Det er den tiden på året hvor supporterne kan begynne å planlegge neste sesongs reiser og kamper.
Allerede er det klart at mandagskampen kuttes fra terminlisten, og at det blir to oppgjør på lørdager og seks oppgjør på søndager.
  • Les mer om hvordan kampoppsettet er satt opp her!
Eliteserien
Den 12. mann: Dialekt-trøbbel og tribunemat
35 MINUTTER SIDEN
I den første runden får to pressede trenere en utfordring når Rosenborg tar imot Brann. I den andre runden følges det opp med et tidlig Møre og Romsdals-derby når Molde får Kristiansund på besøk.
Storkampene kommer på løpende bånd i starten, og gigantduellen mellom Rosenborg og Molde dukker opp i runde tre. Dermed får vi en intens start på sesongen.

Her er hele terminlisten:

Runde 1 (04.04-05.05):
Lør 16.00: Strømsgodset - Viking – Eurosport Norge
Lør 18.00: Vålerenga - Molde – TVNorge
Søn 18.00: Bodø/Glimt - Mjøndalen – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Kristiansund - Start – Eurosport +/Dplay
Søn 18.00: Stabæk - Odd – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Aalesund - Haugesund – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Sandefjord - Sarpsborg 08 – Eurosport+/Dplay
Søn 20.00: Rosenborg - Brann – Eurosport Norge
Runde 2 (13.04):
Man 18.00: Molde - Kristiansund – Eurosport+/Dplay
Man 18.00: Odd - Strømsgodset – Eurosport+/Dplay
Man 18.00: Brann - Stabæk – Eurosport+/Dplay
Man 18.00: Haugesund - Rosenborg – Eurosport+/Dplay
Man 18.00: Start - Aalesund – Eurosport+/Dplay
Man 18.00: Mjøndalen - Sandefjord – Eurosport+/Dplay
Man 18.00: Sarpsborg 08 - Bodø/Glimt – Eurosport+/Dplay
Man 20.00: Viking - Vålerenga – Eurosport Norge
Runde 3 (18.04-19.04):
Lør 16.00: Vålerenga - Odd – Eurosport Norge
Lør 18.00: Rosenborg - Molde – TVNorge
Søn 18.00: Bodø/Glimt - Haugesund – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Kristiansund - Viking – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Stabæk - Mjøndalen – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Aalesund - Sarpsborg 08 – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Strømsgodset - Start – Eurosport+/Dplay
Søn 20.00: Sandefjord - Brann – TVNorge
Runde 4 (25.04-26.04):
Lør 16.00: Viking - Aalesund – Eurosport Norge
Lør 18.00: Brann - Bodø/Glimt - TVNorge
Søn 18.00: Molde - Sandefjord – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Haugesund - Kristiansund – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Vålerenga - Strømsgodset – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Start - Stabæk – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Mjøndalen - Sarpsborg 08 – Eurosport+/Dplay
Søn 20.00: Odd - Rosenborg – Eurosport Norge
Runde 5 (29.04):
Ons 18.30: Rosenborg - Vålerenga – Eurosport Norge
Ons 18.30: Kristiansund - Strømsgodset – Eurosport+/Dplay
Ons 18.30: Stabæk - Molde – Eurosport+/Dplay
Ons 18.30: Mjøndalen - Viking – Eurosport+/Dplay
Ons 18.30: Bodø/Glimt - Start – Eurosport+/Dplay
Ons 18.30: Sarpborg 08 - Brann – Eurosport+/Dplay
Ons 18.30: Aalesund - Odd – Eurosport+/Dplay
Ons 18.30: Sandefjord - Haugesund – Eurosport+/Dplay
Runde 6 (02.05-03.05):
Lør 18.00: Vålerenga - Aalesund – Eurosport Norge
Lør 20.00: Strømsgodset - Rosenborg – TVNorge
Søn 18.00: Molde - Sarpsborg 08 – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Odd - Bodø/Glimt – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Viking - Stabæk – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Haugesund - Mjøndalen – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Start - Sandefjord – Eurosport+/Dplay
Søn 20.00: Brann - Kristiansund – Eurosport Norge
