Scanpix

Her er TV-oversikten for høstsesongen i Eliteserien og OBOS-ligaen 2019

Her er TV-oversikten for høstsesongen i Eliteserien og OBOS-ligaen 2019
Av Eurosport

26/03/2019 13:14Oppdatert 3 timer siden

Slik ser du ditt lag i Eliteserien direkte - kamp for kamp.

Hver søndag lader vi opp til 18-runden fra klokken 17.00 med Fotball Direkte. Underveis i 18-rundene denne sesongen kan du følge og få fortløpende høydepunkter i Fotball Direkte. Selve oppsummeringen får du i Fotballrunden etter søndagens hovedkamp. Hver runde avsluttes med Fotballmandag etter at mandagskampen er ferdig.

NB: Husk at du ser Fotball Direkte på Dplay og Eurosport Player.

Runde 19 (24. - 26. august)

Lørdag 24.08: Rosenborg - Stabæk klokken 17.30 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 25.08: Brann - Tromsø klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 25.08: Molde - Odd klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1
Søndag 25.08: Viking - Ranheim klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 25.08: Haugesund - Lillestrøm klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 25.08: Kristiansund - Mjøndalen klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 4
Søndag 25.08: Strømsgodset - Sarpsborg 08 klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Mandag 26.08: Bodø/Glimt - Vålerenga klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX

Runde 20 (30. august - 1. september)

Fredag 30.08: Odd - Bodø/Glimt klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX
Lørdag 31.08: Stabæk - Strømsgodset klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 01.09: Lillestrøm - Brann klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 01.09: Tromsø - Haugesund klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1
Søndag 01.09: Mjøndalen - Molde klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 01.09: Sarpsborg 08 - Viking klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 01.09: Ranheim TF - Kristiansund klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 4
Søndag 01.09: Vålerenga - Rosenborg klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og TVNorge

Runde 21 (14. september - 16. september)

Lørdag 14.09: Se Rosenborg - Lillestrøm klokken 17.30 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 15.09: Se Molde - Tromsø klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 15.09: Se Bodø/Glimt - Stabæk klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1
Søndag 15.09: Se Strømsgodset - Ranheim klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 15.09: Se Viking - Odd klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 15.09: Se Haugesund - Mjøndalen klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 4
Søndag 15.09: Se Kristiansund - Brann klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Mandag 16.09: Se Sarpsborg 08 - Vålerenga fra klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX

Runde 22 (21. september - 23. september)

Lørdag 21.09: Se Brann - Haugesund klokken 17.30 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 22.09: Se Vålerenga - Viking klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 22.09: Se Tromsø - Strømsgodset klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1
Søndag 22.09: Se Lillestrøm - Kristiansund klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 22.09: Se Ranheim - Bodø/Glimt klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 22.09: Se Odd - Sarpsborg 08 klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 4
Søndag 22.09: Se Mjøndalen - Rosenborg klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Mandag 23.09: Se Stabæk - Molde klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX

Runde 23 (28. september - 30. september)

Lørdag 28.09: Se Rosenborg - Brann klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og TVNorge
Søndag 29.09: Se Sarpsborg 08 - Stabæk klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 29.09: Se Molde - Lillestrøm klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1
Søndag 29.09: Se Strømsgodset - Odd klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 29.09: Se Vålerenga - Ranheim klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 29.09: Se Kristiansund - Haugesund klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 4
Søndag 29.09: Se Bodø/Glimt - Tromsø klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Mandag 30.09: Se Viking - Mjøndalen klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX

Runde 24 (4. oktober - 6. oktober)

Fredag 04.10: Se Mjøndalen - Strømsgodset klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX
Lørdag 05.10: Se Odd - Vålerenga klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 06.10: Se Lillestrøm - Bodø/Glimt klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 06.10: Se Haugesund - Rosenborg klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1
Søndag 06.10: Se Stabæk - Viking klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 06.10: Se Ranheim TF - Sarpsborg 08 klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 06.10: Se Tromsø - Kristiansund klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 4
Søndag 06.10: Se Brann - Molde klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og TVNorge

