Hjem
OL
Video
Resultater
For deg
Golf
Sykkel
Tennis
All sport
Håndball
Kalender/Resultater
World Championships
EM
Turneringer
Logg inn
Hjem
Video
Resultater
For deg
Populære sporter
Golf
Golf Hjem
Kalender/Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Turneringer
Sykkel
Sykkel Hjem
Kalender/Resultater
Norske ryttere
TV-guide
Turneringer
Tennis
Tennis Hjem
Kalender/Resultater
ATP
WTA
Turneringer
Fotball
Fotball Hjem
Kalender/Resultater
VM
Eliteserien
OBOS-ligaen
Euro 2024
Liga
Eliteserien
Eliteserien Hjem
Kalender
Tabell
Toppscorer
TV-guide
Motorsports
Motorsports Hjem
Kalender/Resultater
Formel 1
MotoGP
FIA ETCR
Formula E
All sport
Alpint
Alpint Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
World Championship
All sport
Vis alt
Alpint
Alpint Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
World Championship
Basketball
Basketball Hjem
Kalender/Resultater
NBA
Turkish Airlines EuroLeague
BKT EuroCup
Liga
Bryting
Bryting Hjem
Kalender/Resultater
Eliteserien
Eliteserien Hjem
Kalender
Tabell
Toppscorer
TV-guide
Fantasy
Fotball
Fotball Hjem
Kalender/Resultater
VM
Eliteserien
OBOS-ligaen
Euro 2024
Liga
Friidrett
Friidrett Hjem
Kalender/Resultater
Diamond League
World Championships
VM Indoor
Turneringer
Fristil
Fristil Hjem
Kalender/Resultater
Golf
Golf Hjem
Kalender/Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Turneringer
Hopp
Hopp Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
Håndball
Håndball Hjem
Kalender/Resultater
World Championships
EM
Turneringer
Kombinert
Kombinert Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Langrenn
Langrenn Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
World Championship
Motorsports
Motorsports Hjem
Kalender/Resultater
Formel 1
MotoGP
FIA ETCR
Formula E
All sport
Olympiske Leker
Olympiske Leker Hjem
Paris 2024
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Paralympics
Roing
Roing Hjem
Kalender/Resultater
Rugby
Rugby Hjem
Kalender/Resultater
World Cup
Premiership
United Rugby Championship
Liga
Sandvolleyball
Sandvolleyball Hjem
Kalender/Resultater
Seiling
Skiskyting
Skiskyting Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
VM
Skøyter
Skøyter Hjem
Kalender/Resultater
Snooker
Snooker Hjem
Kalender/Resultater
Northern Ireland Open
Masters
Mesterskap
Snowboard
Snowboard Hjem
Kalender/Resultater
Speedway
Speedway Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
tabell
Sprangridning
Sprangridning Hjem
Kalender/Resultater
Svømming
Svømming Hjem
Kalender/Resultater
VM
Turneringer
Sykkel
Sykkel Hjem
Kalender/Resultater
Norske ryttere
TV-guide
Turneringer
Sykling - Bane
Sykling - Bane Hjem
UCI Track Champions League
Tennis
Tennis Hjem
Kalender/Resultater
ATP
WTA
Turneringer
Triatlon
Triatlon Hjem
Kalender/Resultater
Vintersport
Vintersport Hjem
Kalender/Resultater
Alpint
Skiskyting
Langrenn
All sport
Liga Plenitude Asobal relaterte kamper
Liga Plenitude Asobal / Regulær
Polideportivo Huerta del Rey / 03.10.2020
Recoletas Atlético Valladolid
Fullført
32
25
Cívitas BM. Guadalajara
Oppsummering
Oppsummering
Statistikk
Tabell
Nyheter
Relaterte kamper
Liga Plenitude Asobal relaterte kamper
Liga Plenitude Asobal relaterte kamper
Se mer
Liga Plenitude Asobal direkte (0)
Se tidligere
25/09/2020
Fraikin BM. Granollers
30
29
Blendio Sinfín
26/09/2020
Viveros Herol BM. Nava
26
25
Recoletas Atlético Valladolid
Helvetia Anaitasuna
26
21
Club Cisne BM.
Cívitas BM. Guadalajara
21
35
FC Barcelona
27/09/2020
Frigoríficos del Morrazo
25
25
Puente Genil
03/10/2020
Blendio Sinfín
20
33
FC Barcelona
Rebi Balonmano Cuenca
23
23
Frigoríficos del Morrazo
Puente Genil
30
25
Fertiberia Puerto Sagunto
Recoletas Atlético Valladolid
32
25
Cívitas BM. Guadalajara
04/10/2020
Bidasoa Irun
28
21
Viveros Herol BM. Nava
Club Cisne BM.
24
31
Bada Huesca
Fraikin BM. Granollers
30
31
Abanca Ademar León
06/10/2020
FC Barcelona
43
25
Fertiberia Puerto Sagunto
Recoletas Atlético Valladolid
30
25
Frigoríficos del Morrazo
07/10/2020
Club Cisne BM.
29
32
Rebi Balonmano Cuenca
Cívitas BM. Guadalajara
27
27
Helvetia Anaitasuna
Blendio Sinfín
26
32
BM Logroño La Rioja
10/10/2020
FC Barcelona
50
24
Recoletas Atlético Valladolid
Abanca Ademar León
31
23
Blendio Sinfín
Frigoríficos del Morrazo
23
33
Fraikin BM. Granollers
Vis mer