Runde 7 (09.05-10.05):
Lør 18.00: Stabæk - Vålerenga – Eurosport Norge
Lør 20.00: Aalesund - Rosenborg – TVNorge
Søn 18.00: Haugesund - Start – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Bodø/Glimt - Molde – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Kristiansund - Odd – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Sarpsborg 08 - Strømsgodset – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Sandefjord - Viking – Eurosport+/Dplay
Søn 20.00: Mjøndalen - Brann – Eurosport Norge
Runde 8 (16.05):
Lør 18.00: Molde - Aalesund – Eurosport+/Dplay
Lør 18.00: Odd - Sandefjord – Eurosport+/Dplay
Lør 18.00: Rosenborg - Kristiansund – Eurosport+/Dplay
Lør 18.00: Brann - Haugesund – Eurosport+/Dplay
Lør 18.00: Vålerenga - Sarpsborg 08 – Eurosport+/Dplay
Lør 18.00: Start - Mjøndalen – Eurosport+/Dplay
Lør 18.00: Strømsgodset - Stabæk – Eurosport+/Dplay
Lør 20.00: Viking - Bodø/Glimt – Eurosport Norge
Runde 9 (23.05-24-05):
Lør 18.00: Brann - Viking – Eurosport Norge
Lør 20.00: Bodø/Glimt - Rosenborg – TVNorge
Søn 18.00: Haugesund - Odd – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Mjøndalen - Molde – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Sarpsborg 08 - Start – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Aalesund - Stabæk – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Sandefjord - Strømsgodset – Eurosport+/Dplay
Søn 20.00: Kristiansund - Vålerenga – Eurosport Norge
Runde 10 (28.05):
Tors 19.00: Molde - Haugesund – Eurosport+/Dplay
Tors 19.00: Odd - Mjøndalen – Eurosport+/Dplay
Tors 19.00: Rosenborg - Sandefjord – Eurosport+/Dplay
Tors 19.00: Viking - Sarpsborg 08 – Eurosport+/Dplay
Tors 19.00: Stabæk - Kristiansund – Eurosport+/Dplay
Tors 19.00: Vålerenga - Bodø/Glimt – Eurosport+/Dplay
Tors 19.00: Strømsgodset - Aalesund – Eurosport+/Dplay
Tors 21.00: Start - Brann – Eurosport Norge
Runde 11 (06.06-07.06):
Lør 18.00: Viking - Start – Eurosport Norge
Lør 20.00: Brann - Molde – TVNorge
Søn 18.00: Bodø/Glimt - Strømsgodset – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Kristiansund - Aalesund – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Mjøndalen - Rosenborg– Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Sarpsborg 08 - Odd – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Sandefjord - Stabæk – Eurosport+/Dplay
Søn 20.00: Haugesund - Vålerenga – Eurosport Norge
Runde 12 (25.06-26.06):
Tors 19.00: Odd - Brann – Eurosport Norge
Fre 19.00: Molde - Start – Eurosport+/Dplay
Fre 19.00: Kristiansund - Bodø/Glimt – Eurosport+/Dplay
Fre 19.00: Stabæk - Sarpsborg 08 – Eurosport+/Dplay
Fre 19.00: Vålerenga - Mjøndalen – Eurosport+/Dplay
Fre 19.00: Aalesund - Sandefjord – Eurosport+/Dplay
Fre 19.00: Strømsgodset - Haugesund – Eurosport+/Dplay
Fre 21.00: Rosenborg - Viking – Eurosport Norge
Runde 13 (01.07):
Ons 19.00: Sandefjord - Vålerenga – Eurosport+/Dplay
Ons 19.00: Sarpsborg 08 - Haugesund – Eurosport+/Dplay
Ons 19.00: Mjøndalen - Kristiansund – Eurosport+/Dplay
Ons 19.00: Start - Odd – Eurosport+/Dplay
Ons 19.00: Brann - Strømsgodset – Eurosport+/Dplay
Ons 19.00: Viking - Molde – Eurosport+/Dplay
Ons 19.00: Bodø/Glimt - Aalesund – Eurosport+/Dplay
Ons 21.00: Stabæk - Rosenborg
Runde 14 (04.07-05.07):
Lør 16.00: Strømsgodset - Mjøndalen – Eurosport Norge
Lør 16.00: Odd - Molde – Eurosport Norge
Søn 18.00: Aalesund - Brann – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Vålerenga - Start – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Kristiansund - Sandefjord – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Rosenborg - Sarpsborg 08 – Eurosport+/Dplay
