Scanpix

Terminlisten: Slik spilles Eliteserien 2019

Terminlisten: Slik spilles Eliteserien 2019
Av Eurosport

19/12/2018 07:56Oppdatert 24/04/2019 11:21

Terminlisten for Eliteserie-sesongen 2019 er klar.

Slik er terminlisten:

Runde 5 (27/04-29/04):

Lør 18.00: Sarpsborg 08 - Mjøndalen, ESN
Søn 18.00: Lillestrøm - Haugesund, ESN
Søn 18.00: Tromsø - Brann, ES+1
Søn 18.00: Ranheim - Viking, ES+2
Søn 18.00: Strømsgodset - Kristiansund, ES+3
Søn 18.00: Stabæk - Bodø/Glimt, ES+4
Søn 20.00: Molde - Rosenborg, ESN
Man 19.00: Vålerenga - Odd, MAX

Runde 6 (04/05-06/05):

Lør 18.00: Mjøndalen - Stabæk, MAX
Søn 18.00: Brann - Ranheim, ESN
Søn 18.00: Bodø/Glimt - Lillestrøm, ES+1
Søn 18.00: Kristiansund - Tromsø, ES+2
Søn 18.00: Odd - Strømsgodset, ES+3
Søn 18.00: Haugesund - Molde, ES+4
Søn 20.00: Rosenborg - Sarpsborg 08
Man 19.00: Viking - Vålerenga, ESN

Runde 7 (11/05-13/05):

Lør 18.00: Lillestrøm - Rosenborg, ESN
Søn 18.00: Molde - Mjøndalen, ESN
Søn 18.00: Ranheim - Vålerenga, ES+1
Søn 18.00: Haugesund - Bodø/Glimt, ES+2
Søn 18.00: Sarpsborg 08 - Kristiansund, ES+3
Søn 18.00: Tromsø - Odd, ES+4
Søn 20.00: Stabæk - Brann, ESN
Man 19.00: Strømsgodset - Viking, MAX

Runde 8 (16/05-16/05):

Tor 18.00: Brann - Sarpsborg 08, ESN
Tor. 18.00: Rosenborg - Haugesund, ES+1
Tor 18.00: Kristiansund - Molde, ES+2
Tor 18.00: Viking - Stabæk, ES+3
Tor 18.00: Tromsø - Bodø/Glimt, ES+4
Tor 18.00: Odd - Ranheim, ES+5
Tor 18.00: Mjøndalen - Lillestrøm, ES+6
Tor 20.00: Vålerenga - Strømsgodset, ESN

Runde 9 (18/05-20/05):

Søn 18.00: Bodø/Glimt - Brann, ESN
Søn 18.00: Rosenborg - Mjøndalen, ES+1
Søn 18.00: Haugesund - Kristiansund, ES+2
Søn 18.00: Sarpsborg 08 - Ranheim, ES+3
Søn 18.00: Lillestrøm - Odd, ES+4
Søn 18.00: Strømsgodset - Tromsø, ES+5
Søn 20.00: Stabæk - Vålerenga, ESN
Man 19.00: Molde - Viking, MAX

Runde 10 (25/05-27/05):

Lør 18.00: Vålerenga - Lillestrøm, ESN
Søn 18.00: Mjøndalen - Haugesund, ESN
Søn 18.00: Tromsø - Molde, ES+1
Søn 18.00: Kristiansund - Bodø/Glimt, ES+2
Søn 18.00: Ranheim - Strømsgodset, ES+3
Søn 18.00: Odd - Stabæk, ES+4
Søn 20.00: Brann - Rosenborg, TVN
Man 19.00: Viking - Sarpsborg 08, MAX

Runde 11 (15/06-17/06):

Lør 18.00: Haugesund - Brann, ESN
Søn 18.00: Lillestrøm - Viking, ESN
Søn 18.00: Molde - Ranheim, ES+1
Søn 18.00: Sarpsborg 08 - Odd, ES+2
Søn 18.00: Bodø/Glimt - Strømsgodset, ES+3
Søn 18.00: Mjøndalen - Kristiansund, ES+4
Søn 20.00: Rosenborg - Vålerenga, TVN
Man 19.00: Stabæk - Tromsø, MAX

Runde 12 (22/06-24/06):

Fre 21.00: Tromsø - Rosenborg, TVN
Lør 18.00: Strømsgodset - Molde, ESN
Søn 15. 00: Vålerenga - Sarpsborg 08, ESN
Søn 18.00: Viking - Bodø/Glimt, ESN
Søn 18.00: Odd - Haugesund, ES+1
Søn 18.00: Kristiansund - Stabæk, ES+2
Søn 18.00: Ranheim - Mjøndalen, ES+3
Søn 20.00: Brann - Lillestrøm, ESN

Runde 13 (29/06-01/97):

Lør 18.00: Rosenborg - Kristiansund, ESN
Søn 18.00: Mjøndalen - Viking, ESN
Søn 18.00: Haugesund - Vålerenga, ES+1
Søn 18.00: Bodø/Glimt - Odd, ES+2
Søn 18.00: Lillestrøm - Tromsø, ES+3
Søn 18.00: Stabæk - Ranheim, ES+4
Søn 20.00: Molde - Brann,ESN
Man 19.00: Sarpsborg 08 - Strømsgodset, MAX

Runde 14 (06/07-08/07):

