Scanpix

Her er TV-oversikten Eliteserien 2019

Her er TV-oversikten Eliteserien 2019
Av Eurosport

02/05/2019 10:36Oppdatert 07/06/2019 10:17

Slik ser du ditt lag i Eliteserien direkte - kamp for kamp.

Hver søndag lader vi opp til 18-runden fra klokken 17 med Fotball Direkte. Undveis i 18-rundene denne sesongen kan du følge og få fortløpende høydepunkter i Fotball Direkte. Selve oppsummeringen får du i Fotballrunden etter søndagens hovedkamp. Hver runde avsluttes med Fotballmandag etter at mandagskampen er ferdig.

NB: Husk at du ser Fotball Direkte på Dplay og Eurosport Player.

Runde 11 (15/06-17/06):

Lørdag fra 17.30: Haugesund - Brann, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge.
Søndag 18.00: Lillestrøm - Viking, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge.
Søndag 18.00: Molde - Ranheim, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1.
Søndag 18.00: Sarpsborg 08 - Odd, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2.
Søndag 18.00: Bodø/Glimt - Strømsgodset, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3.
Søndag 18.00: Mjøndalen - Kristiansund, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge Pluss 4.
Søndag 20.00: Rosenborg - Vålerenga, Dplay, Eurosport Player og TVNorge.
Mandag fra 18.30: Stabæk - Tromsø, Dplay, Eurosport Player og MAX.

Runde 12 (22/06-24/06):

Lørdag fra 17.30: Strømsgodset - Molde, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge.
Søndag fra 14.30: Vålerenga - Sarpsborg 08, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge.
Søndag 18.00: Viking - Bodø/Glimt, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge.
Søndag 18.00: Tromsø - Rosenborg, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1.
Søndag 18.00: Odd - Haugesund, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2.
Søndag 18.00: Ranheim - Mjøndalen, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3.
Søndag 18.00: Kristiansund - Stabæk, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 4
Søndag 20.00: Brann - Lillestrøm, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge.

Runde 13 (29/06-01/07):

Lørdag fra 17.30: Rosenborg - Kristiansund, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge.
Søndag 18.00: Mjøndalen - Viking, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge.
Søndag 18.00: Haugesund - Vålerenga, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1.
Søndag 18.00: Bodø/Glimt - Odd, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2.
Søndag 18.00: Lillestrøm - Tromsø, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3.
Søndag 18.00: Stabæk - Ranheim, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 4.
Søndag 20.00: Molde - Brann, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge.
Mandag fra 18.30: Sarpsborg 08 - Strømsgodset, Dplay, Eurosport Player og MAX.

Runde 14 (06/07-10/07):

Torsdag fra 19.30: Ranheim - Rosenborg, Dplay, Eurosport Player og TVNorge.
Fredag 19.00: Vålerenga - Bodø/Glimt, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge.
Fredag 19.00: Brann - Mjøndalen, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1.
Fredag 19.00: Odd - Molde, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2.
Fredag 19.00: Kristiansund - Lillestrøm, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3.
Fredag 19.00: Tromsø - Sarpsborg 08, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 4.
Fredag 19.00: Strømsgodset - Stabæk, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 5.
Fredag 21.00: Viking - Haugesund, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge.

Runde 10 (10/07):

Onsdag 19.00: Odd - Stabæk, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1.

Runde 15 (13/07-15/07):

Lørdag fra 18.00: Rosenborg - Viking, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge.
Lørdag 21.00: Bodø/Glimt - Ranheim, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge.
Søndag 18.00: Mjøndalen - Odd, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge.
Søndag 18.00: Haugesund - Tromsø, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1.
Søndag 18.00: Lillestrøm - Strømsgodset, Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2.
Mandag fra 18.30: Stabæk - Sarpsborg 08, Dplay, Eurosport Player og MAX.

Fremskyndet fra runde 17

Søndag 21.07: 18.00 Brann - Stabæk, ES+1, Dplay og Eurosport Player
Søndag 21.07: 20.00 Molde - Sarpsborg 08, ESN, Dplay og Eurosport Player

Dette grunnet klubbenes egne ønsker om å flytte kampene vekk fra Europa League-kvalifisering.

