Mange nye lag er i OBOS-ligaen denne sesongen, og nykommerne skal forskjellige steder i landet for sine første oppgjør.
Lillestrøm reiser til Hamar for å møte HamKam i første runde, mens Tromsø skal til Sandnes Ulf. Ranheim må ta turen inn i de dype skogene for å møte Kongsvinger. I tillegg er det duket for lokaloppgjør i bergenstraktene, når den «nye» klubben Øygarden får besøk fra Åsane.
16. mai blir en dag preget av rivaloppgjør og forholdsvis lokale kamper i Norges nest øverste divisjon. Kongsvinger møter HamKam, Ranheim får besøk av Stjørdals-Blink og Ull/Kisa tar imot Strømmen.
OBOS-ligaen
Start henter tilbake lokal spiller
08/04/2021 PÅ 15:00

Her er hele terminlisten for OBOS-ligaen:

Runde 1 (4 - 5. april):
Søn 15.00: HamKam - Lillestrøm – Eurosport Norge
Søn 18.00: Jerv - Grorud – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: KFUM Oslo - Raufoss – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Kongsvinger - Ranheim – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Sogndal - Ull/Kisa – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Strømmen - Stjørdals-Blink – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Øygarden - Åsane – Eurosport+/Dplay
Man 19.00: Sandnes Ulf - Tromsø – Eurosport Norge
Runde 2 (13 - 14. april):
Man 15.00: Åsane - HamKam – Eurosport+/Dplay
Man 18.00: Grorud - Øygarden – Eurosport+/Dplay
Man 18.00: Lillestrøm - Sandnes Ulf – Eurosport+/Dplay
Man 18.00: Ranheim - KFUM Oslo – Eurosport+/Dplay
Man 18.00: Raufoss - Strømmen – Eurosport+/Dplay
Man 18.00: Stjørdals-Blink - Sogndal – Eurosport+/Dplay
Man 18.00: Tromsø - Kongsvinger – Eurosport+/Dplay
Man 18.00: Ull/Kisa - Jerv – Eurosport+/Dplay
Runde 3 (18 - 19. april):
Søn 15.00: Sogndal - Tromsø – Eurosport Norge
Søn 18.00: Jerv - Raufoss – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: KFUM Oslo - Stjørdals-Blink – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Kongsvinger - Ull/Kisa – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Øygarden - Lillestrøm – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: HamKam -Grorud – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Strømmen - Åsane – Eurosport+/Dplay
Man 19.00: Sandnes Ulf - Ranheim – Eurosport Norge
Runde 4 (25 - 26. april):
Søn 15.00: Ranheim - Tromsø – Eurosport Norge
Søn 18.00: Grorud - Sandnes Ulf – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: HamKam - Øygarden – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Åsane - KFUM Oslo – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Raufoss - Ull/Kisa – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Stjørdals-Blink - Jerv – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Strømmen - Sogndal – Eurosport+/Dplay
Man 19.00: Lillestrøm - Kongsvinger – Eurosport Norge
Runde 5 (2 - 3. mai):
Lør 15.30: Ull/Kisa - Ranheim – Eurosport Norge
Søn 18.00: Jerv - Åsane – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: KFUM Oslo - HamKam – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Kongsvinger - Raufoss – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Sandnes Ulf - Stjørdals-Blink – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Sogndal - Grorud – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Øygarden - Strømmen – Eurosport+/Dplay
Man 19.00: Tromsø - Lillestrøm – Eurosport Norge
Runde 6 (9 - 10. mai):
Lør 15.30: Grorud - Tromsø – Eurosport Norge
Søn 18.00: HamKam - Jerv – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Åsane - Sandnes Ulf – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Raufoss - Sogndal – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Stjørdals-Blink - Ull/Kisa – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Strømmen - Kongsvinger – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Øygarden - KFUM Oslo – Eurosport+/Dplay