Tor 20.00: Ranheim - Rosenborg, TVN
Fre 19.00: Vålerenga - Bodø/Glimt, ESN
Fre 19.00: Brann - Mjøndalen, ES+1
Fra 19.00: Odd - Molde, ES+2
Fre 19.00: Kristiansund - Lillestrøm, ES+3
Fre 19.00: Tromsø - Sarpsborg 08, ES+4
Fre 19.00: Strømsgodset - Stabæk, ES+5
Fre 21.00: Viking - Haugesund, ESN

Runde 15 (13/07-15/07):

Lør 18.30: Rosenborg - Viking, ESN
Søn 18.00: Mjøndalen - Odd, ESN
Søn 18.00: Haugesund - Tromsø, ES+2
Søn 18.00: Lillestrøm - Strømsgodset, ES+3
Søn 18.00: Mjøndalen - Odd, ESN
Man 19.00: Stabæk - Sarpsborg 08, MAX

Runde 16 (03/08-05/08):

(Dato og TV-oppsett kommer senere)

Vålerenga - Kristiansund
Ranheim - Brann
Sarpsborg 08 - Rosenborg
Odd - Lillestrøm
Tromsø - Mjøndalen
Strømsgodset - Bodø/Glimt
Stabæk - Haugesund
Viking - Molde

Runde 17 (10/08-12/08):

Rosenborg - Tromsø
Molde - Sarpsborg 08
Brann - Stabæk
Haugesund - Ranheim
Kristiansund - Odd
Bodø/Glimt - Viking
Lillestrøm - Mjøndalen
Strømsgodset - Vålerenga

Runde 18 (17/08-19/08):

Vålerenga - Haugesund
Ranheim - Molde
Sarpsborg 08 - Bodø/Glimt
Odd - Rosenborg
Tromsø - Lillestrøm
Stabæk - Kristiansund
Viking - Strømsgodset
Mjøndalen - Brann

Runde 19 (24/08-26/08):

Rosenborg - Stabæk
Molde - Odd
Brann- Tromsø
Haugesund - Lillestrøm
Kristiansund - Mjøndalen
Bodø/Glimt - Vålerenga
Strømsgodset - Sarpsborg 08
Viking - Ranheim

Runde 20 (31/08-02/09):

Vålerenga - Rosenborg
Ranheim - Kristiansund
Sarpsborg 08 - Viking
Odd - Bodø/Glimt
Tromsø - Haugesund
Lillestrøm - Brann
Stabæk - Strømsgodset
Mjøndalen - Molde

Runde 21 (14/09-16/09):

Rosenborg - Lillestrøm
Molde - Tromsø
Haugesund - Mjøndalen
Kristiansund - Brann
Sarpsborg 08 - Vålerenga
Bodø/Glimt - Stabæk
Strømsgodset - Ranheim
Viking - Odd

Runde 22 (21/09-23/09):

Brann - Haugesund
Vålerenga - Viking
Ranheim - Bodø/Glimt
Odd - Sarpsborg 08
Tromsø - Strømsgodset
Lillestrøm - Kristiansund
Stabæk - Molde
Mjøndalen - Rosenborg

Runde 23 (28/09 - 30/09):

Rosenborg - Brann
Molde - Lillestrøm
Kristiansund - Haugesund
Vålerenga - Ranheim
Sarpsborg 08 - Stabæk
Bodø/Glimt - Tromsø
Strømsgodset - Odd
Viking - Mjøndalen

Runde 24 (05/10-07/19):

Brann - Molde
Haugesund - Rosenborg
Ranheim - Sarpsborg 08
Odd - Vålerenga
Tromsø - Kristiansund
Lillestrøm - Bodø/Glimt
Stabæk - Viking
Mjøndalen - Strømsgodset

Runde 25 (19/10-21/10):

Molde - Haugesund
Kristiansund - Rosenborg
Vålerenga - Stabæk
Ranheim - Odd
Sarpsborg 08 - Brann
Bodø/Glimt - Mjøndalen
Strømsgodset - Lillestrøm
Viking - Tromsø

Runde 26 (26/10-28/10)

Rosenborg - Molde
Brann - Bodø/Glimt
Haugesund - Strømsgodset
Kristiansund - Viking
Tromsø - Ranheim
Lillestrøm - Vålerenga
Stabæk - Odd
Mjøndalen - Sarpsborg 08

Runde 27 (02/11-04/11):

Molde - Kristiansund
Vålerenga - Brann
Ranheim - Stabæk
Sarpsborg 08 - Tromsø
Odd - Mjøndalen
Bodø/Glimt - Haugesund
Strømsgodset - Rosenborg
Viking - Lillestrøm

Runde 28 (09/11-11/11):

Rosenborg - Bodø/Glimt
Molde - Strømsgodset
Brann - Odd
Haugesund - Viking
Kristiansund - Sarpsborg 08
Tromsø - Vålerenga
Lillestrøm - Stabæk
Mjøndalen - Ranheim

Runde 29 (23/11-25/11):

Vålerenga - Molde
Ranheim - Lillestrøm
Sarpsborg 08 - Haugesund
Odd - Tromsø
Bodø/Glimt - Kristiansund
Strømsgodset - Brann
Stabæk - Mjøndalen
Viking - Rosenborg

Runde 30 (30/11-02.12):

Rosenborg - Ranheim
Molde - Bodø/Glimt
Brann - Viking
Haugesund - Odd
Kristiansund - Strømsgodset
Tromsø - Stabæk
Lillestrøm - Sarpsborg 08
Mjøndalen - Vålerenga

0
0