Søn 18.00: Bodø/Glimt - Stabæk – Eurosport+/Dplay
Søn 20.00: Haugesund - Viking – Eurosport Norge
Runde 15 (11.07-12.07):
Lør 18.00: Molde - Strømsgodset – Eurosport+/Dplay
Lør 18.00: Viking - Odd – Eurosport+/Dplay
Lør 18.00: Stabæk - Haugesund – Eurosport+/Dplay
Lør 18.00: Mjøndalen - Aalesund – Eurosport+/Dplay
Lør 18.00: Sarpsborg 08 - Kristiansund – Eurosport+/Dplay
Lør 20.00: Brann - Vålerenga – TVNorge
Søn 18.00: Start - Rosenborg – Eurosport Norge
Søn 18.00: Sandefjord - Bodø/Glimt – Eurosport+/Dplay
Runde 16 (18.07-19.07):
Haugesund - Molde
Vålerenga - Viking
Odd - Sarpsborg 08
Rosenborg - Mjøndalen
Kristiansund - Stabæk
Aalesund - Start
Strømsgodset - Sandefjord
Bodø/Glimt - Brann
Runde 17 (25.07-26.07):
Sarpsborg 08 - Aalesund
Molde - Vålerenga
Viking - Kristiansund
Stabæk - Strømsgodset
Start - Bodø/Glimt
Mjøndalen - Haugesund
Sandefjord - Rosenborg
Brann - Odd
Runde 18 (01.08-02.08):
Strømsgodset - Kristiansund
Haugesund - Brann
Molde - Mjøndalen – OBS: Flyttet til 21.06
Bodø/Glimt - Sarpsborg 08
Odd - Start
Rosenborg - Stabæk
Vålerenga - Sandefjord
Aalesund - Viking
Runde 19 (08.08-09.08):
Sandefjord - Aalesund
Sarpsborg 08 - Molde
Start - Vålerenga
Viking - Haugesund
Brann - Mjøndalen
Stabæk - Bodø/Glimt
Strømsgodset - Odd
Kristiansund - Rosenborg
Runde 20 (15.08-16.08):
Aalesund - Kristiansund
Vålerenga - Stabæk
Molde - Brann
Bodø/Glimt - Sandefjord
Odd - Viking
Rosenborg - Strømsgodset
Haugesund - Sarpsborg 08
Mjøndalen - Start
Runde 21 (22.08-23-08):
Odd - Vålerenga
Rosenborg - Haugesund
Viking - Brann
Kristiansund - Mjøndalen
Stabæk - Aalesund
Start - Molde
Sarpsborg 08 - Sandefjord
Strømsgodset - Bodø/Glimt
Runde 22 (12.09-13.09):
Molde - Viking
Bodø/Glimt - Kristiansund
Brann - Sarpsborg 08
Haugesund - Stabæk
Vålerenga - Rosenborg
Mjøndalen - Odd
Aalesund - Strømsgodset
Sandefjord - Start
Runde 23 (19.09-20.09)
Odd - Aalesund
Rosenborg - Bodø/Glimt
Viking - Sandefjord
Kristiansund - Molde
Stabæk - Brann
Start - Haugesund
Sarpsborg 08 - Mjøndalen
Strømsgodset - Vålerenga
Runde 24 (26.09-27.09):
Molde - Rosenborg
Brann - Start
Haugesund - Strømsgodset
Vålerenga - Kristiansund
Mjøndalen - Stabæk
Sarpsborg 08 - Viking
Aalesund - Bodø/Glimt
Sandefjord - Odd
Runde 25 (03.10-04.10):
Bodø/Glimt - Vålerenga
Odd - Haugesund
Rosenborg - Aalesund
Viking - Mjøndalen
Kristansund - Brann
Stabæk - Sandefjord
Start - Sarpsborg 08
Strømsgodset - Molde
Runde 26 (17.10-18.10)
Molde - Odd
Brann - Rosenborg
Haugesund - Bodø/Glimt
Start - Viking
Mjøndalen - Strømsgodset
Sarpsborg 08 - Stabæk
Aalesund - Vålerenga
Sandefjord - Kristiansund
Runde 27 (31.10-01.11):
Bodø/Glimt - Odd
Rosenborg - Start
Kristiansund - Haugesund
Stabæk - Viking
Vålerenga - Brann
Aalesund - Molde
Sandefjord - Mjøndalen
Strømsgodset - Sarpsborg 08
Runde 28 07.11-08.11):
Molde - Stabæk
Odd - Kristiansund
Viking - Rosenborg
Brann - Sandefjord
Haugesund - Aalesund
Start - Strømsgodset
Mjøndalen - Bodø/Glimt
Sarpsborg 08 - Vålerenga
Runde 29 (22.11):
Bodø/Glimt - Viking
Rosenborg - Odd
Kristiansund - Sarpsborg 08
Stabæk - Start
Vålerenga - Haugesund
Aalesund - Mjøndalen
Sandefjord - Molde
Strømsgodset - Brann
Runde 30 (28.11):
Molde - Bodø/Glimt
Odd - Stabæk
Viking - Strømsgodset
Brann - Aalesund
Haugesund - Sandefjord
Start - Kristiansund
Mjøndalen - Vålerenga
Sarpsborg 08 - Rosenborg
Eliteserien
Bergs skade mindre alvorlig enn fryktet – mister toppkampen mot Molde
2 TIMER SIDEN
Fotball
Neville trygler United om å unngå Conte – tror Solskjær får ut sesongen
3 TIMER SIDEN