Her vil du finne oversikt over hva du kan se av sport på Discovery+ og Eurosports kanaler.

Mandag 03/05

Vi informerer
Nå kommer Allsvenskan på norske skjermer
31/03/2021 PÅ 06:40
11:00 - 12:00
Bueskyting: Verdenscup på Eurosport 1
Sammendrag fra konkurransen i Guatemala
11:00 – 23:00
Tennis: ATP Masters 1000 Madrid på Eurosport Norge og Discovery+
Dag 2
13:45 - 17:00.
Snooker: VM på Eurosport 1
Finale
14:00 – 00:00
Snooker: VM på Discovery+
Finale
18:30 – 21:30
Allsvenskan: AIK - Elfsborg på Discovery+
Runde 4
18:30 – 21:30
Allsvenskan: Hammarby – BK Häcken på Discovery+
Runde 4
19:45 - 23:30
Snooker: VM på Eurosport 1
Finale

Tirsdag 04/05

11:00 – 21:00
Tennis: ATP Masters 1000 Madrid på Eurosport Norge og Discovery+
Dag 3
21:30 - 22:30
Motorsport: Endurance på Eurosport 1
Sammendrag av helgens 6-timersløp på Spa

Onsdag 05/05

11:00 – 23:00
Tennis: ATP Masters 1000 Madrid på Eurosport Norge og Discovery+
Dag 4
17:30 - 19:00
Sykkel: Tour of Algarve på Eurosport 1 og Discovery+
Etappe 1

Torsdag 06/05

11:00 – 21:00
Tennis: ATP Masters 1000 Madrid på Eurosport Norge og Discovery+
Dag 5
17:30 - 19:00
Sykkel: Tour of Algarve på Eurosport 1 og Discovery+
Etappe 2
20:00 - 00:00
Golf: PGA Wells Fargo Championship på Eurosport 1 og GOLFTV
Dag 1

Fredag 07/05

13:00 – 17:00
Tennis: ATP Masters 1000 Madrid på Eurosport Norge og Discovery+
Kvartfinale
17:00 - 20:00
Curling: Kina – Canada på Discovery+.
VM kvinner
17:30 - 19.00
Sykkel: Tour of Algarve på Eurosport 1 og Discovery+
Etappe 3
19:00 – 23:00
Tennis: ATP Masters 1000 Madrid på Eurosport Norge
Kvartfinale
20:00 - 00:00
Golf: PGA Wells Fargo Championship på Eurosport 1 og GOLFTV
Dag 2

Lørdag 08/05

13:00 – 17.30
Sykkel: Giro d’Italia på Discovery+
Etappe 1
13:50 - 17:30
Sykkel: Giro d'Italia på Eurosport 1
Etappe 1
15:00 – 17:15
Allsvenskan: Hammarby – Sirus på Discovery+
Runde 5
15:30 - 17:00
Formel E på Discovery+
Fra Monaco
15:30 – 17:30
Allsvenskan, Göteborg - Häcken på Discovery+
Runde 5
16:00 – 18:00
Tennis: ATP Masters 1000 Madrid på Eurosport Norge
Semifinale
16:00 – 23:00
Tennis: ATP Masters 1000 Madrid på Discovery+
Semifinale
17:30 - 19:00
Sykkel: Tour of Algarve på Eurosport 1 og Discovery+
Etappe 4
17:30 – 19:30
Allsvenskan: Elfsborg - Kalmar på Discovery+
Runde 5
17:30 – 19:30
Allsvenskan: Örebro - Halmstad på Discovery+
Runde 5
18:00 – 20:00
Curling: VM i Carlgary på Eurosport Norge
Play-off kvinner
19:00 - 00:00
Golf: PGA Wells Fargo Championship på Eurosport 1 og GOLFTV
Dag 3
20:30 – 21:00
Tennis: ATP Studio på Eurosport Norge
21:00 – 23:00
Tennis: ATP Masters 1000 Madrid på Eurosport Norge
Semifinale

