• Du kan se samtlige kamper i Eliteserien og OBOS-ligaen på Dplay, samt på TV via din distributør.

Nytt av året er at du kan følge hovedrunden i Eliteserien i Fotball Direkte på Eurosport Norge sammen med Eurosports eksperter, fra 17.00 til 20.30. Samtidig sendes det en utvalgt kamp på TVNorge under hovedrunden.

Vi informerer
Se Casper Ruud eksklusivt på Dplay
07/10/2020 PÅ 14:03

Hovedkampen ser du fra 20.30 før hele runden oppsummeres i Fotballrunden i etterkant.

OBOS-runden kan du følge fra kl. 17.30 med Eurosports eksperter i Fotball Direkte OBOS, før alle kampene oppsummeres etter kampslutt.

Gjennom uken kan du døyve sulten på fotballstoff gjennom konsepter som Fantasy, Indre bane og Spillerrådet. Samt få siste nytt fra Eliteserien og OBOS-ligaen på Eurosport.no.

Husk at du kan se alt fra Eliteserien og OBOS-ligaen direkte på Dplay. Trykk her for å sikre deg tilgang! Se under for å holde oversikt når ditt lag spiller.

Eliteserien:

Runde 22

24. oktober:

Lørdag 18.00: Start - Sandefjord på Dplay og Eurosport Norge

Lørdag 20.30: Brann - Stabæk på Dplay og TVNorge

25. oktober:

Søndag 18.00: Vålerenga - Kristiansund på Dplay og TVNorge

Søndag 18.00: Sarpsborg 08 - Rosenborg på Dplay og Eurosport Pluss 1

Søndag 18.00: Aalesund - Odd på Dplay og Eurosport Pluss 2

Søndag 18.00: Molde - Strømsgodset på Dplay og Eurosport Pluss 3

Søndag 20.30: Bodø/Glimt - Mjøndalen på Dplay og Eurosport Norge

Utsatt fra runde 22

27. oktober:

19.00: Viking - Haugesund på Dplay og Eurosport Pluss 1

Runde 23

31. oktober:

Lørdag 18.00: Odd - Sarpsborg 08 på Dplay og Eurosport Norge

Lørdag 20.30: Haugesund – Aalesund på Dplay og TVNorge

1. november:

Søndag 15.00: Mjøndalen – Molde på Dplay og Eurosport Pluss 8

Søndag 18.00: Rosenborg – Start på Dplay og TVNorge

Søndag 18.00: Sandefjord – Brann på Dplay og Eurosport Pluss 1

Søndag 18.00: Stabæk – Viking på Dplay og Eurosport Pluss 2

Søndag 18.00: Kristiansund - Bodø/Glimt på Dplay og Eurosport Pluss 3

Søndag 20.30: Strømsgodset – Vålerenga på Dplay og Eurosport Norge

Utsatt fra runde unde 21

4. november:

19.00: Odd - Viking på Dplay og Eurosport Pluss 1

Runde 24

7. november:

Lørdag 18.00: Mjøndalen – Strømsgodset på Dplay og Eurosport Norge

Lørdag 20.30: Brann – Haugesund på Dplay og TVNorge

8. november:

Søndag 18.00: Viking – Rosenborg på Dplay og TVNorge

Søndag 18.00: Bodø/Glimt – Aalesund på Dplay og Eurosport Pluss 1

Søndag 18.00: Molde – Kristiansund på Dplay og Eurosport Pluss 2

Søndag 18.00: Sandefjord – Stabæk på Dplay og Eurosport Pluss 3

Søndag 18.00: Start - Sarpsborg 08 på Dplay og Eurosport Pluss 4

Søndag 20.30: Vålerenga – Odd på Dplay og Eurosport Norge

Runde 25:

Lørdag 21. november:

16.00: Stabæk – Molde på Dplay og Eurosport Norge

18:00: Aalesund – Vålerenga på Dplay og TVNorge

Søndag 22. november:

18:00: Strømsgodset – Bodø/Glimt på Dplay og TVNorge

18:00: Odd – Start på Dplay

18:00: Kristiansund – Mjøndalen på Dplay

18:00: Haugesund – Sandefjord på Dplay

18:00: Sarpsborg 08 – Viking på Dplay

20:00: Rosenborg – Brann på Dplay og Eurosport Norge

Runde 26:

Lørdag 28. november:

16:00: Viking – Start på Dplay og Eurosport Norge

18:00: Brann – Aalesund på Dplay og TVNorge

Søndag 29. november:

18:00: Bodø/Glimt – Rosenborg på Dplay og TVNorge

18:00: Molde – Haugesund på Dplay

18:00: Kristiansund – Strømsgodset på Dplay

18:00: Mjøndalen – Stabæk på Dplay

18:00: Sandefjord – Odd på Dplay

20:00: Vålerenga – Sarpsborg 08 på Dplay og Eurosport Norge

Runde 27:

Lørdag 5. desember:

16:00: Sarpsborg 08 – Kristiansund på Dplay og Eurosport Norge

18:00: Viking – Brann på Dplay og TVNorge

Søndag 6. desember:

18:00: Rosenborg – Molde på Dplay og TVNorge

18:00: Odd – Strømsgodset på Dplay

18:00: Haugesund – Mjøndalen på Dplay

18:00: Aalesund – Sandefjord på Dplay

18:00: Start – Bodø/Glimt på Dplay

20:00: Stabæk – Vålerenga på Dplay og Eurosport Norge

Runde 28:

Lørdag 12. desember:

