• Du kan se samtlige kamper i Eliteserien og OBOS-ligaen på Discovery+. Sikre deg tilgang her!
Eliteserie-sesongen 2021 er igang. Før hver hovedrunde i Eliteserien kan du lade opp med Fotball Direkte en time før kampene i Eliteserien starter.
Alle kampene ser du på discovery+ - enten du sitter hjemme i sofaen eller er på farten. Ønsker du å følge alle kampene, er Fotball Direkte programmet der du får med deg alt sammen med Discoverys eksperter.
Vi informerer
Discovery forlenger Roland-Garros-rettighetene med fem nye år
11/06/2021 PÅ 11:20
Nytt av året er at du kan lade opp til hovedkampen fra 19.30 på discovery+ før den starter 20.00. Rundene avsluttes med Fotballrunden 22.00, og gjennom uken kan du følge og å få siste nytt fra ditt lag på Eurosport.no - samt følge podkaster som Indre bane, Fantasy FK og Spillerrådet.
Under ser du når og hvor ditt lag spiller. Har du discovery+ kan du se alle kamper der. Sikre deg tilgang her.
Her finner du Eurosports øvrig sendeskjema!

Slik spilles Eliteserien

Runde 8, lørdag/søndag 19./20. juni
Sandefjord - Viking, lørdag 15:00, Discovery+/Eurosport Norge
Mjøndalen - Strømsgodset, søndag 15:00, Discovery+/Eurosport Norge
Brann - Odd, søndag 18:00, Discovery+/Eurosport Pluss 1
Tromsø - Lillestrøm, søndag 18:00, Discovery+/Eurosport Pluss 2
Molde - Stabæk, søndag 18:00, Discovery+/Eurosport Pluss 3
Haugesund - Kristiansund, søndag 18:00, Discovery+/Eurosport Pluss 4
Rosenborg - Sarpsborg 08, søndag 18:00, Discovery+/TVNorge
Vålerenga - Bodø/Glimt, søndag 20:00, Discovery+/Eurosport Norge
Runde 9, torsdag/fredag 24./25. juni
Bodø/Glimt - Molde, torsdag 18:00, Discovery+/Eurosport Pluss 1
Odd - Tromsø, torsdag 18:00, Discovery+/Eurosport Pluss 2
Kristiansund - Mjøndalen, torsdag 18:00, Discovery+/Eurosport Pluss 3
Strømsgodset - Tromsø, torsdag 18:00, Discovery+/Eurosport Pluss 4
Haugesund - Brann, torsdag 18:00, Discovery+/TVNorge
Stabæk - Vålerenga, torsdag 20:00, Discovery+/Eurosport Norge
Sarpsborg 08 - Viking, fredag 18:00, Discovery+/TVNorge
Lillestrøm - Rosenborg, fredag 20:00, Discovery+/Eurosport Norge
Runde 12, søndag 27. juni
Bodø/Glimt - Stabæk, søndag 18:00, Discovery+/TVNorge
Runde 10, onsdag/torsdag 30./01. juni/juli
Sandefjord - Bodø/Glimt, onsdag 18:00, Discovery+/ Eurosport Pluss 1
Tromsø - Kristiansund, onsdag 18:00, Discovery+/ Eurosport Pluss 2
Molde - Strømsgodset, onsdag 18:00, Discovery+/Eurosport Pluss 3
Viking - Stabæk, torsdag 18:00, Discovery+/Eurosport Pluss 4
Rosenborg - Haugesund, onsdag 18:00, Discovery+/TVNorge
Brann - Lillestrøm, onsdag 20:00, Discovery+/Eurosport Norge
Mjøndalen - Odd, onsdag 18:00, Discovery+/MAX
Vålerenga - Sarpsborg 08, torsdag 20:00, Discovery+/Eurosport Norge
Runde 11, lørdag/søndag/mandag 03./04./05. juli
Bodø/Glimt - Viking, lørdag 15:00 Discovery+/Eurosport Norge
Stabæk - Sandefjord, søndag 15:00, Discovery+/Eurosport Norge
Odd - Rosenborg, søndag 18:00 Discovery+/Eurosport Pluss 1
Haugesund - Tromsø, søndag 18:00 Discovery+/Eurosport Pluss 2
Lillestrøm - Mjøndalen, søndag 18:00 Discovery+/Eurosport Pluss 3
Sarpsborg 08 - Molde, søndag 18:00 Discovery+/TVNorge
