Wyscig Solidarnosci i Olimpijczyków

Fullstendig tabell

 RidersLagTime
1Kamil Zielinski
Domin Sport
Domin Sport16h 17' 53''
2Mirko Tedeschi
Idea
Idea+6''
3Davide Ballerini
Idea
Idea+9''
4Kamil Gradek
BDC Team
BDC Team+10''
5Pawel Bernas
BDC Team
BDC Team+12''
6Adam Stachowiak
BDC Team
BDC Team+14''
7Matteo Collodel
Idea
Idea+18''
8Martin Hunal
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper+19''
9Anatoliy Pakhtusov
ISD CT
ISD CT+21''
10Artur Detko
Domin Sport
Domin Sport+22''
11Ludovic Robeet
AGO - Aqua Service
AGO - Aqua Service+22''
12Michal Podlaski
Verva
Verva+22''
13Jonas Koch
LKT - Team Brandenburg
LKT - Team Brandenburg+22''
14Anatoliy Budyak
ISD CT
ISD CT+22''
15Jirí Polnický
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper+22''
16Florent Delfosse
AGO - Aqua Service
AGO - Aqua Service+22''
17Volodymyr Gomeniuk
Kyiv Capital Team
Kyiv Capital Team+22''
18Tomasz Marczynski
CCC Development Team
CCC Development Team+22''
19Wojciech Halejak
Domin Sport
Domin Sport+22''
20Rémy Mertz
AGO - Aqua Service
AGO - Aqua Service+22''
21Ricardo Pichetta
Idea
Idea+46''
22Julien Kaise
AGO - Aqua Service
AGO - Aqua Service+54''
23Tomáš Buchácek
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper+54''
24Antoine Warnier
AGO - Aqua Service
AGO - Aqua Service+54''
25Piotr Skarzynski
Sante - Whistle
Sante - Whistle+54''
26Lukasz Bodnar
Verva
Verva+54''
27Maciej Paterski
CCC Development Team
CCC Development Team+54''
28Volodymyr Dzhus
ISD CT
ISD CT+54''
29Martin Mahdar
Dukla Trencín
Dukla Trencín+54''
30Maxim Averin
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project+1' 02''
31Leszek Plucinski
BDC Team
BDC Team+1' 02''
32Sergey Belykh
Team 21 1
Team 21 1+1' 10''
33Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project+1' 13''
34Oleksander Surutkovych
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project+1' 19''
35Peter Koning
Metec - Solarwatt p/b Mantel
Metec - Solarwatt p/b Mantel+1' 37''
36Mariusz Witecki
Domin Sport
Domin Sport+2' 48''
37Stefan Schäfer
LKT - Team Brandenburg
LKT - Team Brandenburg+4' 36''
38Blazej Janiaczyk
BDC Team
BDC Team+7' 13''
39Matvey Mamykin
Team 21 1
Team 21 1+8' 22''
40Dries Hollanders
Metec - Solarwatt p/b Mantel
Metec - Solarwatt p/b Mantel+10' 45''
41Gaëtan Pons
AGO - Aqua Service
AGO - Aqua Service+12' 52''
42Oleksandr Prevar
Kyiv Capital Team
Kyiv Capital Team+12' 52''
43Jacek Morajko
CCC Development Team
CCC Development Team+12' 55''
44Adrian Honkisz
CCC Development Team
CCC Development Team+13' 07''
45Slawomir Kohut
Wibatech - Merx
Wibatech - Merx+13' 09''
46Przemyslaw Sobieraj
KS Pogon
KS Pogon+13' 09''
47Jaroslaw Kowalczyk
BDC Team
BDC Team+13' 09''
48Johim Ariesen
Metec - Solarwatt p/b Mantel
Metec - Solarwatt p/b Mantel+13' 11''
49Matej Jurco
Dukla Trencín
Dukla Trencín+13' 16''
50Remco te Brake
Metec - Solarwatt p/b Mantel
Metec - Solarwatt p/b Mantel+13' 18''
51Matteo Spreafico
Idea
Idea+13' 24''
52Jakub Foltyn
KS Pogon
KS Pogon+13' 24''
53David Dvorský
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper+13' 33''
54Grzegorz Stepniak
CCC Development Team
CCC Development Team+13' 59''
55Andriy Bratashchuk
Kyiv Capital Team
Kyiv Capital Team+14' 08''
56Arkadiusz Owsian
Verva
Verva+14' 08''
57Bartlomiej Matysiak
CCC Development Team
CCC Development Team+14' 09''
58Ilya Klepikov
ISD CT
ISD CT+14' 09''
59Maroš Kovác
Dukla Trencín
Dukla Trencín+14' 09''
60Alessandro Pettiti
Idea
Idea+14' 31''
61Aleksey Ryabkin
Team 21 1
Team 21 1+15' 57''
62Franz Schiewer
LKT - Team Brandenburg
LKT - Team Brandenburg+18' 32''
63Tural Isgenderov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project+19' 27''
64Jaroslaw Rebiewski
Domin Sport
Domin Sport+21' 56''
65Niels Goeree
Metec - Solarwatt p/b Mantel
Metec - Solarwatt p/b Mantel+25' 37''
66Grzegorz Haba
KS Pogon
KS Pogon+25' 39''
67Pawel Franczak
Verva
Verva+25' 39''
68Jonas Rapp
Team Lotto - Kern Haus
Team Lotto - Kern Haus+25' 39''
69Krzysztof Tracz
Wibatech - Merx
Wibatech - Merx+25' 39''
70Konrad Dabrowski
Verva
Verva+26' 31''
71Wojciech Migdal
Wibatech - Merx
Wibatech - Merx+26' 36''
72Konstantin Yakimov
Team 21 1
Team 21 1+26' 39''
73Daniel Klemme
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project+26' 39''
74Konrad Kott
Wibatech - Merx
Wibatech - Merx+26' 39''
75Tobias Knaup
LKT - Team Brandenburg
LKT - Team Brandenburg+26' 39''
76Carl Soballa
LKT - Team Brandenburg
LKT - Team Brandenburg+26' 39''
77Michal Czerkies
KS Pogon
KS Pogon+26' 39''
78Michal Ziulek
Sante - Whistle
Sante - Whistle+26' 52''
79Jakub Solinski
KS Pogon
KS Pogon+27' 03''
80Emanuel Piaskowy
Verva
Verva+27' 03''
81Tomáš Kalojíros
Elkov - Kasper
Elkov - Kasper+27' 03''
82Michal Braulinski
Sante - Whistle
Sante - Whistle+27' 03''
83Aleksandr Mezhechev
Team 21 1
Team 21 1+27' 16''
84Roman Broniš
Dukla Trencín
Dukla Trencín+28' 03''
85Kornel Sójka
Domin Sport
Domin Sport+30' 28''
86Julian Braun
Team Lotto - Kern Haus
Team Lotto - Kern Haus+31' 57''
87Jelle Wolsink
Metec - Solarwatt p/b Mantel
Metec - Solarwatt p/b Mantel+32' 24''
88Wojciech Kietlinski
KS Pogon
KS Pogon+32' 26''
89Oleksandr Golovash
Kyiv Capital Team
Kyiv Capital Team+35' 38''
90André Benoit
Team Lotto - Kern Haus
Team Lotto - Kern Haus+36' 33''