Sendeskjema

Sendeskjema

10:00

Tennis

Kei Nishikori - Marcos Giron

Tokyo | 2. runde Menn

10:06-12:05


Direkte
Sandvolleyball

Polen: Michal Bryl / Grze - Chile: Esteban Grimalt /

Menn | Gruppespill

10:06-10:47


Direkte
Basketball

Australia - Belgia

Kvinner | Gruppespill

10:10-12:23


Direkte
Tennis

Marcos Giron - Kei Nishikori

Menn | 2. runde

10:10-13:00


Direkte
3x3 Basketball

ROC - Italia

Kvinner | Gruppespill

10:24-10:49


Direkte
Sjumannsrugby

New Zealand - Canada

Menn|Kvartfinale

10:26-10:56


Direkte
Badminton

Japan: Wakana Nagahara / - Nederland: Selena Piek /

| Gruppespill

10:55-11:40


Direkte
Badminton

Usa: Phillip Chew / Ryan - Tyskland: Mark Lamsfuss /

| Gruppespill

10:55-11:40


Direkte
Sjumannsrugby

Storbritannia - USA

Menn|Kvartfinale

10:56-11:26


Direkte
3x3 Basketball

Serbia - ROC

Menn | Gruppespill

10:59-11:24


Direkte

11:00

Tennis

Elena Rybakina - Donna Vekic

Tokyo | Runde 3 Kvinner

11:00-13:00


Direkte
Tennis

J.-L. Struff / A. Zverev – J. Chardy / G. Monfils

Tokyo | 2. runde Menn

11:02-13:02


Direkte
Vannpolo

Japan - Ungarn

Menn | Gruppespill

11:10-12:40


Direkte
Landhockey

Belgia - Sør-afrika

Menn | Gruppespill

11:20-13:35


Direkte
3x3 Basketball

Latvia - Nederland

Menn | Gruppespill

11:24-11:52


Direkte
Fekting

EPEE TEAM

Kvinner | Dag 4

11:25-13:43


Direkte
Sjumannsrugby

Sør-afrika - Argentina

Menn|Kvartfinale

11:26-11:56


Direkte
Badminton

Gilmour - Shahzad

| Gruppespill

11:35-12:20


Direkte
Badminton

Den Russiske Olympiske Ko - Nigeria: Anuoluwapo Juwon

| Gruppespill

11:40-12:20


Direkte
Badminton

Busanan Ongbamrungphan - Kristin Kuuba

| Gruppespill

11:40-12:20


Direkte
Svømming

Svømming

Dag 4

11:55-14:33


Direkte
Taekwondo

Dag 4

Dag 4

11:55-15:33


Direkte
Sjumannsrugby

Fiji - Australia

Menn|Kvartfinale

11:56-12:29


Direkte

12:00

Svømming

Dag 4

Kvinner | Menn

12:00-14:00


Direkte
Badminton

Seyoung An - Dorcas Ajoke Adesokan

| Gruppespill

12:20-13:00


Direkte
Badminton

Felix Burestedt - Brian Yang

| Gruppespill

12:20-13:00


Direkte
Håndball

Angola - Norge

Kvinner | Gruppespill

12:20-14:20


Direkte
Badminton

Bulgaria: Stefani Stoeva - Thailand: Rawinda Prajong

| Gruppespill

12:20-13:00


Direkte
Bordtennis

Juan Liu - Mengyu Yu

Kvinner | Singles | Åttendedelsfinale

12:25-13:15


Direkte
Bordtennis

Zhendong Fan - Marcos Freitas

Menn | Singles | Åttendedelsfinale

12:25-13:15


Direkte
Bordtennis

Britt Eerland - Hoi Kem Doo

Kvinner | Singles | Åttendedelsfinale

12:25-13:15


Direkte
Bordtennis

Darko Jorgic - Tomokazu Harimoto

Menn | Singles | Åttendedelsfinale

12:25-13:15


Direkte
Volleyball

Brasil - Den Dominikanske Republik

Kvinner | Gruppespill

12:30-14:35


Direkte
Turn

Frittstående

Kvinner | Lagfinaler

12:40-15:13


Direkte
Turn

Bom

Kvinner | Lagfinaler

12:40-15:13


Direkte
Turn

Hovedsending

Kvinner | Lagfinaler

12:40-15:13


Direkte
Turn

Hopp

Kvinner | Lagfinale

12:40-15:13


Direkte
Vannpolo

Australia - Kroatia

Menn | Gruppespill

12:40-14:13


Direkte
Turn

Skranke

Kvinner | Lagfinale

12:40-15:13


Direkte
Fotball

Canada - Storbritannia

Kvinner | Gruppespill

12:50-15:03


Direkte
Sandvolleyball

Polen: Piotr Kantor / Bar - Tyskland: Julius Thole /

Menn | Gruppespill

12:50-13:50


Direkte
Fotball

Chile - Japan

Kvinner | Gruppespill

12:50-15:03


Direkte
Baseball

USA - Japan

Kvinner | Gullfinale

12:50-15:33


Direkte
Vektløfting