Runde 16 (3-5. august)

Lørdag 03.08: 18.00 Sarpsborg 08 - Rosenborg, MAX, Dplay og Eurosport Player
Lørdag 03.08:18.00 Odd - Lillestrøm, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 04.08: 18.00 Stabæk - Haugesund, ES+2, Dplay og Eurosport Player
Søndag 04.08: 18.00 Tromsø - Mjøndalen, ES+3, Dplay og Eurosport Player
Søndag 04.08: 18.00 Ranheim - Brann, ES+1, Dplay og Eurosport Player
Søndag 04.08: 18.00 Viking - Molde, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 04.08: 20.00 Vålerenga - Kristiansund, ESN, Dplay og Eurosport Player
Mandag 05.08: 19.00 Strømsgodset - Bodø/Glimt, MAX, Dplay og Eurosport Player

Runde 17 (10-12. august)

Lørdag 10.08: 18.00 Rosenborg - Tromsø, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 11.08: 18.00 Haugesund - Ranheim , ES+2, Dplay og Eurosport Player
Søndag 11.08: 18.00 Kristiansund - Odd, ES+1, Dplay og Eurosport Player
Søndag 11.08: 18.00 Bodø/Glimt - Viking, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 11.08: 20.00 Strømsgodset - Vålerenga, ESN, Dplay og Eurosport Player
Mandag 12.08: 19.00 Lillestrøm - Mjøndalen, MAX, Dplay og Eurosport Player

Brann - Stabæk og Molde - Sarpsborg blir spilt 21. juli grunnet klubbenes egne ønsker om å flytte kampene vekk fra Europa League-kvalifisering.

Flyttet fra runde 10:

Onsdag 14.08: 19.00 Stabæk - Vålerenga, MAX, Dplay og Eurosport Player
Onsdag 14.08: 19.00 Viking - Sarpsborg 08, ESN, Dplay og Eurosport Player
Onsdag 14.08: 19.00 Kristiansund - Bodø/Glimt, ES+1, Dplay og Eurosport Player

Runde 18 (17-19. august)

Lørdag 17.08: 18.00 Odd - Rosenborg, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 18.08: 16.00 Stabæk - Kristiansund, ES+4, Dplay og Eurosport Player
Søndag 18.08: 18.00 Ranheim - Molde, ES+2, Dplay og Eurosport Player
Søndag 18.08: 18.00 Vålerenga - Haugesund, ES+1, Dplay og Eurosport Player
Søndag 18.08: 18.00 Mjøndalen - Brann, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 19.08: 18.00 Tromsø - Lillestrøm, ES+4, Dplay og Eurosport Player
Søndag 18.08: 20.00 Viking - Strømsgodset, ESN, Dplay og Eurosport Player
Mandag 19.08: 19.00 Sarpsborg 08 - Bodø/Glimt, MAX, Dplay og Eurosport Player

Runde 19 (24-26. august)

Lørdag 24.08: 18.00 Rosenborg - Stabæk, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 25.08: 18.00 Brann - Tromsø, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 25.08: 18.00 Viking - Ranheim, ES+2, Dplay og Eurosport Player
Søndag 25.08: 18.00 Molde - Odd, ES+1, Dplay og Eurosport Player
Søndag 25.08: 18.00 Kristiansund - Mjøndalen, ES+4, Dplay og Eurosport Player
Søndag 25.08: 18.00 Haugesund - Lillestrøm, ES+3, Dplay og Eurosport Player
Søndag 25.08: 20.00 Strømsgodset - Sarpsborg 08, ESN, Dplay og Eurosport Player
Mandag 26.08: 19.00 Bodø/Glimt - Vålerenga, MAX, Dplay og Eurosport Player

Runde 20 (30. august - 1. september)

Fredag 30.08: 19.00 Odd - Bodø/Glimt, MAX, Dplay og Eurosport Player
Lørdag 31.08: 18.00 Stabæk - Strømsgodset, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 01.09: 18.00 Tromsø - Haugesund, ES+1, Dplay og Eurosport Player
Søndag 01.09: 18.00 Sarpsborg 08 - Viking, ES+3, Dplay og Eurosport Player
Søndag 01.09: 18.00 Lillestrøm - Brann, ESN, Dplay og Eurosport Player
Søndag 01.09: 18.00 Ranheim TF - Kristiansund, ES+4, Dplay og Eurosport Player
Søndag 01.09: 18.00 Mjøndalen - Molde, ES+2, Dplay og Eurosport Player
Søndag 01.09: 20.00 Vålerenga - Rosenborg, TVN, Dplay og Eurosport Player