3
Runde 22, Lørdag og mandag 27.- og 29. august
Lørdag 27. august kl 15.00
Fredrikstad - Sogndal på ES+1
Kongsvinger - Stabæk på ESN
Stjørdals-Blink - Åsane på ES+2
Mandag 29. august kl 18.00
Brann - Ranheim på ESN
Bryne - Raufoss på ES+4
Mjøndalen - Sandnes Ulf på ES+1
Skeid - KFUM Oslo på ES+2
Start - Grorud på ES+3
Runde 23, søndag/mandag 4./5. september
Søndag 4. september kl 15.00
KFUM Oslo - Mjøndalen
Sandnes Ulf - Start
Åsane - Brann
Mandag 5. september kl 18.00
Grorud - Ranheim
Raufoss - Fredrikstad
Sogndal - Skeid
Stabæk - Bryne
Stjørdals-Blink - Kongsvinger
Runde 24, søndag/mandag 11./12. september
Søndag 11. september kl 15.00
Bryne - Sogndal
Fredrikstad - Sandnes Ulf
Ranheim - Åsane
Start - Stjørdals-Blink
Mandag 12. september kl 18.00
Brann - Grorud på
Kongsvinger - KFUM Oslo
Mjøndalen - Skeid
Stabæk - Raufoss
Runde 25, Lørdag/søndag 18.-19. september
Lørdag 18. september kl 16.00
Raufoss - Start
Sandnes Ulf - Brann
Skeid - Fredrikstad
Sogndal - Ranheim
Stjørdals-Blink - Mjøndalen
Åsane - Kongsvinger
Søndag 19. september kl 15.00
Grorud - Stabæk
KFUM Oslo - Bryne
Runde 26, søndag/mandag 2./3. oktober
Søndag 2. oktober kl 14.00
Brann - Stjørdals-Blink
Bryne - Skeid
Fredrikstad - Mjøndalen
Mandag 3. oktober kl 18.00
Grorud - Raufoss
Kongsvinger - Sogndal
Ranheim - Sandnes Ulf
Stabæk - Åsane
Start - KFUM Oslo
Runde 27, søndag/mandag 9./10. oktober
Søndag 9. oktober kl 14.00
Mjøndalen - Brann
Skeid - Start
Sogndal - Stjørdals-Blink
Mandag 10. oktober kl 18.00
Fredrikstad - Bryne
KFUM Oslo - Stabæk
Ranheim - Kongsvinger
Sandnes Ulf - Grorud
Åsane - Raufoss
Runde 28, søndag/mandag 16./17. oktober
Søndag 16. oktober kl 14.00
Stabæk - Ranheim
Start - Åsane
Bryne - Mjøndalen
Mandag 17. oktober kl 18.00
Brann - Skeid
Grorud - Sogndal
Kongsvinger - Sandnes Ulf
Raufoss - KFUM Oslo
Stjørdals-Blink - Fredrikstad
Runde 29, lørdag 22. oktober kl 15.00
Fredrikstad - Brann
KFUM Oslo - Stjørdals-Blink
Mjøndalen - Grorud
Ranheim - Raufoss
Sandnes Ulf - Stabæk
Skeid - Kongsvinger
Sogndal - Start
Åsane - Bryne
Runde 30, lørdag, 29. oktober kl 15.00
Brann - KFUM Oslo
Bryne - Sandnes Ulf
Grorud - Åsane
Kongsvinger - Fredrikstad
Raufoss - Sogndal
Stabæk - Mjøndalen
Start - Ranheim
Stjørdals-Blink - Skeid
Vi informerer
Eurosport.no søker sommer- og tilkallingsvikarer!
20/04/2022 PÅ 12:38
Vi informerer
Discovery sikrer seg rettighetene til the Masters i tre nye år
15/03/2022 PÅ 12:00