Runde 25 (19. oktober - 21. oktober)

Lørdag 19.10: Se Kristiansund - Rosenborg klokken 17.30 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Lørdag 19.10: Se Vålerenga - Stabæk klokken 20.15 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 20.10: Se Molde - Haugesund klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 20.10: Se Viking - Tromsø klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1
Søndag 20.10: Se Ranheim - Odd klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 20.10: Se Strømsgodset - Lillestrøm klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 20.10: Se Sarpsborg 08 - Brann klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Mandag 21.10: Se Bodø/Glimt - Mjøndalen klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX

Runde 26 (26. oktober - 28. oktober)

Lørdag 26.10: Se Lillestrøm - Vålerenga klokken 16.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 27.10: Se Stabæk - Odd klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 27.10: Se Kristiansund - Viking klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1
Søndag 27.10: Se Mjøndalen - Sarpsborg 08 klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 27.10: Se Haugesund - Strømsgodset klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 27.10: Se Tromsø - Ranheim klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 4
Søndag 27.10: Se Rosenborg - Molde klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og TVNorge
Mandag 28.10: Se Brann - Bodø/Glimt klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX

Runde 27 (01. november - 04. november)

Fredag 01.11: Se Strømsgodset - Rosenborg klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX
Lørdag 02.11: Se Molde - Kristiansund klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 03.11: Se Bodø/Glimt - Haugesund klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 03.11: Se Viking - Lillestrøm klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1
Søndag 03.11: Se Sarpsborg 08 - Tromsø klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 03.11: Se Ranheim TF - Stabæk klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 03.11: Se Vålerenga - Brann klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og TVNorge
Mandag 04.11: Se Odd - Mjøndalen klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX

Runde 28 (08. november - 10. november)

Fredag 08.11: Se Brann - Odd klokken 18.30 på Dplay, Eurosport Player og MAX
Lørdag 09.11: Se Haugesund - Viking klokken 17.30 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 10.11: Se Molde - Strømsgodset klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge
Søndag 10.11: Se Tromsø - Vålerenga klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 1
Søndag 10.11: Se Kristiansund - Sarpsborg 08 klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 2
Søndag 10.11: Se Lillestrøm - Stabæk klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 3
Søndag 10.11: Se Mjøndalen - Ranheim klokken 18.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Pluss 4
Søndag 10.11: Se Rosenborg - Bodø/Glimt klokken 20.00 på Dplay, Eurosport Player og Eurosport Norge

Runde 29 (24. november)

Søndag 24.11 klokken 18.00: Ranheim - Lillestrøm TBA
Søndag 24.11 klokken 18.00: Strømsgodset - Brann TBA
Søndag 24.11 klokken 18.00: Odd - Tromsø TBA
Søndag 24.11 klokken 18.00: Viking - Rosenborg TBA
Søndag 24.11 klokken 18.00: Bodø/Glimt - Kristiansund TBA
Søndag 24.11 klokken 18.00: Sarpsborg 08 - Haugesund TBA
Søndag 24.11 klokken 18.00: Stabæk - Mjøndalen TBA
Søndag 24.11 klokken 18.00: Vålerenga - Molde TBA

*Hvor de ulike kampene sendes offentliggjøres senere. Det kan også komme endringer på kampdag.

*Hvis Rosenborg kvalifiserer seg til Champions League-gruppespillet og får tirsdagskamper, så vil nest siste runde flyttes til lørdag 23.11.

Runde 30 (1. desember)

Søndag 01.12 klokken 18.00: Tromsø - Stabæk TBA
Søndag 01.12 klokken 18.00: Mjøndalen - Vålerenga TBA
Søndag 01.12 klokken 18.00: Kristiansund - Strømsgodset TBA
Søndag 01.12 klokken 18.00: Haugesund - Odd TBA
Søndag 01.12 klokken 18.00: Lillestrøm - Sarpsborg 08 TBA
Søndag 01.12 klokken 18.00: Brann - Viking TBA
Søndag 01.12 klokken 18.00: Rosenborg - Ranheim TBA
Søndag 01.12 klokken 18.00: Molde - Bodø/Glimt TBA

*Hvor de ulike kampene sendes offentliggjøres senere. Det kan også komme endringer på kampdag.

