Her kan du få en oversikt over hvordan høstesesongen i OBOS-ligaen spilles.

Runde 16 (3.-4. august)

OBOS-ligaen
Start henter tilbake lokal spiller
08/04/2021 PÅ 15:00
Lørdag 03.08: 15.30 Skeid - Aalesund, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 04.08: 15.00 Start - Kongsvinger, ESN , Dplay og Eurosport Player
Søndag 04.08: 15.00 Sandefjord Fotball - Tromsdalen, ES+4 , Dplay og Eurosport Player
Søndag 04.08: 18.00 Strømmen - Jerv, ES+9 , Dplay og Eurosport Player
Søndag 04.08: 18.00 Raufoss - Notodden, ES+8 , Dplay og Eurosport Player
Søndag 04.08: 18.00 Sogndal - Ullensaker/Kisa, ES+5 , Dplay og Eurosport Player
Søndag 04.08: 18.00 Sandnes Ulf - HamKam, ES+7 , Dplay og Eurosport Player
Søndag 04.08: 18.00 Nest-Sotra - KFUM, ES+6 , Dplay og Eurosport Player

Runde 17 (9.-11. august)

Fredag 09.08: 19.00 Sandefjord Fotball - Start, ESN, Dplay og Eurosport Player
Lørdag 10.08: 15.30 KFUM - Sandnes Ulf, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 11.08: 15.00 Kongsvinger - Raufoss, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 11.08: 18.00 Aalesund - Strømmen, ES+3, Dplay og Eurosport Player
Søndag 11.08: 18.00 Jerv - HamKam, ES+5, Dplay og Eurosport Player
Søndag 11.08: 18.00 Ullensaker/Kisa - Nest-Sotra, ES+4, Dplay og Eurosport Player
Søndag 11.08: 18.00 Notodden - Sogndal, ES+6, Dplay og Eurosport Player
Søndag 11.08: 18.00 Tromsdalen - Skeid, ES+7, Dplay og Eurosport Player

Runde 18 (17.-18. august)

Lørdag 17.08: 15.30 Sogndal - Aalesund, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 18.08: 18.00 Strømmen - Notodden, ES+10, Dplay og Eurosport Player
Søndag 18.08: 15.00 Skeid - Sandefjord Fotball, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 18.08: 18.00 HamKam - KFUM, ES+6, Dplay og Eurosport Player
Søndag 18.08: 18.00 Start - Tromsdalen, ES+5, Dplay og Eurosport Player
Søndag 18.08: 18.00 Nest-Sotra - Kongsvinger, ES+8, Dplay og Eurosport Player
Søndag 18.08: 18.00 Raufoss - Ullensaker/Kisa, ES+9, Dplay og Eurosport Player
Søndag 18.08: 18.00 Sandnes Ulf - Jerv, ES+7, Dplay og Eurosport Player

Runde 19 (21. august + 28. august)

Onsdag 21.08: 18.00 Skeid - Start, ESN, Dplay og Eurosport Player
Onsdag 21.08: 18.00 Ullensaker/Kisa - Sandnes Ulf, ES+2, Dplay og Eurosport Player
Onsdag 21.08: 18.00 Tromsdalen - Sogndal ES+1, Dplay og Eurosport Player
Onsdag 21.08: 18.00 Jerv - KFUM, ES+4, Dplay og Eurosport Player
Onsdag 21.08: 18.00 Kongsvinger - Strømmen, ES+3, Dplay og Eurosport Player
Onsdag 21.08: 18.00 Sandefjord Fotball - Raufoss, ES+5, Dplay og Eurosport Player
Onsdag 21.08: 18.00 Notodden - Nest-Sotra, ES+6, Dplay og Eurosport Player
Onsdag 28.08: 19.00 Aalesund - HamKam, ESN, Dplay og Eurosport Player
Sett denne? Saken fortsetter under videoen:

Runde 20 (24.-25. august)

Lørdag 24.08: 15.30 Sandnes Ulf - Aalesund, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 25.08: 15.00 HamKam - Notodden, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 25.08: 18.00 Jerv - Skeid, ES+9, Dplay og Eurosport Player
Søndag 25.08: 18.00 Nest-Sotra - Sandefjord Fotball, ES+7, Dplay og Eurosport Player
Søndag 25.08: 18.00 Raufoss - Start, ES+6, Dplay og Eurosport Player
Søndag 25.08: 18.00 KFUM - Ullensaker/Kisa, ES+8, Dplay og Eurosport Player
Søndag 25.08: 18.00 Sogndal - Kongsvinger, ES+5, Dplay og Eurosport Player
Søndag 25.08: 18.00 Strømmen - Tromsdalen, ES+10, Dplay og Eurosport Player