Strømsgodset - Vålerenga, søndag 20:00 Discovery+/Eurosport Norge
Kristiansund - Brann, mandag 19:00, Discovery+/TVNorge
Runde 12, lørdag/søndag 10./11. juli
Rosenborg - Kristiansund, søndag 18:00, Discovery+/TVNorge
Viking - Strømsgodset, lørdag 18:00, Discovery+/Eurosport Pluss 1
Sandefjord - Sarpsborg 08, lørdag 18:00, Discovery+/Eurosport Pluss 2
Mjøndalen - Haugesund, lørdag 18:00, Discovery+/Eurosport Pluss 3
Brann - Tromsø, lørdag 20:00, Discovery+/Eurosport Norge
Vålerenga - Lillestrøm, søndag 15:30, Discovery+/TVNorge
Molde - Odd, søndag 18:00, Discovery+/TVNorge
Runde 13, lørdag/søndag 17./18. juli
Odd - Viking, lørdag 18:00, Discovery+/Eurosport Norge
Sarpsborg 08 - Bodø/Glimt, lørdag 20:00, Discovery+/TVNorge
Brann - Mjøndalen, søndag 18:00, Discovery+/Eurosport Pluss 1
Haugesund - Vålerenga, søndag 18:00, Discovery+/Eurosport Pluss 2
Lillestrøm - Molde, søndag 18:00, Discovery+/Eurosport Pluss 3
Kristiansund - Sandefjord, søndag 18:00, Discovery+/Eurosport Pluss 4
Tromsø - Rosenborg, søndag 18:00, Discovery+/TV Norge
Strømsgodset - Stabæk, søndag 20:00, Discovery+/Eurosport Norge
Runde 1, onsdag 21. juli
Sarpsborg 08 - Mjøndalen, onsdag 19:00, Discovery+/Eurosport Pluss 1
Stabæk - Lillestrøm, onsdag 19:00, Discovery+/Eurosport Pluss 2
Sandefjord - Haugesund, onsdag 19:00, Discovery+/Eurosport Pluss 3
Strømsgodset - Odd, onsdag 19:00, Discovery+/MAX
Runde 2, onsdag 28. juli
Lillestrøm - Sarpsborg 08, onsdag 19:00, Discovery+/Eurosport Norge
Haugesund - Strømsgodset, onsdag 19:00, Discovery+/Eurosport Pluss 1
Mjøndalen - Stabæk, onsdag 19:00, Discovery+/Eurosport Pluss 2
Odd - Sandefjord, onsdag 19:00, Discovery+/Eurosport Pluss 3
Runde 14, søndag 08. august
Viking - Kristiansund, søndag 18:00, Discovery+/Eurosport Pluss 1
Molde - Haugesund, søndag 18:00, Discovery+/Eurosport Pluss 2
Mjøndalen - Tromsø, søndag 18:00, Discovery+/Eurosport Pluss 3
Sandefjord - Lillestrøm, søndag 18:00, Discovery+/MAX
Stabæk - Sarpsborg 08, søndag 20:00, Discovery+/Eurosport Norge
Runde 15, lørdag/søndag 14./15. august
Kristiansund - Stabæk, lørdag 18:00, Discovery+/Eurosport Norge
Lillestrøm - Bodø/Glimt, lørdag 20:00, Discovery+/TVNorge
Brann - Sandefjord, søndag, 18:00, Discovery+/TVNorge
Mjøndalen - Rosenborg, søndag 18:00, Discovery+
Odd - Haugesund, søndag 18:00, Discovery+
Tromsø - Vålerenga, søndag 18:00, Discovery+
Viking - Molde, søndag 18:00, Discovery+
Sarpsborg 08 - Strømsgodset, søndag 20:00, Discovery+/Eurosport Norge
Runde 16, lørdag/søndag 21./22. august
Bodø/Glimt - Kristiansund, lørdag 18:00, Discovery+/Eurosport Norge
Strømsgodset - Brann, lørdag 20:00, Discovery+/TVNorge
Haugesund - Lillestrøm, søndag 18:00, Discovery+
Sandefjord - Tromsø, søndag 18:00, Discovery+
Stabæk - Mjøndalen, søndag 18:00, Discovery+
Vålerenga - Viking, søndag 18:00, Discovery+/TVNorge
Rosenborg - Odd, søndag 20:00, Discovery+/Eurosport Norge
Runde 17, lørdag/søndag 28./29. august
Tromsø - Bodø/Glimt, lørdag 18:00, Discovery+/Eurosport Norge
Brann - Haugesund, lørdag 20:00, Discovery+/TVNorge