Søndag 09/05

00:00 - 02:00 (Natt til søndag)
Curling: VM i Carlgary på Eurosport 1
Semifinale, kvinner
11:00 – 17:00
Tennis: ATP Masters 1000 Roma på Discovery+
Runde 1
12:45 - 17:15
Sykkel: Giro d'Italia på Eurosport 1 og Discovery+
Etappe 2
13:00 – 17:30
Sykkel: Giro d'Italia på Discovery+
Etappe 2
15:00 – 17:10
Allsvenskan: Mjällby - Östersund på Discovery+
Runde 5
15:00 – 17:10
Allsvenskan: Degerfors - Djurgården på Discovery+
Runde 5
16:00 – 20:00
Eliteserien: Fotball Direkte på Eurosport Norge og Discovery+
Runde 1
16:30 - 19:30
Curling: Bronsefinale på Discovery+
VM kvinner
17:15 - 18:00
Sykkel: Tour of Algarve på Eurosport 1 og Discovery+
Etappe 5 (siste etappe)
17:15 - 19:00
Sykkel: Tour of Algarve på Discovery+
Etappe 5 (siste etappe)
17.30 – 19.30
Allsvenskan: Malmö – Varbergs BoIS på Discovery+
Runde 5
17:50 – 20:10
Eliteserien: Bodø/Glimt - Tromsø på Discovery+
Runde 1
17:50 – 20:10
Eliteserien: Viking - Brann på Discovery+
Runde 1
17:50 – 20:10
Eliteserien: Molde - Kristiansund på Discovery+
Runde 1
18:00 - 18.30
Tennis: ATP Studio på Eurosport 1 og Discovery+
Oppladning til finalen av ATP 1000 Madrid Open
18:30 - 20:30
Tennis: ATP Masters 1000 Madrid på Eurosport 1 og Discovery+
Finale
20:00 – 22:00
Eliteserien: Vålerenga – Rosenborg på Eurosport Norge
Runde 1
20.00 – 22.00
Eliteserien: Molde - Kristiansund på Discovery+
Runde 1
20:30 - 00:00
Golf: PGA Wells Fargo Championship på Eurosport 1 og GOLFTV
Dag 4
21:00 - 00:00
Curling: Finale på discovery+
VM Kvinner
22:00 – 23:00
Eliteserien: Fotballrunden på Eurosport Norge og Discovery+
Runde 1

Mandag 10/05

10:00 – 20:00
Tennis: ATP Masters 1000 Roma på Eurosport Norge og Discovery+
Dag 1
12:15 - 17:30
Sykkel: Giro d'Italia på Eurosport 1 og Discovery+
Etappe 3
18:00 - 18:30
Bryting på Eurosport 1
Sammendrag fra OL-kvalifiseringen i Sofia

Tirsdag 11/05

10:00 – 22:00
Tennis: ATP Masters 1000 Roma på Eurosport Norge og Discovery+
Dag 2
12:00 - 17:30
Sykkel: Giro d'Italia på Eurosport 1 og Discovery+
Etappe 4
22.00 - 23:00
Formel E på Eurosport 1
Sammendrag fra løpet i Monaco

Onsdag 12/05

10:00 – 20:00
Tennis: ATP Masters 1000 Roma på Eurosport Norge og Discovery+
Dag 3
13:00 - 17:30
Sykkel: Giro d'Italia på Eurosport 1 og Discovery+
Etappe 5
17.30 – 19.45
Allsvenskan: Sirius - Elfsborg på Discovery+
Runde 6
17.30 – 19.45
Allsvenskan: Kalmar - Göteborg på Discovery+
Runde 6
17.30 – 19.45
Allsvenskan: Häcken - Örebro på Discovery+
Runde 6
17.30 – 19.45
Allsvenskan: Varbergs BoIS - Hammarby på Discovery+
Runde 6
17.30 – 19.45
Allsvenskan: Djurgården - Östersund på Discovery+
Runde 6
17.50 - 20.10
Eliteserien: Kristiansund - Bodø/Glimt på Discovery+
Runde 1
17.50 - 20.10
Eliteserien: Brann - Vålerenga på Discovery+
Runde 1
21:00 - 22:00
Sykkel: Ungarn Rundt på Eurosport 1
Sammendrag av etappe 1
22:30 – 00:30
Eliteserien: Deadline Day på Eurosport Norge