OBOS-ligaen

Runde 16 (4. august)

Lørdag 03.08: Skeid - Aalesund klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 04.08: Start - Kongsvinger klokken 15.00 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Norge.
Søndag 04. 08: Strømmen - Jerv klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 04. 08: Sandefjord - Tromsdalen klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 04. 08: Raufoss - Notodden klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 04. 08: Sogndal - Ullensaker/Kisa klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 04. 08: Nest-Sotra - KFUM klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.

Runde 17 (11. august)

Fredag 09.08: Sandefjord - Start klokken 19.00 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 10.08: KFUM - Sandnes Ulf klokken 15.30 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Søndag 11. 08: Kongsvinger - Raufoss klokken 15.00 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Søndag 11. 08: Aalesund - Strømmen klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 11. 08: Jerv - HamKam klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 11. 08: Ullensaker/Kisa - Nest-Sotra klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 11. 08: Notodden - Tromsdalen klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.

Runde 18 (18. august)

Lørdag 17. 08: Skeid - Sandefjord klokken 15.00 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 17.08: Sogndal - Aalesund klokken 15.30 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Søndag 18. 08: Start - Tromsdalen klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 18. 08: Nest-Sotra - Kongsvinger klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 18. 08: Raufoss - Ull/Kisa klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 18. 08: Sandnes Ulf - Jerv klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.

Runde 19 (22. august)

Onsdag 21. 08: Ull/Kisa - Sandnes Ulf klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Onsdag 21. 08: Tromsdalen - Sogndal klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Onsdag 21. 08: Jerv - Tromsdalen klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Onsdag 21. 08: Kongsvinger - Strømmen klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Onsdag 21. 08: Sandefjord - Raufoss klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Onsdag 21. 08: Notodden - Nest-Sotra klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Torsdag 22. 08: Skeid - Start klokken 19.00 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Onsdag 28. 08: Aalesund - HamKam klokken 18.00 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.

Runde 20 (25. august)

Lørdag 24. 08: Sandnes Ulf - Aalesund klokken 15.30 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Søndag 25. 08: HamKam - Notodden klokken 15.00 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Søndag 25. 08: Jerv - Skeid klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 25. 08: Nest-Sotra - Sandefjord klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 25. 08: Raufoss - Start klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 25. 08: KFUM - Ull/Kisa klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 25. 08: Sogndal - Kongsvinger klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 25. 08: Strømmen - Tromsdalen klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.

Runde 21 (1. september)

Lørdag 31. 08: Start - Sogndal klokken 15.30 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 31. 08: Skeid - Kongsvinger klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 01.09: Tromsdalen - HamKam klokken 17.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 01.09: Sandefjord - Sandnes Ulf klokken 15.00 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Søndag 01.09: Notodden - KFUM klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 01.09: Raufoss - Nest-Sotra klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 01.09: Ull/Kisa - Strømmen klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 01. 09: Aalesund - Jerv klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.

Runde 22 (15. september)

Lørdag 14.09: Kongsvinger - Aalesund klokken 15.30 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Søndag 15. 09: Strømmen - Start klokken 15.00 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Søndag 15. 09: Nest-Sotra - Tromsdalen klokken 15.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 15.09: KFUM - Skeid klokken 15.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 15. 09: Jerv - Raufoss klokken 15.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 15.09: Sandnes Ulf - Notodden klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 15. 09: HamKam - Ull/Kisa klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 15.09: Sogndal - Sandefjord klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.

