Hjem
OL
Video
Resultater
For deg
Golf
Sykkel
Tennis
All sport
Fotball
Kalender/Resultater
VM
Eliteserien
OBOS-ligaen
Euro 2020
Liga
Logg inn
Hjem
Video
Resultater
For deg
Populære sporter
Golf
Golf Hjem
Kalender/Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Turneringer
Sykkel
Sykkel Hjem
Kalender/Resultater
Norske ryttere
TV-guide
Turneringer
Tennis
Tennis Hjem
Kalender/Resultater
ATP
WTA
Turneringer
Fotball
Fotball Hjem
Kalender/Resultater
VM
Eliteserien
OBOS-ligaen
Euro 2020
Liga
Eliteserien
Eliteserien Hjem
Kalender
Tabell
Toppscorer
TV-guide
Motorsports
Motorsports Hjem
Kalender/Resultater
Formel 1
MotoGP
FIA ETCR
Formula E
All sport
Alpint
Alpint Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
World Championship
All sport
Vis alt
Alpint
Alpint Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
World Championship
Basketball
Basketball Hjem
Kalender/Resultater
NBA
Turkish Airlines EuroLeague
BKT EuroCup
Liga
Bryting
Bryting Hjem
Kalender/Resultater
Eliteserien
Eliteserien Hjem
Kalender
Tabell
Toppscorer
TV-guide
Fantasy
Fotball
Fotball Hjem
Kalender/Resultater
VM
Eliteserien
OBOS-ligaen
Euro 2020
Liga
Friidrett
Friidrett Hjem
Kalender/Resultater
Diamond League
World Championships
VM Indoor
Turneringer
Fristil
Fristil Hjem
Kalender/Resultater
Golf
Golf Hjem
Kalender/Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Turneringer
Hopp
Hopp Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
Håndball
Håndball Hjem
Kalender/Resultater
World Championships
EM
Turneringer
Kombinert
Kombinert Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Langrenn
Langrenn Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
World Championship
Motorsports
Motorsports Hjem
Kalender/Resultater
Formel 1
MotoGP
FIA ETCR
Formula E
All sport
Olympiske Leker
Olympiske Leker Hjem
Paris 2024
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Paralympics
Roing
Roing Hjem
Kalender/Resultater
Rugby
Rugby Hjem
Kalender/Resultater
World Cup
Premiership
United Rugby Championship
Liga
Sandvolleyball
Sandvolleyball Hjem
Kalender/Resultater
Seiling
Skiskyting
Skiskyting Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
VM
Skøyter
Skøyter Hjem
Kalender/Resultater
Snooker
Snooker Hjem
Kalender/Resultater
Northern Ireland Open
Masters
Mesterskap
Snowboard
Snowboard Hjem
Kalender/Resultater
Speedway
Speedway Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
tabell
Sprangridning
Sprangridning Hjem
Kalender/Resultater
Svømming
Svømming Hjem
Kalender/Resultater
VM
Turneringer
Sykkel
Sykkel Hjem
Kalender/Resultater
Norske ryttere
TV-guide
Turneringer
Sykling - Bane
Sykling - Bane Hjem
UCI Track Champions League
Tennis
Tennis Hjem
Kalender/Resultater
ATP
WTA
Turneringer
Triatlon
Triatlon Hjem
Kalender/Resultater
Vintersport
Vintersport Hjem
Kalender/Resultater
Alpint
Skiskyting
Langrenn
All sport
Primera Federación Kampoppsett og resultater 2023/2024
Direkte nå (0)
Runde 1
Regulær
Runde 2
Regulær
Runde 3
Regulær
Runde 4
Regulær
Runde 5
Regulær
Runde 6
Regulær
Runde 7
Regulær
Runde 8
Regulær
Runde 9
Regulær
Runde 10
Regulær
Runde 11
Regulær
Runde 12
Regulær
Runde 13
Regulær
Runde 14
Regulær
Runde 15
Regulær
Runde 16
Regulær
Runde 17
Regulær
Runde 18
Regulær
Runde 19
Regulær
Runde 20
Regulær
Runde 21
Regulær
Runde 22
Regulær
Runde 23
Regulær
Runde 24
Regulær
Runde 25
Regulær
Runde 26
Regulær
Runde 27
Regulær
Runde 28
Regulær
Runde 29
Regulær
Runde 30
Regulær
Runde 31
Regulær
Runde 32
Regulær
Runde 33
Regulær
Runde 34
Regulær
Runde 35
Regulær
Runde 36
Regulær
Runde 37
Regulær
Runde 38
Regulær
Runde 1
Championship Finaler
Runde 2
Championship Finaler
Semifinaler
Promotion Playoffs
Finaler
Promotion Playoffs
11/05/2024
Gruppe 1
SD Tarazona
3
1
CE Sabadell
Gruppe 1
CD Lugo
3
1
UE Cornellà
Gruppe 1
Nàstic
2
1
SD Logroñés
Gruppe 2
Recreativo Huelva
3
0
Algeciras CF
Gruppe 2
Mérida AD
3
0
CF Intercity
Gruppe 1
RC Celta B
3
0
Rayo Majadahonda
Gruppe 1
CF Fuenlabrada
0
0
CD Arenteiro
Gruppe 2
Córdoba CF
3
0
Atlético Sanluqueño
12/05/2024
Gruppe 2
CD Alcoyano
3
1
AD Ceuta
Gruppe 2
CD Castellón
1
3
UD Ibiza
Gruppe 2
Atlético Madrid B
0
0
UD Melilla
Gruppe 2
Atlético Baleares
3
1
Linares Deportivo
Gruppe 1
SD Ponferradina
2
1
Real Unión Club
Gruppe 1
Unionistas de Salamanca
1
0
Real Sociedad B
Gruppe 2
Antequera CF
0
2
Real Murcia
Gruppe 1
Cultural Leonesa
0
0
CD Teruel
Gruppe 2
San Fernando CD
1
1
Málaga CF
Gruppe 1
RC Deportivo
1
0
FC Barcelona B
Gruppe 2
Real Madrid Castilla
1
0
Recreativo Granada
Gruppe 1
CA Osasuna B
0
1
Sestao River
Reklame