Torsdag 13/05

10:00 – 19:05
Tennis: ATP Masters 1000 Roma på Eurosport Norge
Dag 4
10:00 – 20:00
Tennis: ATP Masters 1000 Roma på Discovery+
Dag 4
12:30 - 17:30
Sykkel: Giro d'Italia på Eurosport 1 og Discovery+
Etappe 6
16.00 – 18.10
Allsvenskan: Halmstad - Mjällby på Discovery+
Runde 6
17.30 – 19.45
Allsvenskan: Norrköping - Degerfors på Discovery+
Runde 6
17.30 – 19.45
Allsvenskan: AIK - Malmö på Discovery+
Runde 6
17:30 - 19:00
Sykkel: Circuit de Wallonia på Eurosport 1
Sammendrag
17.50 – 20.10
Eliteserien: Tromsø - Molde på Discovery+
Runde 2
19:00 - 20:00
Tennis: ATP Masters 1000 Roma på Eurosport 1
Dag 4
19:05 – 22:30
Eliteserien: Rosenborg – Viking på Eurosport Norge og Discovery+
Runde 2
21:00- 22:00
Sykkel: Ungarn Rundt på Eurosport 1
Sammendrag av etappe 2
22:00 - 01:00
Golf: PGA Byron Nelson på Eurosport 1 og GOLFTV
Dag 1

Fredag 14/05

10:00 – 16:00
Tennis: ATP Masters 1000 Roma på Eurosport Norge
Dag 5
10:00 – 22:00
Tennis: ATP Masters 1000 Roma på Discovery+
Dag 5
12:45 - 17:30
Sykkel: Giro d'Italia på Eurosport 1 og Discovery+
Etappe 7
20:00 – 22:00
Tennis: ATP Masters 1000 Roma på Eurosport Norge
Dag 5
21:00 - 22:00
Sykkel: Ungarn Rundt på Eurosport 1
Sammendrag av etappe 4
22:00 - 00:30
Golf: PGA Byron Nelson på Eurosport 1 og GOLFTV
Dag 2

Lørdag 15/05

11:30 – 13:15
Padling: VM Szeged på Eurosport Norge
12:35 - 17:30
Sykkel: Giro d'Italia på Eurosport 1 og Discovery+
Etappe 8
13:00 – 21:00
Tennis: ATP Masters 1000 Roma på Eurosport 1
Semifinaler
15:00 – 17:30
OBOS-ligaen: Aalesund – Bryne på Eurosport Norge og Discovery+
Runde 1
17:30 – 20:00
OBOS-ligaen Fotball Direkte på Eurosport Norge og Discovery+
Runde 1
17:45 - 20:00
Tennis: ATP Masters 1000 Roma på Eurosport 1
Semifinale 2
17.50 - 20.10
OBOS-ligaen: Sogndal - Ull/Kisa på Discovery+
Runde 1
17.50 - 20.10
OBOS-ligaen: Åsane - Fredrikstad Discovery+
Runde 1
17.50 - 20.10
OBOS-ligaen: HamKam - Stjørdals-Blink på Discovery+
Runde 1
17.50 - 20.10
OBOS-ligaen: Ranheim - Grorud på Discovery+
Runde 1
17.50 - 20.10
OBOS-ligaen: Jerv - KFUM på Discovery+
Vi informerer
Ida Alstad blir ny håndballekspert for Discovery og Eurosport
12/03/2021 PÅ 08:10
Vi informerer
Er du det digitale OL-hodet vi ser etter?
05/03/2021 PÅ 14:57