Scanpix

Her er TV-oversikten Eliteserien 2019

Her er TV-oversikten Eliteserien 2019
Av Eurosport

02/05/2019 10:36Oppdatert 14/08/2019 18:36

Slik ser du ditt lag i Eliteserien direkte - kamp for kamp.

Hver søndag lader vi opp til 18-runden fra klokken 17.00 med Fotball Direkte. Underveis i 18-rundene denne sesongen kan du følge og få fortløpende høydepunkter i Fotball Direkte. Selve oppsummeringen får du i Fotballrunden etter søndagens hovedkamp. Hver runde avsluttes med Fotballmandag etter at mandagskampen er ferdig.

NB: Husk at du ser Fotball Direkte på Dplay og Eurosport Player.

Runde 10 (flyttet pga U20-VM)

Onsdag 14.08: Stabæk - Vålerenga klokken 19.00 på Dplay, Eurosport Player og MAX
Onsdag 14.08: Viking - Sarpsborg 08 klokken 19.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Onsdag 14.08: Kristiansund - Bodø/Glimt klokken 19.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1

Runde 18 (17-19. august)

Lørdag 17.08: Odd - Rosenborg klokken 17.30 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 18.08: Stabæk - Kristiansund klokken 16.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 4
Søndag 18.08: Mjøndalen - Brann klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 18.08: Vålerenga - Haugesund klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 18.08: Ranheim - Molde klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 19.08: Tromsø - Lillestrøm klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 5
Søndag 18.08: Viking - Strømsgodset klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Mandag 19.08: Sarpsborg 08 - Bodø/Glimt klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX

Runde 19 (24-26. august)

Lørdag 24.08: Rosenborg - Stabæk klokken 17.30 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 25.08: Brann - Tromsø klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 25.08: Molde - Odd klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1
Søndag 25.08: Viking - Ranheim klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 25.08: Haugesund - Lillestrøm klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 25.08: Kristiansund - Mjøndalen klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 4
Søndag 25.08: Strømsgodset - Sarpsborg 08 klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Mandag 26.08: Bodø/Glimt - Vålerenga klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX

Runde 20 (30. august - 1. september)

Fredag 30.08: Odd - Bodø/Glimt klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX
Lørdag 31.08: Stabæk - Strømsgodset klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 01.09: Lillestrøm - Brann klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 01.09: Tromsø - Haugesund klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 01.09: Mjøndalen - Molde klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 01.09: Sarpsborg 08 - Viking klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 4
Søndag 01.09: Ranheim TF - Kristiansund klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 5
Søndag 01.09: Vålerenga - Rosenborg klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og TVNorge

Runde 21 (14. september - 16. september)

Lørdag 14.09: Se Rosenborg - Lillestrøm klokken 17.30 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 15.09: Se Molde - Tromsø klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 15.09: Se Bodø/Glimt - Stabæk klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1
Søndag 15.09: Se Strømsgodset - Ranheim klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 15.09: Se Viking - Odd klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 15.09: Se Haugesund - Mjøndalen klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 4
Søndag 15.09: Se Kristiansund - Brann klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Mandag 16.09: Se Sarpsborg 08 - Vålerenga fra klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX

Runde 22 (21. september - 23. september)

Lørdag 21.09: Se Brann - Haugesund klokken 17.30 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 22.09: Se Vålerenga - Viking klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 22.09: Se Tromsø - Strømsgodset klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1
Søndag 22.09: Se Lillestrøm - Kristiansund klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 22.09: Se Ranheim - Bodø/Glimt klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 22.09: Se Odd - Sarpsborg 08 klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 4
Søndag 22.09: Se Mjøndalen - Rosenborg klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Mandag 23.09: Se Stabæk - Molde klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX

Runde 23 (28. september - 30. september)

Lørdag 28.09: Se Rosenborg - Brann klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og TVNorge
Søndag 29.09: Se Sarpsborg 08 - Stabæk klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 29.09: Se Molde - Lillestrøm klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1
Søndag 29.09: Se Strømsgodset - Odd klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 29.09: Se Vålerenga - Ranheim klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 29.09: Se Kristiansund - Haugesund klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 4
Søndag 29.09: Se Bodø/Glimt - Tromsø klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Mandag 30.09: Se Viking - Mjøndalen klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX

Runde 24 (4. oktober - 6. oktober)

