Scanpix

En oversikt over internasjonal fotball på Eurosport

En oversikt over internasjonal fotball på Eurosport

07/04/2017 10:54Oppdatert 16/09/2017 18:38

Her serverer vi deg en oversikt over alle kamper vi sender utenom Eliteserien og OBOS-ligaen.

Husk at alle kamper i Europa League kan sees på Eurosport Player:
17.00: FC Astana - Slavia Praha
19.00: Zenit - Real Sociedad
19.00: Rosenborg - Vardar
19.00: Nice - Vitesse
19.00: Lazio - Zulte-Waregem
19.00: Östersund - Hertha Berlin
19.00: Athletic Bilbao - Zorya
19.00: Konyaspor - Vitoria de Guimarares
19.00: Salzburg - Marsielle
19.00: BATE Borisov - Arsenal
19.00: Köln - Røde Stjerne Beograd
19.00: Lugano - Steua Bucuresti
19.00: Viktoria Plzen - Hapoel Beer Sheva
21.05: FC Sheriff - FC København
21.05: Lokomtiv Moskva - Zlin
21.05: Everton - Apollon Limassol
21.05: Lyon - Atalanta
21.05: AC Milan - Rijeka
21.05: AEK Athen - Austria Wien
21.05: Braga - Istanbul Basaksehir
21.05: Ludogorets Razrad - Hoffenheim
21.05: Skenderbeu - Young Boys
21.05: Partizan Beograd - Dynamo Kiev
21.05: Maccabi Tel-Avis - Villareal

Torsdag 5. oktober:
18.00: Armenia - Polen | Eurosport Norge
18.00: Aserbadsjan - Tsjekkia | Eurosport 1
20.45: England - Slovenia | Eurosport Norge
20.45: San Marino - Norge | MAX
20.45: Montenegro - Danmark | Eurosport 1
20.45: Malta - Litauen
20.45: Skottland - Slovakia
20.45: Nord Irland - Tyskland
20.45: Romania - Kasakhstan

Fredag 6. oktober:
18.00: Georgia - Wales
20.45: Tyrkia - Island
20.45: Spania - Albania
20.45: Kosovo - Ukraina
20.45: Kroatia - Finland
20.45: Lichtenstein - Israel
20.45: Italia - Makedonia
20.45: Irland - Moldova
20.45: Østerrike - Serbia

Lørdag 7. oktober:
18.00: Sverige - Luxembourg
18.00: Bosnia-Hercegovina - Belgia
20.45: Bulgaria - Frankrike
20.45: Gibraltar - Estland
20.45: Færøyene - Latvia
20.45: Kypros - Hellas
20.45: Andorra - Portugal
20.45: Sveits - Ungarn
20.45: Hviterussland - Nederland

Søndag 8. oktober:
18.00: Litauen - England
18.00: Danmark - Romania
20.45: Tyskland - Aserbajdsjan
20.45: Norge - Nord-Irland
20.45: Slovenia - Skottland
20.45: Slovakia - Malta
20.45: Kasakhstan - Armenia
20.45: Polen - Montenegro
20.45: Tsjekkia - San Marino

Mandag 9. oktober:
20.45: Island - Kosovo
20.45: Wales - Irland
20.45: Finland - Tyrkia
20.45: Ukraina - Kroatia
20.45: Makedonia - Liechtenstein
20.45: Israel - Spania
20.45: Albania - Italia
20.45: Moldova - Østerrike
20.45: Serbia - Georgia

Tirsdag 10. oktober:
20.45: Nederland - Sverige
20.45: Portugal - Sveits
20.45: Hellas - Gibraltar
20.45: Estland - Bosnia
20.45: Belgia - Kypros
20.45: Latvia - Andorra
20.45: Ungarn - Færøyene
20.45: Frankrike - Hviterussland
20.45: Luxembourg - Bulgaria

Torsdag 19. oktober:
19.00: Zenit - Rosenborg | MAX
21.05: Røde Stjerne - Arsenal
21.05:
23.00: Europa League-kveld

Torsdag 2. november:
19.00:
21.05: Rosenborg - Zenit | MAX
21.05: Arsenal - Røde Stjerne
23.00: Europa League-kveld

Torsdag 9. november:
Playoff, VM-kvalik
Fredag 10. november:
Playoff, VM-kvalik
Lørdag 11. november:
Playoff, VM-kvalik
Søndag 12. november:
Playoff, VM-kvalik
Mandag 13. november:
Playoff, VM-kvalik
Tirsdag 14. november:
Playoff, VM-kvalik

Torsdag 23. november:
19.00: Rosenborg - Real Sociedad | MAX
19.00: Köln - Arsenal
21.05:
23.00: Europa League-kveld

Torsdag 7. desember:
19.00:
21.05:
21.05:
23.00: Europa League-kveld

0
0