GP Kanton Aargau

Resultater

 RidersLagTime
1Alexander Kristoff
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates4h 18' 24''
2Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec+0''
3Marco Canola
Nippo - Vini Fantini - Faizanè
Nippo - Vini Fantini - Faizanè+1''
4Sean De Bie
Veranda's Willems - Crelan
Veranda's Willems - Crelan+1''
5Kevin Deltombe
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+1''
6Andrea Pasqualon
Wanty - Gobert Cycling Team
Wanty - Gobert Cycling Team+1''
7Felix Großschartner
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHE+1''
8Luca Pacioni
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM+1''
9Silvan Dillier
AG2R LA MONDIALE
AG2R LA MONDIALE+1''
10Juraj Sagan
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHE+1''
11Boy van Poppel
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+2''
12Benjamin Declercq
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+2''
13Fabian Lienhard
Sveits
Sveits+2''
14Kenneth Van Rooy
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+3''
15Dries Van Gestel
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+3''
16Roland Thalmann
Team Vorarlberg - Santic
Team Vorarlberg - Santic+3''
17Simone Velasco
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM+4''
18Ivan Rovnyi
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+4''
19Paolo Totò
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis+5''
20Thomas Sprengers
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+5''
21Nico Denz+5''
22Luca Colnaghi
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis+5''
23Andreas Schillinger
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHE+5''
24Sebastian Schönberger
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM+6''
25Michael Albasini
Sveits
Sveits+6''
26Yoann Offredo
Wanty - Gobert Cycling Team
Wanty - Gobert Cycling Team+6''
27Patrick Schelling
Team Vorarlberg - Santic
Team Vorarlberg - Santic+6''
28Tom-Jelte Slagter
Team Dimension Data
Team Dimension Data+6''
29Gordian Banzer
Akros - Thömus
Akros - Thömus+6''
30Nicola Gaffurini
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis+7''
31Colin Stüssi
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir+7''
32Andrea Vendrame
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec+7''
33Julien Vermote
Team Dimension Data
Team Dimension Data+8''
34Jan Polanc+13''
35Merhawi Kudus
Team Dimension Data
Team Dimension Data+14''
36Arjen Livyns
Veranda's Willems - Crelan
Veranda's Willems - Crelan+14''
37Matteo Spreafico
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec+14''
38Cyril Gautier
AG2R LA MONDIALE
AG2R LA MONDIALE+16''
39Matteo Badilatti
Team Vorarlberg - Santic
Team Vorarlberg - Santic+17''
40Antonio Di Sante
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis+17''
41Aaron Verwilst
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+17''
42Masakazu Ito
Nippo - Vini Fantini - Faizanè
Nippo - Vini Fantini - Faizanè+18''
43Pierpaolo Ficara
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir+18''
44Niklas Eg+18''
45Simon Pellaud
Sveits
Sveits+18''
46Gian Friesecke
Team Vorarlberg - Santic
Team Vorarlberg - Santic+18''
47Clément Chevrier+18''
48Sergey Lagutin
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+18''
49Kevin Van Melsen
Wanty - Gobert Cycling Team
Wanty - Gobert Cycling Team+18''
50Fabien Doubey
Wanty - Gobert Cycling Team
Wanty - Gobert Cycling Team+19''
51Ilia Koshevoy
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM+19''
52Igor Antón
Team Dimension Data
Team Dimension Data+19''
53Roberto Ferrari+21''
54Cyrille Thièry
Sveits
Sveits+23''
55Filippo Zaccanti
Nippo - Vini Fantini - Faizanè
Nippo - Vini Fantini - Faizanè+23''
56Davide Gabburo
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir+24''
57Ben Swift+26''
58Reto Hollenstein
Katusha-Alpecin
Katusha-Alpecin+27''
59Huub Duyn
Veranda's Willems - Crelan
Veranda's Willems - Crelan+31''
60Ivan Santaromita
Nippo - Vini Fantini - Faizanè
Nippo - Vini Fantini - Faizanè+32''
61Nathan Haas+35''
62Rodolfo Torres
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec+39''
63Filippo Ganna+43''
64Preben Van Hecke
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+44''
65Nans Peters+48''
66Davide Ballerini+48''
67Mads Pedersen+55''
68Marco Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec+55''
69Nils Politt
Katusha-Alpecin
Katusha-Alpecin+55''
70Samuel Dumoulin
AG2R LA MONDIALE
AG2R LA MONDIALE+56''
71Ben Gastauer+1' 08''
72Luca Raggio
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM+1' 14''
73Matteo Busato
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM+1' 23''
74Nicola Conci+1' 34''
75Gregory Daniel+1' 34''
76Justin Paroz
Akros - Thömus
Akros - Thömus+5' 52''
77Yannis Voisard
Akros - Thömus
Akros - Thömus+5' 52''
78Fumiyuki Beppu
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+5' 53''
79Roman Maykin
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+5' 53''
80Dmitry Kozonchuk
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+5' 53''
81Joab Schneiter
Sveits
Sveits+5' 53''
82Aleksey Rybalkin
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+5' 53''
83Matteo Draperi
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis+5' 53''
84Igor Boev
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+5' 53''
85Davide Orrico
Team Vorarlberg - Santic
Team Vorarlberg - Santic+5' 54''
86Mattia Frapporti+5' 54''
87Reto Müller
Sveits
Sveits+5' 54''
88Scott Davies
Team Dimension Data
Team Dimension Data+5' 54''
89Elias Van Breussegem
Veranda's Willems - Crelan
Veranda's Willems - Crelan+5' 54''
90Viesturs Lukševics
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir+15' 18''
91Manuel Bosch
Team Vorarlberg - Santic
Team Vorarlberg - Santic+15' 36''
92Jan Freuler
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir+15' 36''
93Dylan Page
Sveits
SveitsDNF
94Nicolas DougallDNF
95Massimo Rosa
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTMDNF
96Marco MathisDNF
97Steff CrasDNF
98Oliviero Troia
UAE Team Emirates
UAE Team EmiratesDNF
99Stijn Devolder
Veranda's Willems - Crelan
Veranda's Willems - CrelanDNF
100Simone Consonni
UAE Team Emirates
UAE Team EmiratesDNF
101Attilio Viviani
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis
Sangemini - Trevigiani - MG.K VisDNF
102Sho HatsuyamaDNF
103Alan MarangoniDNF
104Eduard Michael GrosuDNF
105Cesare BenedettiDNF
106Matteo PelucchiDNF
107Maxim BelkovDNF
108Simon Špilak
Katusha-Alpecin
Katusha-AlpecinDNF
109Simone Antonini
Wanty - Gobert Cycling Team
Wanty - Gobert Cycling TeamDNF
110Alex Frame
Trek-Segafredo
Trek-SegafredoDNF
111Robin Froidevaux
Akros - Thömus
Akros - ThömusDNF
112Stefan Bissegger
Akros - Thömus
Akros - ThömusDNF
113Jonas Döring
Akros - Thömus
Akros - ThömusDNF
114Loïs Dufaux
Akros - Thömus
Akros - ThömusDNF
115Alessandro Marinozzi
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis
Sangemini - Trevigiani - MG.K VisDNF
116Michal KolárDNF
117Patrick Jäger
Team Vorarlberg - Santic
Team Vorarlberg - SanticDNF
118Tom Devriendt
Wanty - Gobert Cycling Team
Wanty - Gobert Cycling TeamDNF
119Evgeny Kobernyak
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVeloDNF
120Iltjan Nika
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - ProdirDNF