Fredag 04.10: Se Mjøndalen - Strømsgodset klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX
Lørdag 05.10: Se Odd - Vålerenga klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 06.10: Se Lillestrøm - Bodø/Glimt klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 06.10: Se Haugesund - Rosenborg klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1
Søndag 06.10: Se Stabæk - Viking klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 06.10: Se Ranheim TF - Sarpsborg 08 klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 06.10: Se Tromsø - Kristiansund klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 4
Søndag 06.10: Se Brann - Molde klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og TVNorge

Runde 25 (19. oktober - 21. oktober)

Lørdag 19.10: Se Kristiansund - Rosenborg klokken 17.30 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Lørdag 19.10: Se Vålerenga - Stabæk klokken 20.15 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 20.10: Se Molde - Haugesund klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 20.10: Se Viking - Tromsø klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1
Søndag 20.10: Se Ranheim - Odd klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 20.10: Se Strømsgodset - Lillestrøm klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 20.10: Se Sarpsborg 08 - Brann klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Mandag 21.10: Se Bodø/Glimt - Mjøndalen klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX

Runde 26 (26. oktober - 28. oktober)

Lørdag 26.10: Se Lillestrøm - Vålerenga klokken 16.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 27.10: Se Stabæk - Odd klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 27.10: Se Kristiansund - Viking klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1
Søndag 27.10: Se Mjøndalen - Sarpsborg 08 klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 27.10: Se Haugesund - Strømsgodset klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 27.10: Se Tromsø - Ranheim klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 4
Søndag 27.10: Se Rosenborg - Molde klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og TVNorge
Mandag 28.10: Se Brann - Bodø/Glimt klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX

Runde 27 (01. november - 04. november)

Fredag 01.11: Se Strømsgodset - Rosenborg klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX
Lørdag 02.11: Se Molde - Kristiansund klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 03.11: Se Bodø/Glimt - Haugesund klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 03.11: Se Viking - Lillestrøm klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1
Søndag 03.11: Se Sarpsborg 08 - Tromsø klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 03.11: Se Ranheim TF - Stabæk klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 03.11: Se Vålerenga - Brann klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og TVNorge
Mandag 04.11: Se Odd - Mjøndalen klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX

Runde 28 (08. november - 10. november)

Fredag 08.11: Se Brann - Odd klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX
Lørdag 09.11: Se Haugesund - Viking klokken 17.30 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 10.11: Se Molde - Strømsgodset klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 10.11: Se Tromsø - Vålerenga klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1
Søndag 10.11: Se Kristiansund - Sarpsborg 08 klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 10.11: Se Lillestrøm - Stabæk klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 10.11: Se Mjøndalen - Ranheim klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 4
Søndag 10.11: Se Rosenborg - Bodø/Glimt klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge

Runde 29 (24. november)

Søndag 24.11 klokken 18.00: Ranheim - Lillestrøm TBA
Søndag 24.11 klokken 18.00: Strømsgodset - Brann TBA
Søndag 24.11 klokken 18.00: Odd - Tromsø TBA
Søndag 24.11 klokken 18.00: Viking - Rosenborg TBA
Søndag 24.11 klokken 18.00: Bodø/Glimt - Kristiansund TBA
Søndag 24.11 klokken 18.00: Sarpsborg 08 - Haugesund TBA
Søndag 24.11 klokken 18.00: Stabæk - Mjøndalen TBA
Søndag 24.11 klokken 18.00: Vålerenga - Molde TBA

*Hvor de ulike kampene sendes offentliggjøres senere. Det kan også komme endringer på kampdag.

*Hvis Rosenborg kvalifiserer seg til Champions League-gruppespillet og får tirsdagskamper, så vil nest siste runde flyttes til lørdag 23.11.

Runde 30 (1. desember)

Søndag 01.12 klokken 18.00: Tromsø - Stabæk TBA
Søndag 01.12 klokken 18.00: Mjøndalen - Vålerenga TBA
Søndag 01.12 klokken 18.00: Kristiansund - Strømsgodset TBA
Søndag 01.12 klokken 18.00: Haugesund - Odd TBA
Søndag 01.12 klokken 18.00: Lillestrøm - Sarpsborg 08 TBA
Søndag 01.12 klokken 18.00: Brann - Viking TBA
Søndag 01.12 klokken 18.00: Rosenborg - Ranheim TBA
Søndag 01.12 klokken 18.00: Molde - Bodø/Glimt TBA

*Hvor de ulike kampene sendes offentliggjøres senere. Det kan også komme endringer på kampdag.

0
0