• Du kan se samtlige kamper i Eliteserien og OBOS-ligaen på Dplay, samt på TV via din distributør.

Nytt av året er at du kan følge hovedrunden i Eliteserien i Fotball Direkte på Eurosport Norge sammen med Eurosports eksperter, fra 17.00 til 20.30. Samtidig sendes det en utvalgt kamp på TVNorge under hovedrunden.

Vi informerer
Seerrekord for Eurosport Norge
29/06/2020 PÅ 15:35

Hovedkampen ser du fra 20.30 før hele runden oppsummeres i Fotballrunden i etterkant.

OBOS-runden kan du følge fra kl. 17.30 med Eurosports eksperter i Fotball Direkte OBOS, før alle kampene oppsummeres etter kampslutt.

Gjennom uken kan du døyve sulten på fotballstoff gjennom konsepter som Fantasy, Indre bane og Spillerrådet. Samt få siste nytt fra Eliteserien og OBOS-ligaen på Eurosport.no.

Husk at du kan se alt fra Eliteserien og OBOS-ligaen direkte på Dplay. Trykk her for å sikre deg tilgang! Se under for å holde oversikt når ditt lag spiller.

Eliteserien:

Runde 19

26. september:

18.00: Molde - Sandefjord på Dplay og Eurosport Norge

20.30: Strømsgodset - Sarpsborg 08 på Dplay og TVNorge

27. september:

18.00: Aalesunds - Rosenborg på Dplay og TVNorge

18.00: Kristiansund - Brann på Dplay og Eurosport Pluss 1

18.00: Haugesund - Odd på Dplay og Eurosport Pluss 3

18.00: Stabæk - Start på Dplay og Eurosport Pluss 4

18.00: Mjøndalen - Viking på Dplay og Eurosport Pluss 2

20.30: Bodø/Glimt - Vålerenga på Dplay og Eurosport Norge

Runde 20

3. oktober:

18.00: Sarpsborg 08 - Stabæk på Dplay og Eurosport Norge

20.30: Vålerenga - Mjøndalen på Dplay og TVNorge

4. oktober:

18.00: Brann - Molde på Dplay og TVNorge

18.00: Bodø/Glimt - Sandefjord på Dplay og Eurosport Pluss 1

18.00: Viking - Strømsgodset på Dplay og Eurosport Pluss 2

18.00: Aalesund - Kristiansund på Dplay og Eurosport Pluss 3

18.00: Start - Haugesund på Dplay og Eurosport Pluss 4

20.30: Rosenborg - Odd på Dplay og Eurosport Norge

Runde 21

17. oktober:

Lørdag 18.00: Mjøndalen - Brann på Dplay og Eurosport Norge

Lørdag 20.30: Molde - Bodø/Glimt på Dplay og TVNorge

18. oktober:

Søndag 18.00: Kristiansund - Rosenborg på Dplay og TVNorge

Søndag 18.00: Odd - Viking på Dplay og Eurosport Pluss 1

Søndag 18.00: Stabæk - Aalesund på Dplay og Eurosport Pluss 2

Søndag 18.00: Haugesund - Sarpsborg 08 Dplay og Eurosport Pluss 3

Søndag 18.00: Strømsgodset - Start på Dplay og Eurosport Pluss 4

Søndag 20.30: Sandefjord - Vålerenga på Dplay og Eurosport Norge

Runde 22

24. oktober:

Lørdag 18.00: Molde - Strømsgodset på Dplay og Eurosport Norge

Lørdag 20.30: Brann - Stabæk på Dplay og TVNorge

25. oktober:

Søndag 18.00: Vålerenga - Kristiansund på Dplay og TVNorge

Søndag 18.00: Sarpsborg 08 - Rosenborg på Dplay og Eurosport Pluss 1

Søndag 18.00: Bodø/Glimt - Mjøndalen på Dplay og Eurosport Pluss 2

Søndag 18.00: Aalesund - Odd på Dplay og Eurosport Pluss 3

Søndag 18.00: Start - Sandefjord på Dplay og Eurosport Pluss 4

Søndag 20.30: Viking - Haugesund på Dplay og Eurosport Norge

Runde 23

31. oktober:

Lørdag 18.00: Mjøndalen – Molde på Dplay og Eurosport Norge

Lørdag 20.30: Haugesund – Aalesund på Dplay og TVNorge

1. november:

Søndag 18.00: Rosenborg – Start på Dplay og TVNorge

Søndag 18.00: Sandefjord – Brann på Dplay og Eurosport Pluss 1

Søndag 18.00: Stabæk – Viking på Dplay og Eurosport Pluss 2

Søndag 18.00: Kristiansund - Bodø/Glimt på Dplay og Eurosport Pluss 3

Søndag 18.00: Odd - Sarpsborg 08 på Dplay og Eurosport Pluss 4

Søndag 20.30: Strømsgodset – Vålerenga på Dplay og Eurosport Norge

Runde 24

7. november:

Lørdag 18.00: Molde – Kristiansund på Dplay og Eurosport Norge

Lørdag 20.30: Brann – Haugesund på Dplay og TVNorge

8. november:

Søndag 18.00: Viking – Rosenborg på Dplay og TVNorge

Søndag 18.00: Bodø/Glimt – Aalesund på Dplay og Eurosport Pluss 1

Søndag 18.00: Mjøndalen – Strømsgodset på Dplay og Eurosport Pluss 2

Søndag 18.00: Sandefjord – Stabæk på Dplay og Eurosport Pluss 3

Søndag 18.00: Start - Sarpsborg 08 på Dplay og Eurosport Pluss 4

Søndag 20.30: Vålerenga – Odd på Dplay og Eurosport Norge

OBOS-ligaen:

Runde 17

25. september

17.00: Strømmen - Lillestrøm

18.00: Jerv - Ull/Kisa

18.00: Ranheim - Åsane

18.00: Raufoss - Sandnes Ulf

18.00: Stjørdals-Blink - KFUM Oslo

18.00: Tromsø - Grorud

18.00: Øygarden - Sogndal

20.30: Kongsvinger - HamKam

Runde 18

28. september

16.30: Grorud - Øygarden

16.30: KFUM Oslo - Sandnes Ulf

16.30: Strømmen - Ranheim

16.30: Åsane - Raufoss

18.00: HamKam - Stjørdals Blink

18.00: Lillestrøm - Jerv

18.00: Sogndal - Kongsvinger

29. september

19.00: Ull/Kisa - Tromsø

Runde 19

3. oktober

15.30: Øygarden - Ullensaker/Kisa

15.30: Ranheim - Sogndal

15.30: Sandnes Ulf - Grorud

15.30: Raufoss - HamKam

15.30: Tromsø - Åsane

15.30: Stjørdals-Blink - Lillestrøm SK

15.30: Jerv - Strømmen

4. oktober

15.00 Kongsvinger - KFUM

Runde 20

11. oktober

15.30: Ullensaker/Kisa - Ranheim

15.30: Åsane - Stjørdals-Blink

15.30: HamKam - Sandnes Ulf

15.30: Jerv - Raufoss

15.30: KFUM - Grorud

15.30: Strømmen - Kongsvinger

15.30: Sogndal - Tromsø

18.00: Lillestrøm - Øygarden

Runde 21

17. oktober

15.30: Raufoss - Sogndal

15.30: Øygarden - Strømmen

15.30: Stjørdals-Blink - Ullensaker/Kisa

15.30: Kongsvinger - Jerv

15.30: Sandnes Ulf - Åsane

15.30: Grorud - HamKam

15.30: Tromsø - KFUM

18. oktober

15.00: Ranheim - Lillestrøm

Runde 22

24. oktober

14.00: Åsane - KFUM

14.00: Strømmen - Raufoss

15.30: Ullensaker/Kida - Grorud

15.30: Jerv - Øygarden

15.30: Kongsvinger - Ranheim

15.30: Størdals-Blink - Tromsø

15.30: HamKam - Sogndal

25. oktober

15.00: Lillestrøm - Sandnes Ulf

Runde 23

28. oktober

14.00: Grorud - Åsane

14.00: KFUM - Ullensaker/Kisa

18.00: Sogndal - Jerv

18.00: Tromsø - HamKam

18.00: Øygarden - Kongsvinger

18.00: Raufoss - Lillestrøm

18.00: Sandnes Ulf - Strømmen

20.00: Ranheim - Stjørdals-Blink

Runde 24

1. november

14.00: Strømmen - Sogndal

15.00: Stjørdals-Blink - Grorud

15.00: HamKam - Åsane

15.00: Ullensaker/Kisa - Sandnes Ulf

15.00: Lillestrøm - Tromsø

15.00: Jerv - KFUM

15.00: Øygarden - Ranheim

15.00: Kongsvinger - Raufoss

Runde 25

4. november

13.00: Åsane - Ullensaker/Kisa

13.00: Grorud - Strømmen

13.00: KFUM - HamKam

18.00: Sandnes Ulf - Stjørdals-Blink

18.00: Raufoss - Øygarden

18.00: Ranheim - Jerv

18.00: Tromsø - Kongsvinger

20.00: Sogndal - Lillestrøm

Runde 26

7. november

13.00: Strømmen - Stjørdals-Blink

15.30: HamKam - Ullensaker/Kisa

15.30: Lillestrøm SK - Åsane

15.30: Raufoss - Ranheim

15.30: Sogndal - KFUM

15.30: Jerv - Grorud

15.30: Øygarden - Tromsø

8. november

15.00: Kongsvinger - Sandnes Ulf

Runde 27

15. november

13.00: KFUM - Ranheim TF

13.00: Åsane - Kongsvinger

13.00: Grorud - Raufoss

15.30: Tromsø - Jerv

15.30: HamKam - Strømmen

15.30: Stjørdals-Blink - Øygarden FK

15.30: Sandnes Ulf - Sogndal

18.00: Ullensaker/Kisa - Lillestrøm

Runde 28

21. november

15.30: Jerv - Åsane

13.00: Strømmen - Ullensaker/Kisa

18.00: Sogndal - Grorud

15.30: Kongsvinger - Stjørdals-Blink

15.30: Lillestrøm - KFUM

15.30: Ranheim - HamKam

15.30: Øygarden - Sandnes Ulf

22. november

15.00: Raufoss - Tromsø

Runde 29

28. november

15.00: Stjørdals-Blink - Raufoss

15.00: Sandnes Ulf - Jerv

15.00: Åsane - Strømmen

15.00: Grorud - Kongsvinger

15.00: HamKam - Lillestrøm

15.00: KFUM - Øygarden

15.00: Tromsø - Ranheim

15.00: Ullensaker/Kisa - Sogndal

Runde 30

5. desember

15.00: Jerv - Stjørdals-Blink

15.00: Ranheim TF - Sandnes Ulf

15.00: Raufoss - KFUM

15.00: Kongsvinger - Ullensaker/Kisa

15.00: Lillestrøm SK - Grorud

15.00: Strømmen - Tromsø

15.00: Sogndal - Åsane

15.00: Øygarden FK - HamKam

Vi informerer
Få full oversikt: Slik ser du første serierunde i Eliteserien
15/06/2020 PÅ 15:32
Vi informerer
Eline Torneus blir Eliteserie-ekspert
15/06/2020 PÅ 06:54