16:00: Strømsgodset – Haugesund på Dplay og Eurosport Norge

18:00: Brann – Sarpsborg 08 på Dplay og TVNorge

Søndag 13. desember:

18:00: Vålerenga – Rosenborg på Dplay og TVNorge

18:00: Bodø/Glimt – Stabæk på Dplay

18:00: Kristiansund – Odd på Dplay

18:00: Mjøndalen – Start på Dplay

18:00: Sandefjord – Viking på Dplay

20:00: Molde – Aalesund på Dplay og Eurosport Norge

Runde 29:

Onsdag 16. desember:

18:00: Rosenborg – Mjøndalen på Dplay og TVNorge

18:00: Odd – Molde på Dplay

18:00: Viking – Vålerenga på Dplay

18:00: Haugesund – Bodø/Glimt på Dplay

18:00: Stabæk – Kristiansund på Dplay

18:00: Sarpsborg 08 – Sandefjord på Dplay

18:00: Aalesund – Strømsgodset på Dplay

18:00: Start – Brann på Dplay

Runde 30:

Lørdag 19.. desember:

18:00: Bodø/Glimt – Viking på Dplay og TVNorge

18:00: Molde – Sarpsborg 08 på Dplay

18:00: Kristiansund – Haugesund på Dplay

18:00: Brann – Odd på Dplay

18:00: Vålerenga – Start på Dplay

18:00: Strømsgodset – Stabæk på Dplay

18:00: Mjøndalen – Aalesund på Dplay

18:00: Sandefjord – Rosenborg på Dplay

OBOS-ligaen:

Runde 22

24. oktober

15.30: Størdals-Blink - Tromsø på Dplay og Eurosport Pluss 1

15.30: Kongsvinger - Ranheim på Dplay og Eurosport Pluss 2

15.30: HamKam - Sogndal på Dplay og Eurosport Pluss 3

15.30: Ullensaker/Kisa - Grorud på Dplay og Eurosport Pluss 4

15.30: Jerv - Øygarden på Dplay og Eurosport Pluss 5

14.00: Åsane - KFUM på Dplay og Eurosport Pluss 6

14.00: Strømmen - Raufoss på Dplay og Eurosport Pluss 7

25. oktober

15.00: Lillestrøm - Sandnes Ulf på Dplay og Eurosport Norge

Runde 23

28. oktober

14.00: Grorud - Åsane

14.00: KFUM - Ullensaker/Kisa

18.00: Sogndal - Jerv

18.00: Tromsø - HamKam

18.00: Øygarden - Kongsvinger

18.00: Raufoss - Lillestrøm

18.00: Sandnes Ulf - Strømmen

20.00: Ranheim - Stjørdals-Blink

Runde 24

1. november

14.00: Strømmen - Sogndal

15.00: Stjørdals-Blink - Grorud

15.00: HamKam - Åsane

15.00: Ullensaker/Kisa - Sandnes Ulf

15.00: Lillestrøm - Tromsø

15.00: Jerv - KFUM

15.00: Øygarden - Ranheim

15.00: Kongsvinger - Raufoss

Runde 25

4. november

13.00: Åsane - Ullensaker/Kisa

13.00: Grorud - Strømmen

13.00: KFUM - HamKam

18.00: Sandnes Ulf - Stjørdals-Blink

18.00: Raufoss - Øygarden

18.00: Ranheim - Jerv

18.00: Tromsø - Kongsvinger

20.00: Sogndal - Lillestrøm

Runde 26

7. november

13.00: Strømmen - Stjørdals-Blink

15.30: HamKam - Ullensaker/Kisa

15.30: Lillestrøm SK - Åsane

15.30: Raufoss - Ranheim

15.30: Sogndal - KFUM

15.30: Jerv - Grorud

15.30: Øygarden - Tromsø

8. november

15.00: Kongsvinger - Sandnes Ulf

Runde 27

15. november

13.00: KFUM - Ranheim TF

13.00: Åsane - Kongsvinger

13.00: Grorud - Raufoss

15.30: Tromsø - Jerv

15.30: HamKam - Strømmen

15.30: Stjørdals-Blink - Øygarden FK

15.30: Sandnes Ulf - Sogndal

18.00: Ullensaker/Kisa - Lillestrøm

Runde 28

21. november

15.30: Jerv - Åsane

13.00: Strømmen - Ullensaker/Kisa

18.00: Sogndal - Grorud

15.30: Kongsvinger - Stjørdals-Blink

15.30: Lillestrøm - KFUM

15.30: Ranheim - HamKam

15.30: Øygarden - Sandnes Ulf

22. november

15.00: Raufoss - Tromsø

Runde 29

28. november

15.00: Stjørdals-Blink - Raufoss

15.00: Sandnes Ulf - Jerv

15.00: Åsane - Strømmen

15.00: Grorud - Kongsvinger

15.00: HamKam - Lillestrøm

15.00: KFUM - Øygarden

15.00: Tromsø - Ranheim

15.00: Ullensaker/Kisa - Sogndal

Runde 30

5. desember

15.00: Jerv - Stjørdals-Blink

15.00: Ranheim TF - Sandnes Ulf

15.00: Raufoss - KFUM

15.00: Kongsvinger - Ullensaker/Kisa

15.00: Lillestrøm SK - Grorud

15.00: Strømmen - Tromsø

15.00: Sogndal - Åsane

15.00: Øygarden FK - HamKam

Vi informerer
Seerrekord for Eurosport Norge
29/06/2020 PÅ 15:35
Vi informerer
Få full oversikt: Slik ser du første serierunde i Eliteserien
15/06/2020 PÅ 15:32