Kristiansund - Molde, søndag 18:00, Discovery+
Mjøndalen - Lillestrøm, søndag 18:00, Discovery+
Odd - Strømsgodset, søndag 18:00, Discovery+
Sarpsborg - Sandefjord, søndag 18:00, Discovery+
Viking - Rosenborg, søndag 18:00, Discovery+/TVNorge
Vålerenga - Stabæk, søndag 20:00, Discovery+/Eurosport Norge
Runde 18, lørdag/søndag 11./12. september
Bodø/Glimt - Odd
Haugesund - Sarpsborg 08
Lillestrøm - Brann
Molde - Mjøndalen
Rosenborg - Tromsø
Sandefjord - Vålerenga
Stabæk - Viking
Strømsgodset - Kristiansund
Runde 19, lørdag/søndag 18./19. september
Kristiansund - Haugesund
Mjøndalen - Sandefjord
Odd - Lillestrøm
Sarpsborg 08 - Rosenborg
Stabæk - Strømsgodset
Tromsø - Brann
Viking - Bodø/Glimt
Vålerenga - Molde
Runde 20, lørdag/søndag 25./26. september
Bodø/Glimt - Vålerenga
Brann - Kristiansund
Haugesund - Odd
Lillestrøm - Tromsø
Molde - Viking
Rosenborg - Mjøndalen
Sandefjord - Stabæk
Strømsgodset - Sarpsborg 08
Runde 21, lørdag/søndag 02./03. oktober
Kristiansund - Rosenborg
Mjøndalen - Brann
Odd - Molde
Sarpsborg 08 - Lillestrøm
Stabæk - Bodø/Glimt
Tromsø - Haugesund
Viking - Sandefjord
Vålerenga - Strømsgodset
Runde 22, lørdag/søndag 16./17. oktober
Bodø/Glimt - Sarpsborg 08
Brann - Stabæk
Haugesund - Mjøndalen
Lillestrøm - Kristiansund
Molde - Tromsø
Rosenborg - Vålerenga
Sandefjord - Odd
Strømsgodset - Viking
Runde 23, lørdag/søndag 23./24. oktober
Kristiansund - Sarpsborg 08
Odd - Brann
Rosenborg - Sandefjord
Stabæk - Molde
Strømsgodset - Bodø/Glimt
Tromsø - Mjøndalen
Viking - Lillestrøm
Vålerenga - Haugesund
Runde 24, lørdag/søndag 27./28. oktober
Brann - Viking
Haugesund - Rosenborg
Lillestrøm - Stabæk
Mjøndalen - Kristiansund
Molde - Bodø/Glimt
Sandefjord - Strømsgodset
Sarpsborg 08 - Vålerenga
Tromsø - Odd
Runde 25, lørdag/søndag 30./31. oktober
Bodø/Glimt - Sandefjord
Kristiansund - Tromsø
Odd - Mjøndalen
Rosenborg - Lillestrøm
Stabæk - Haugesund
Strømsgodset - Molde
Viking - Sarpsborg 08
Vålerenga - Brann
Runde 26, lørdag/søndag 06./07. november
Brann - Rosenborg
Haugesund - Bodø/Glimt
Lillestrøm - Vålerenga
Mjøndalen - Viking
Molde - Sandefjord
Odd - Kristiansund
Sarpsborg 08 - Stabæk
Tromsø - Strømsgodset
Runde 27, lørdag/søndag 20./21. november
Bodø/Glimt - Lillestrøm
Molde - Rosenborg
Sandefjord - Brann
Sarpsborg 08 - Odd
Stabæk - Kristiansund
Strømsgodset - Mjøndalen
Viking - Haugesund
Vålerenga - Tromsø
Runde 28, lørdag/søndag 27./28. november
Brann - Molde
Haugesund - Sandefjord
Kristiansund - Viking
Lillestrøm - Strømsgodset
Mjøndalen - Sarpsborg 08
Odd - Vålerenga
Rosenborg - Bodø/Glimt
Tromsø - Stabæk
Runde 29, søndag 05. desember
Bodø/Glimt - Brann
Molde - Lillestrøm
Sandefjord - Kristiansund
Sarpsborg 08 - Tromsø
Stabæk - Rosenborg
Strømsgodset - Haugesund
Viking - Odd
Vålerenga - Mjøndalen
Runde 30, søndag 12. desember
Brann - Sarpsborg 08
Haugesund - Molde
Kristiansund - Vålerenga
Lillestrøm - Sandefjord
Mjøndalen - Bodø/Glimt
Odd - Stabæk
Rosenborg - Strømsgodset
Tromsø - Viking
Vi informerer
Dette ser du på Discovery+ og Eurosport
08/06/2021 PÅ 08:29
Vi informerer
Nå kommer Allsvenskan på norske skjermer
31/03/2021 PÅ 06:40