Runde 21 (31. august - 1. september)

Lørdag 31.08: 15.30 Start - Sogndal, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 01.09: 15.00 Sandefjord Fotball - Sandnes Ulf, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 01.09: 18.00 Notodden - KFUM, ES+8, Dplay og Eurosport Player
Søndag 01.09: 18.00 Raufoss - Nest-Sotra, ES+9, Dplay og Eurosport Player
Søndag 01.09: 18.00 Ullensaker/Kisa - Strømmen, ES+10, Dplay og Eurosport Player
Søndag 01.09: 18.00 Tromsdalen - HamKam, ES+6, Dplay og Eurosport Player
Søndag 01.09: 18.00 Skeid - Kongsvinger, ES+7, Dplay og Eurosport Player
Søndag 01.09: 18.00 Aalesund - Jerv, ES+5, Dplay og Eurosport Player

Runde 22 (14.-15. september)

Lørdag 14.09: 15.30 Kongsvinger - Aalesund, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 15.09: 15.00 Strømmen - Start, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 15.09: 15.00 Nest-Sotra - Tromsdalen, ES+6, Dplay og Eurosport Player
Søndag 15.09: 15.00 KFUM - Skeid, ES+5, Dplay og Eurosport Player
Søndag 15.09: 18.00 Sandnes Ulf - Notodden, ES+7, Dplay og Eurosport Player
Søndag 15.09: 18.00 Jerv - Raufoss, ES+8, Dplay og Eurosport Player
Søndag 15.09: 18.00 HamKam - Ullensaker/Kisa, ES+6, Dplay og Eurosport Player
Søndag 15.09: 18.00 Sogndal - Sandefjord Fotball, ES+5, Dplay og Eurosport Player

Runde 23 (18. september)

Onsdag 18.09: 15.00 Raufoss - HamKam, ES+1 , Dplay og Eurosport Player
Onsdag 18.09: 15.00 Skeid - Sogndal, ES+2, Dplay og Eurosport Player
Onsdag 18.09: 18.00 Ullensaker/Kisa - Jerv, ES+3, Dplay og Eurosport Player
Onsdag 18.09: 18.00 Notodden - Kongsvinger, ES+4, Dplay og Eurosport Player
Onsdag 18.09: 18.00 Tromsdalen - Sandnes Ulf, ES+5, Dplay og Eurosport Player
Onsdag 18.09: 18.00 Start - Nest-Sotra, ES+2, Dplay og Eurosport Player
Onsdag 18.09: 18.00 Aalesund - KFUM, ES+1, Dplay og Eurosport Player
Onsdag 18.09: 18.00 Sandefjord Fotball - Strømmen, ESN, Dplay og Eurosport Player
Saken fortsetter under:

Runde 24 (21.-22. september)

Lørdag 21.09: 15.30 HamKam - Start, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 22.09: 15.00 KFUM - Sandefjord Fotball, ES+5, Dplay og Eurosport Player
Søndag 22.09: 15.00 Nest-Sotra - Skeid, ES+6, Dplay og Eurosport Player
Søndag 22.09: 15.00 Strømmen - Sogndal, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 22.09: 18.00 Aalesund - Notodden, ES+5, Dplay og Eurosport Player
Søndag 22.09: 18.00 Kongsvinger - Ullensaker/Kisa, ES+6, Dplay og Eurosport Player
Søndag 22.09: 18.00 Jerv - Tromsdalen, ES+7, Dplay og Eurosport Player
Søndag 22.09: 18.00 Sandnes Ulf - Raufoss, ES+8, Dplay og Eurosport Player

Runde 25 (28.-29. september)

Lørdag 28.09: 15.30 Start - Sandnes Ulf, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 29.09: 15.00 Skeid - Strømmen, ES+6, Dplay og Eurosport Player
Søndag 29.09: 15.00 Raufoss - KFUM, ES+5, Dplay og Eurosport Player
Søndag 29.09: 15.00 Sandefjord Fotball - HamKam, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 29.09: 18.00 Notodden - Jerv, ES+7, Dplay og Eurosport Player
Søndag 29.09: 18.00 Ullensaker/Kisa - Aalesund, ES+5, Dplay og Eurosport Player
Søndag 29.09: 18.00 Sogndal - Nest-Sotra, ES+8, Dplay og Eurosport Player
Søndag 29.09: 18.00 Tromsdalen - Kongsvinger, ES+6, Dplay og Eurosport Player

Runde 26 (5.-6. oktober)