Man 19.00: Lillestrøm - Ranheim – Eurosport Norge
Runde 7 (16. mai):
Lør 13.30: Lillestrøm - Grorud – Eurosport Norge
Lør 13.30: Ranheim - Stjørdals-Blink – Eurosport+/Dplay
Lør 13.30: Tromsø - Raufoss – Eurosport+/Dplay
Lør 16.00: Jerv - KFUM Oslo – Eurosport+/Dplay
Lør 16.00: Kongsvinger - HamKam – Eurosport+/Dplay
Lør 16.00: Sandnes Ulf - Øygarden – Eurosport+/Dplay
Lør 16.00: Sogndal - Åsane – Eurosport+/Dplay
Lør 16.00: Ull/Kisa - Strømmen – Eurosport+/Dplay
Runde 8 (23 - 24. mai)
Lør 15.30: HamKam - Sogndal – Eurosport Norge
Søn 18.00: Grorud - Ranheim – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: KFUM Oslo - Kongsvinger – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Åsane - Ull/Kisa – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Stjørdals-Blink - Tromsø – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Strømmen - Sandnes Ulf – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Øygarden - Jerv – Eurosport+/Dplay
Man 19.00: Raufoss - Lillestrøm – Eurosport Norge
Runde 9 (30 - 31. mai):
Lør 18.00: Tromsø - HamKam – Eurosport Norge
Søn 18.00: Kongsvinger - Åsane – Eurosport Norge
Søn 18.00: Jerv - Strømmen – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Lillestrøm - Stjørdals-Blink – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Ranheim - Raufoss – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Sandnes Ulf - KFUM Oslo – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Sogndal - Øygarden – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Ull/Kisa - Grorud – Eurosport+/Dplay
Runde 10 (6 - 7. juni):
Lør 15.30: KFUM Oslo - Ull/Kisa – Eurosport Norge
Grorud - Raufoss – Eurosport+/Dplay
Jerv - Sogndal – Eurosport+/Dplay
Stjørdals-Blink - Kongsvinger – Eurosport+/Dplay
Strømmen - Tromsø – Eurosport+/Dplay
Øygarden - Ranheim – Eurosport+/Dplay
Åsane - Lillestrøm – Eurosport+/Dplay
Man 19.00: HamKam - Sandnes Ulf – Eurosport Norge
Runde 11 (14. juni):
Søn 18.00: Kongsvinger - Grorud – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Lillestrøm - Strømmen – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Ranheim - HamKam – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Raufoss - Stjørdals-Blink – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Sandnes Ulf - Jerv – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Sogndal - KFUM Oslo – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Tromsø - Åsane – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Ull/Kisa - Øygarden – Eurosport+/Dplay
Runde 12 (21. juni):
Søn 18.00: HamKam - Ull/Kisa – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Jerv - Kongsvinger – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: KFUM Oslo - Lillestrøm – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Sogndal - Sandnes Ulf – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Stjørdals-Blink - Grorud – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Strømmen - Ranheim – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Øygarden - Tromsø – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Åsane - Raufoss – Eurosport+/Dplay
Runde 13 (26. juni):
Fre 19.00: Grorud - Strømmen – Eurosport+/Dplay
Fre 19.00: Kongsvinger - Øygarden – Eurosport+/Dplay
Fre 19.00: Lillestrøm - Sogndal – Eurosport+/Dplay
Fre 19.00: Ranheim - Jerv – Eurosport+/Dplay
Fre 19.00: Raufoss - HamKam – Eurosport+/Dplay
Fre 19.00: Stjørdals-Blink - Åsane – Eurosport+/Dplay
Fre 19.00: Tromsø - KFUM Oslo – Eurosport+/Dplay
Fre 19.00: Ull/Kisa - Sandnes Ulf – Eurosport+/Dplay
Runde 14 (5. juni):
Lør 15.30: HamKam - Stjørdals-Blink – Eurosport Norge
