Scanpix

Her er TV-oversikten for Eliteserien og OBOS-ligaen 2019

Her er TV-oversikten for Eliteserien og OBOS-ligaen 2019
Av Eurosport

I går klokken 14:56Oppdatert I går klokken 15:37

Slik ser du ditt lag i Eliteserien direkte - kamp for kamp.

Hver søndag lader vi opp til 18-runden fra klokken 17.00 med Fotball Direkte. Underveis i 18-rundene denne sesongen kan du følge og få fortløpende høydepunkter i Fotball Direkte. Selve oppsummeringen får du i Fotballrunden etter søndagens hovedkamp. Hver runde avsluttes med Fotballmandag etter at mandagskampen er ferdig.

NB: Husk at du ser Fotball Direkte på Dplay og Eurosport Player.

Runde 25 (19. oktober - 21. oktober)

Lørdag 19.10: Se Kristiansund - Rosenborg klokken 17.30 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Lørdag 19.10: Se Vålerenga - Stabæk klokken 20.30 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 20.10: Se Molde - Haugesund klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 20.10: Se Viking - Tromsø klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1
Søndag 20.10: Se Ranheim - Odd klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 20.10: Se Strømsgodset - Lillestrøm klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 20.10: Se Sarpsborg 08 - Brann klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Mandag 21.10: Se Bodø/Glimt - Mjøndalen klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX

Runde 26 (26. oktober - 28. oktober)

Lørdag 26.10: Se Lillestrøm - Vålerenga klokken 16.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 27.10: Se Stabæk - Odd klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 27.10: Se Kristiansund - Viking klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1
Søndag 27.10: Se Mjøndalen - Sarpsborg 08 klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 27.10: Se Haugesund - Strømsgodset klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 27.10: Se Tromsø - Ranheim klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 4
Søndag 27.10: Se Rosenborg - Molde klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og TVNorge
Mandag 28.10: Se Brann - Bodø/Glimt klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX

Runde 27 (01. november - 04. november)

Fredag 01.11: Se Strømsgodset - Rosenborg klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX
Lørdag 02.11: Se Molde - Kristiansund klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 03.11: Se Bodø/Glimt - Haugesund klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 03.11: Se Viking - Lillestrøm klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1
Søndag 03.11: Se Sarpsborg 08 - Tromsø klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 03.11: Se Ranheim TF - Stabæk klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 03.11: Se Vålerenga - Brann klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og TVNorge
Mandag 04.11: Se Odd - Mjøndalen klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX

Runde 28 (08. november - 10. november)

Fredag 08.11: Se Brann - Odd klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX
Lørdag 09.11: Se Haugesund - Viking klokken 17.30 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 10.11: Se Molde - Strømsgodset klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 10.11: Se Tromsø - Vålerenga klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1
Søndag 10.11: Se Kristiansund - Sarpsborg 08 klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 10.11: Se Lillestrøm - Stabæk klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 10.11: Se Mjøndalen - Ranheim klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 4
Søndag 10.11: Se Rosenborg - Bodø/Glimt klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge

Runde 29 (24. november)

Søndag 24.11 klokken 18.00: Ranheim - Lillestrøm TBA
Søndag 24.11 klokken 18.00: Strømsgodset - Brann TBA
Søndag 24.11 klokken 18.00: Odd - Tromsø TBA
Søndag 24.11 klokken 18.00: Viking - Rosenborg TBA
Søndag 24.11 klokken 18.00: Bodø/Glimt - Kristiansund TBA
Søndag 24.11 klokken 18.00: Sarpsborg 08 - Haugesund TBA
Søndag 24.11 klokken 18.00: Stabæk - Mjøndalen TBA
Søndag 24.11 klokken 18.00: Vålerenga - Molde TBA

*Hvor de ulike kampene sendes offentliggjøres senere.

Runde 30 (1. desember)

Søndag 01.12 klokken 18.00: Tromsø - Stabæk TBA
Søndag 01.12 klokken 18.00: Mjøndalen - Vålerenga TBA
Søndag 01.12 klokken 18.00: Kristiansund - Strømsgodset TBA
Søndag 01.12 klokken 18.00: Haugesund - Odd TBA
Søndag 01.12 klokken 18.00: Lillestrøm - Sarpsborg 08 TBA
Søndag 01.12 klokken 18.00: Brann - Viking TBA
Søndag 01.12 klokken 18.00: Rosenborg - Ranheim TBA
Søndag 01.12 klokken 18.00: Molde - Bodø/Glimt TBA

*Hvor de ulike kampene sendes offentliggjøres senere.

OBOS-høsten 2019

Runde 27:

Lørdag 19.10: Kongsvinger - HamKam klokken 15.30 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Søndag 20.10: Strømmen - Raufoss klokken 15.00 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Søndag 20.10: Nest-Sotra - Sandnes Ulf klokken 15.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1.
Søndag 20.10: Sandefjord - Notodden klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 7.
Søndag 20.10: Sogndal - Jerv klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 6.
Søndag 20.10: Start - KFUM klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 5.
Søndag 20.10: Tromsdalen - Aalesund klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 4.
Søndag 20.10: Skeid - Ull/Kisa klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 8.

Runde 28:

Lørdag 26.10: Aalesund - Start klokken 18.30 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Søndag 27.10: KFUM - Kongsvinger klokken 14.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 27.10: Jerv - Nest-Sotra klokken 14.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 27.10: Ull/Kisa - Sandefjord klokken 15.00 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Søndag 27.10: Notodden - Tromsdalen klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 27.10: HamKam - Strømmen klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 27.10: Raufoss - Sogndal klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 27.10: Sandnes Ulf - Skeid klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.

Runde 29:

Lørdag 02.11: Start - Ull/Kisa klokken 15.30 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 02.11: Skeid - Notodden klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 02.11: Sogndal - HamKam klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 02.11: Kongsvinger - Sandnes Ulf klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 02.11: Sandefjord - Jerv klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 02.11: Tromsdalen - Raufoss klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 02.11: Nest-Sotra - Aalesund klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 02.11: Strømmen - KFUM klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.

Runde 30:

Lørdag 09.11: Aalesund - Sandefjord klokken 15.30 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 09.11: Notodden - Start klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 09.11: Raufoss - Skeid klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 09.11: KFUM - Sogndal klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 09.11: Ull/Kisa - Tromsdalen klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 09.11: Jerv - Kongsvinger klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 09.11: Sandnes Ulf - Strømmen klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 09.11: HamKam - Nest-Sotra klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.

0
0