Lørdag 05.10: 15.30 Jerv - Start, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 06.10: 15.00 Strømmen - Nest-Sotra, ES+5, Dplay og Eurosport Player
Søndag 06.10: 15.00 KFUM - Tromsdalen, ES+6, Dplay og Eurosport Player
Søndag 06.10: 18.00 Kongsvinger - Sandefjord Fotball, ES+6, Dplay og Eurosport Player
Søndag 06.10: 18.00 Sandnes Ulf - Sogndal, ES+5, Dplay og Eurosport Player
Søndag 06.10: 15.00 HamKam - Skeid, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 06.10: 18.00 Notodden - Ullensaker/Kisa, ES+8, Dplay og Eurosport Player
Søndag 06.10 18.00 Aalesund - Raufoss, ES+7, Dplay og Eurosport Player

Runde 27 (19.-20. oktober)

Lørdag 19.10: 15.30 Kongsvinger - HamKam, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 20.10: 15.00 Nest-Sotra - Sandnes Ulf, ES+5, Dplay og Eurosport Player
Søndag 20.10: 15.00 Skeid - Ullensaker/Kisa, ES+6, Dplay og Eurosport Player
Søndag 20.10: 15.00 Strømmen - Raufoss, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 20.10: 18.00 Sandefjord Fotball - Notodden, ES+8, Dplay og Eurosport Player
Søndag 20.10: 18.00 Sogndal - Jerv, ES+7, Dplay og Eurosport Player
Søndag 20.10: 18.00 Start - KFUM, ES+6, Dplay og Eurosport Player
Søndag 20.10: 18.00 Tromsdalen - Aalesund, ES+5, Dplay og Eurosport Player
Sett denne? Saken fortsetter under:

Runde 28 (26.-27. oktober)

Lørdag 26.10: 18.30 Aalesund - Start, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 27.10: 14.00 Raufoss - Sogndal, ES+5, Dplay og Eurosport Player
Søndag 27.10: 14.00 KFUM - Kongsvinger, ES+6, Dplay og Eurosport Player
Søndag 27.10: 15.00 Ullensaker/Kisa - Sandefjord Fotball, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 27.10: 18.00 Notodden - Tromsdalen, ES+7, Dplay og Eurosport Player
Søndag 27.10: 18.00 HamKam - Strømmen, ES+5, Dplay og Eurosport Player
Søndag 27.10: 18.00 Jerv - Nest-Sotra, ES+6, Dplay og Eurosport Player
Søndag 27.10: 18.00 Sandnes Ulf - Skeid, ES+6, Dplay og Eurosport Player

Runde 29 (2.november)

Lørdag 02.11: 15.30 Start - Ullensaker/Kisa, ESN, Dplay og Eurosport Player
Lørdag 02.11: 15.30 Skeid - Notodden, ES+4, Dplay og Eurosport Player
Lørdag 02.11: 15.30 Sogndal - HamKam, ES+1, Dplay og Eurosport Player
Lørdag 02.11: 15.30 Kongsvinger - Sandnes Ulf, ES+3, Dplay og Eurosport Player
Lørdag 02.11: 15.30 Sandefjord Fotball - Jerv, ES+6, Dplay og Eurosport Player
Lørdag 02.11: 15.30 Tromsdalen - Raufoss, ES+5, Dplay og Eurosport Player
Lørdag 02.11: 15.30 Nest-Sotra - Aalesund, ES+2, Dplay og Eurosport Player
Lørdag 02.11: 15.30 Strømmen - KFUM, ES+7, Dplay og Eurosport Player

Runde 30 (9.november)

Lørdag 09.11: 15.30 Aalesund - Sandefjord Fotball, ESN, Dplay og Eurosport Player
Lørdag 09.11: 15.30 Notodden - Start, ES+1, Dplay og Eurosport Player
Lørdag 09.11: 15.30 Raufoss - Skeid, ES+6, Dplay og Eurosport Player
Lørdag 09.11: 15.30 KFUM - Sogndal, ES+2, Dplay og Eurosport Player
Lørdag 09.11: 15.30 Ullensaker/Kisa - Tromsdalen, ES+7, Dplay og Eurosport Player
Lørdag 09.11: 15.30 Jerv - Kongsvinger, ES+5, Dplay og Eurosport Player
Lørdag 09.11: 15.30 Sandnes Ulf - Strømmen, ES+3, Dplay og Eurosport Player
Lørdag 09.11: 15.30 HamKam - Nest-Sotra, ES+4, Dplay og Eurosport Player
Sett denne?

OBOS-ligaen
RBK-talent returnerer til gamleklubben
01/10/2020 PÅ 18:07
OBOS-ligaen
Brite skal trene Stjørdals-Blink
01/10/2020 PÅ 10:50