Runde 23 (18. september)

Onsdag 18. 09: Raufoss - HamKam klokken 15.00 på Dplay og Eurosport Player.
Onsdag 18. 09: Skeid - Sogndal klokken 15.00 på Dplay og Eurosport Player.
Onsdag 18. 09: Tromsdalen - Sandnes Ulf klokken 15.00 på Dplay og Eurosport Player.
Onsdag 18. 09: Sandefjord - Strømmen klokken 18.00 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Onsdag 18. 09: Ull/Kisa - Jerv klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Onsdag 18.09: Notodden - Kongsvinger klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Onsdag 18. 09: Start - Nest-Sotra klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Onsdag 18. 09: Aalesund - KFUM klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Onsdag 18. 09: Ull/Kisa - Jerv klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Norge.

Runde 24 (22. september)

Lørdag 21. 09: HamKam - Start klokken 18.00 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Søndag 22. 09: Strømmen - Sogndal klokken 15.00 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Søndag 22. 09: Jerv - Tromsdalen klokken 15.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 22. 09: KFUM - Sandefjord klokken 15.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 22. 09: Nest-Sotra - Skeid klokken 15.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 22. 09: Aalesund - Notodden klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 22. 09: Kongsvinger - Ull/Kisa klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 22.09: Sandnes Ulf - Raufoss klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.

Runde 25 (29. september)

Lørdag 28.09: Start - Sandnes Ulf klokken 15.30 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Søndag 29.09: Sandefjord - HamKam klokken 15.00 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Søndag 29. 09: Skeid - Strømmen klokken 15.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 29. 09: Raufoss - KFUM klokken 15.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 29.09: Tromsdalen - Kongsvinger klokken 15.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 29. 09: Notodden - Jerv klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 29. 09: Ull/Kisa - Aalesund klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 29.09: Sogndal - Nest-Sotra klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.

Runde 26 (6. oktober)

Lørdag 05.10: Jerv - Start klokken 15.30 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Søndag 06.10: HamKam - Skeid klokken 15.00 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Søndag 06. 10: Strømmen - Nest-Sotra klokken 15.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 06. 10: KFUM - Tromsdalen klokken 15.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 06.10: Kongsvinger - Sandefjord klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 06.10: Sandnes Ulf - Sogndal klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 06.10: Notodden - Ull/Kisa klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 06. 10: Aalesund - Raufoss klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.

Runde 27 (20. oktober)

Lørdag 19.10: Kongsvinger - HamKam klokken 15.30 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Søndag 20. 10: Strømmen - Raufoss klokken 15.00 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Søndag 20. 10: Nest-Sotra - Skeid klokken 15.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 20.10: Sandefjord - Notodden klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 20. 10: Sogndal - Jerv klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 20. 10: Start - KFUM klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 20. 10: Tromsdalen - Aalesund klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.

Runde 28 (27. oktober)

Lørdag 26. 10: Aalesund - Start klokken 18.30 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Søndag 27. 10: Raufoss - Sogndal klokken 14.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 27. 10: KFUM - Kongsvinger klokken 14.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 27. 10: Jerv - Nest-Sotra klokken 14.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 27. 10: Ull/Kisa - Sandefjord klokken 15.00 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Søndag 27. 10: Notodden - Tromsdalen klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.
Søndag 27. 10: HamKam - Strømmen klokken 18.00 på Dplay og Eurosport Player.

Runde 29 (2. november)

Lørdag 02.11: Start - Ull/Kisa klokken 15.30 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 02.11: Skeid - Notodden klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 02.11: Sogndal - HamKam klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 02.11: Kongsvinger - Sandnes Ulf klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 02.11: Sandefjord - Jerv klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 02.11: Tromsdalen - Raufoss klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 02.11: Nest-Sotra - Aalesund klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 02.11: Strømmen - KFUM klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.

Runde 30 (9. november)

Lørdag 09.11: Aalesund - Sandefjord klokken 15.30 på Eurosport Norge, Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 09.11: Notodden - Start klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 09.11: Raufoss - Skeid klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 09.11: KFUM - Sogndal klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 09.11: Ull/Kisa - Tromsdalen klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 09.11: Jerv - Kongsvinger klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 09.11: Sandnes Ulf - Strømmen klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.
Lørdag 09.11: HamKam - Nest-Sotra klokken 15.30 på Dplay og Eurosport Player.

0
0