Søn 18.00: Jerv - Lillestrøm – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: KFUM Oslo - Strømmen – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Sandnes Ulf - Kongsvinger – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Sogndal - Ranheim – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Øygarden - Raufoss – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Åsane - Grorud – Eurosport+/Dplay
Man 19.00: Ull/Kisa - Tromsø – Eurosport Norge
Runde 15 (11. juli):
Lør 15.30: Lillestrøm - Ull/Kisa – Eurosport Norge
Lør 18.00: Grorud - KFUM – Eurosport+/Dplay
Lør 18.00: Kongsvinger - Sogndal – Eurosport+/Dplay
Lør 18.00: Ranheim - Åsane – Eurosport+/Dplay
Lør 18.00: Raufoss - Sandnes Ulf – Eurosport+/Dplay
Lør 18.00: Stjørdals-Blink - Øygarden – Eurosport+/Dplay
Lør 18.00: Strømmen - HamKam – Eurosport+/Dplay
Lør 18.00: Tromsø - Jerv – Eurosport+/Dplay
Runde 16 (1 - 2. august):
HamKam - Kongsvinger
Jerv - Stjørdals-Blink
KFUM - Ranheim
Sandnes Ulf - Lillestrøm
Sogndal - Strømmen
Ull/Kisa - Raufoss
Øygarden - Grorud
Åsane - Tromsø
Runde 17 (8 - 9. august):
Grorud - Sogndal
Kongsvinger - Jerv
Lillestrøm - HamKam
Ranheim - Ull/Kisa
Raufoss - Åsane
Stjørdals-Blink - KFUM
Strømmen - Øygarden
Tromsø - Sandnes Ulf
Runde 18 (15 - 16. august):
HamKam - Raufoss
Jerv - Øygarden
KFUM - Tromsø
Ranheim - Grorud
Sandnes Ulf - Strømmen
Sogndal - Lillestrøm
Ull/Kisa - Kongsvinger
Åsane - Stjørdals-Blink
Runde 19 (22 - 23. august):
Grorud - Ull/Kisa
Kongsvinger - KFUM
Lillestrøm - Åsane
Raufoss - Ranheim
Stjørdals-Blink - HamKam
Strømmen - Jerv
Tromsø - Sogndal
Øygarden - Sandnes Ulf
Runde 20 (29 - 30. august):
HamKam - Strømmen
KFUM - Jerv
Ranheim - Lillestrøm
Raufoss - Tromsø
Sandnes Ulf - Grorud
Sogndal - Kongsvinger
Ull/Kisa - Stjørdals-Blink
Åsane - Øygarden
Runde 21 (12 - 13. september):
Grorud - Åsane
Jerv - HamKam
Kongsvinger - Sandnes Ulf
Stjørdals-Blink - Ranheim
Strømmen - KFUM
Tromsø - Ull/Kisa
Øygarden - Sogndal
Runde 22 (16. september):
HamKam - Tromsø
KFUM - Øygarden
Kongsvinger - Stjørdals-Blink
Ranheim - Strømmen
Raufoss - Grorud
Sandnes Ulf -Åsane
Sogndal - Jerv
Ull/Kisa - Lillestrøm
Runde 23 (19 - 20. september):
Grorud - Lillestrøm
Jerv - Sandnes Ulf
KFUM - Sogndal
Stjørdals-Blink - Raufoss
Strømmen - Ull/Kisa
Tromsø - Ranheim
Øygarden - HamKam
Åsane - Kongsvinger
Runde 24 (26 - 27 september):
Grorud - Stjørdals-Blink
HamKam - KFUM
Kongsvinger - Strømmen
Lillestrøm - Tromsø
Ranheim - Øygarden
Raufoss - Jerv
Sandnes Ulf - Sogndal
Ull/Kisa - Åsane
Runde 25 (30. september):
Jerv - Ull/Kisa
KFUM - Sandnes Ulf
Sogndal - HamKam
Stjørdals-Blink - Lillestrøm
Strømmen - Raufoss
Tromsø - Grorud
Øygarden - Kongsvinger
Åsane - Ranheim
Runde 26 (3 - 4. oktober):
Grorud - Jerv
Lillestrøm - KFUM
Ranheim - Kongsvinger
Raufoss - Øygarden
Sandnes Ulf - HamKam
Tromsø -Stjørdals-Blink
Ull/Kisa - Sogndal
Åsane - Strømmen
Runde 27 (17 - 18. oktober):
HamKam - Ranheim
Jerv - Tromsø
KFUM - Åsane
Kongsvinger - Lillestrøm
Sandnes Ulf - Raufoss
Sogndal - Stjørdals-Blink
Strømmen - Grorud
Øygarden - Ull/Kisa
Runde 28 (24 - 25. oktober):
Grorud - HamKam
Lillestrøm - Øygarden
Ranheim - Sogndal
Raufoss - Kongsvinger
Stjørdals-Blink - Sandnes Ulf
Tromsø - Strømmen
Ull/Kisa - KFUM
Åsane - Jerv
Runde 29 (31. oktober):
HamKam - Åsane
Jerv - Ranheim
KFUM - Grorud
Kongsvinger - Tromsø
Sandnes Ulf - Ull/Kisa
Sogndal - Raufoss
Strømmen - Lillestrøm
Øygarden - Stjørdals-Blink
Runde 30 (7. november):
Grorud - Kongsvinger
Lillestrøm - Jerv
Ranheim - Sandnes Ulf
Raufoss - KFUM
Stjørdals-Blink - Strømmen
Tromsø - Øygarden
Ull/Kisa - HamKam
Åsane - Sogndal
OBOS-ligaen
RBK-talent returnerer til gamleklubben
01/10/2020 PÅ 18:07
OBOS-ligaen
Brite skal trene Stjørdals-Blink
01/10/2020 PÅ 10:50