Scanpix

En oversikt over internasjonal fotball på Eurosport

En oversikt over internasjonal fotball på Eurosport
Av Eurosport

07/04/2017 10:54Oppdatert 14/11/2017 22:44

Her serverer vi deg en oversikt over alle kamper vi sender utenom Eliteserien og OBOS-ligaen.

Torsdag 23. november:
17.00: Astana - Villarreal | Eurosport Norge
19.00: Rosenborg - Real Sociedad | MAX
19.00: Lokomotiv Moskva - FC København | Eurosport Norge
19.00: Köln - Arsenal | Eurosport Player
19.00: Östersund - Zorya | Eurosport Player
19.00: Viktoria Plzen - FCSB | Eurosport Player
19.00: Lugano - Hapoel Beer-Sheva | Eurosport Player
19.00: BATE Borsov - Røde Stjerne | Eurosport Player
19.00: Salzburg - Vitoria | Eurosport Player
19.00: Konyaspor - Marseille | Eurosport Player
19.00: Athletic Bilbao - Hertha Berlin | Eurosport Player
19.00: Lazio - Vitesse | Eurosport Player
19.00: Nice - Zulte Waregem | Eurosport Player
19.00: Zenit - Vardar | Eurosport Player
21.05: Everton - Atalanta | Eurosport Norge
21.05: Maccabi Tel-Aviv - Slavia Praha | Eurosport Player
21.05: Partizan - Young Boys | Eurosport Player
21.05: Skenderbeu - Dynamo Kiev | Eurosport Player
21.05: Ludogorets - Istabul Basaksehir | Eurosport Player
21.05: Braga - Hoffenheim | Eurosport Player
21.05: AEK Athen - Rijeka | Eurosport Player
21.05: Milan - Austria Wien| Eurosport Player
21.05: Lyon - Apollon Limassol | Eurosport Player
21.05: Sheriff - Zlín | Eurosport Player
23.00: Europa League-kveld | Eurosport Norge

Fra 18.50: Følg alle målene og høydepunktene i Europa League-målshowet eksklusivt på Eurosport Player.

Torsdag 7. desember*:
19.00: FC København - Sheriff | Eurosport Norge
19.00: Atalanta - Lyon | Eurosport 1
19.00: Slava Praha - Astana | Eurosport Player
19.00: Villarreal - Maccabi Tel-Aviv | Eurosport Player
19.00: Young Boys - Skenderbeu | Eurosport Player
19.00: Dynamo Kiev - Partizan | Eurosport Player
19.00: Istanbul Basaksehir - Braga | Eurosport Player
19.00: Hoffenheim - Ludogorets | Eurosport Player
19.00: Rijeka - Milan | Eurosport Player
19.00: Austria Wien - AEK Athen | Eurosport Player
19.00: Apollon Limassol - Everton | Eurosport Player
19.00: Zlín - Lokomotiv Moskva | Eurosport Player
21.05: Vardar - Rosenborg | MAX
21.05: Arsenal - BATE Borisov | Eurosport Norge
21.05: Hertha Berlin - Östersund | Eurosport 1
21.05: FCSB - Lugano | Eurosport Player
21.05: Hapoel Beer-Sheva - Viktoria Plzen | Eurosport Player
21.05: Vitoria - Konyaspor | Eurosport Player
21.05: Marseille - Salzburg | Eurosport Player
21.05: Zorya - Athletic Bilbao | Eurosport Player
21.05: Vitesse - Nice | Eurosport Player
21.05: Zulte Waregem - Lazio | Eurosport Player
21.05: Real Sociedad - Zenit | Eurosport Player
21.05: Røde Stjerne - Köln | Eurosport Player
23.00: Europa League-kveld | Eurosport Norge

Fra 18.50: Følg alle målene og høydepunktene i Europa League-målshowet eksklusivt på Eurosport Player.

Torsdag 11. desember
13.00: Europa League-trekning | Eurosport Norge

* Med forbehold om endringer

0
0