64KG

Kvinner | GROUP A

12:55-15:03


Direkte
Tennis

G. Muguruza / C. Suarez Navarro – B. Bencic / V. Golubic

Tokyo | 2. runde Kvinner

12:55-15:58


Direkte

13:00

Badminton

Tien Minh Nguyen - Ade Resky Dwicahyo

| Gruppespill

13:00-13:40


Direkte
Badminton

Malaysia: Aaron Chia / Wo - Canada: Nyl Yakura / Jaso

| Gruppespill

13:00-13:40


Direkte
Turn

Hovedsending

Kvinner | Lagfinale

13:00-15:00


Direkte
Badminton

Sør-korea: Sohee Lee / Se - Kina: Yin Hui Li / Yue Du

| Gruppespill

13:00-13:40


Direkte
Tennis

Tsjekkia: Karolina Plisko - Brasil: Laura Pigossi / L

Tokyo | 2. runde Kvinner

13:00-16:03


Direkte
Tennis

Spania: Paula Badosa / Sa - Tsjekkia: Barbora Krejcik

Tokyo | 2. runde Kvinner

13:02-16:05


Direkte
Bordtennis

Simon Gauzy - Long Ma

Menn | Singles | Åttendedelsfinale

13:15-14:05


Direkte
Bordtennis

Hugo Calderano - Woojin Jang

Menn | Singles | Åttendedelsfinale

13:15-14:05


Direkte
Bordtennis

Mima Ito - Suthasini Sawettabut

Kvinner | Singles | Åttendedelsfinale

13:15-14:05


Direkte
Bordtennis

Jia Liu - Jihee Jeon

Kvinner | Singles | Åttendedelsfinale

13:15-14:05


Direkte
Fotball

Brasil - Zambia

Kvinner | Gruppespill

13:20-15:33


Direkte
Fotball

Nederland - Kina

Kvinner | Gruppespill

13:20-15:33


Direkte
3x3 Basketball

3x3 Basketball

Kvinner | Kvartfinale

13:25-14:00


Direkte
Landhockey

Nederland - Canada

Menn | Gruppespill

13:35-15:18


Direkte
Basketball

Puerto Rico - Kina

Kvinner | Gruppespill

13:50-16:03


Direkte
Sandvolleyball

Nederland: Alexander Brou - Argentina: Julian Amado A

Menn | Gruppespill

13:50-14:50


Direkte

14:00

3x3 Basketball

3x3 Basketball

Menn | Kvartfinale

14:00-14:30


Direkte
Hestesport

Dressur

Mixed | Grand Prix spesial

14:00-16:00


Direkte
Bordtennis

Tianwei Feng - Ying Han

Åttendedelsfinale, ,

14:05-14:55


Direkte
Bordtennis

Koki Niwa - Dimitrij Ovtcharov

Menn | Singles | Åttendedelsfinale

14:05-14:55


Direkte
Bordtennis

Szu Yu Chen - Yingsha Sun

Kvinner | Singles | Åttendedelsfinale

14:05-14:55


Direkte
Bordtennis

Chih Yuan Chuang

Menn | Singles | Åttendedelsfinale

14:05-14:55


Direkte
Håndball

Frankrike - Spania

Kvinner | Gruppespill

14:20-16:03


Direkte
Håndball

Frankrike - Spania

14:30-16:00

Volleyball

Sør-korea - Kenya

Kvinner | Gruppespill

14:35-16:33


Direkte
Sandvolleyball

Brasil: Agatha Bednarczuk - Kina: Xinyi Xia / Fan Wan

Kvinner | Gruppespill

14:50-15:53


Direkte
3x3 Basketball

3x3 Basketball

Kvinner | Kvartfinale

14:50-15:20


Direkte

15:00

Øvrig

Øvrig

Øvrig

15:00-16:33

3x3 Basketball

3x3 Basketball

Menn | Kvartfinale

15:20-15:53


Direkte

16:00

Roing

Dag 5

Dag 5

16:00-16:57

Øvrig

Øvrig

Øvrig

16:33-17:03

Svømming

Dag 4

Dag 4

16:57-18:25

17:00

Tennis

Christopher O'connell - Denis Kudla

Atlanta |

17:00-19:30


Direkte
Øvrig

Øvrig

Øvrig

17:03-18:00

18:00

Rally

Rally : Estland

Dag 2, ,

18:00-19:01

Olympiske leker

Olympiske leker

18:25-19:00

19:00

Triatlon

Menn

19:00-20:02

Rally

Rally : Estland

Dag 3, ,

19:01-20:02

Tennis

Taylor Fritz - Evgeny Donskoy

Atlanta |

19:30-22:00


Direkte

20:00

Golf

PGA Tour

, ,

20:02-20:32

Håndball

Håndball

Kvinner | Gruppespill

20:02-22:08

Triatlon

Kvinner

20:32-21:31

21:00

Roing

Dag 5

Dag 5

21:31-22:31

22:00

Tennis

John Isner -

Atlanta |

22:00-01:00


Direkte
Håndball

Håndball

Menn | Gruppespill

22:08-00:00

Svømming

Dag 4

Dag 4

22:31-00:00