GP Kanton Aargau

Resultater

 RidersLagTime
1Sacha Modolo
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates4h 26' 22''
2John Degenkolb
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+0''
3Niccolò Bonifazio
Bahrain-Merida
Bahrain-Merida+0''
4Michael Albasini
Mitchelton-Scott
Mitchelton-Scott+1''
5Reinardt Janse van Rensburg
Team Dimension Data
Team Dimension Data+1''
6Baptiste Planckaert
Katusha-Alpecin
Katusha-Alpecin+1''
7Marco Canola
Nippo - Vini Fantini - Faizanè
Nippo - Vini Fantini - Faizanè+1''
8Pierpaolo De Negri
Nippo - Vini Fantini - Faizanè
Nippo - Vini Fantini - Faizanè+1''
9Oscar Gatto
ASTANA PRO
ASTANA PRO+1''
10Sam Bennett
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHE+2''
11Fabian Lienhard
Team Vorarlberg - Santic
Team Vorarlberg - Santic+2''
12Mattia Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec+2''
13Igor Boev
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+2''
14Jhonatan Restrepo
Katusha-Alpecin
Katusha-Alpecin+2''
15Matti Breschel
ASTANA PRO
ASTANA PRO+2''
16Colin Stüssi
Akros - Thömus
Akros - Thömus+2''
17Thomas Sprengers
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+2''
18Dries Van Gestel
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+2''
19Simone Antonini
Wanty - Gobert Cycling Team
Wanty - Gobert Cycling Team+3''
20Hugo Houle
AG2R LA MONDIALE
AG2R LA MONDIALE+3''
21Cyrille Thièry
Sveits
Sveits+3''
22Preben Van Hecke
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+3''
23Julien Bérard
AG2R LA MONDIALE
AG2R LA MONDIALE+3''
24Xandro Meurisse
Wanty - Gobert Cycling Team
Wanty - Gobert Cycling Team+3''
25Kristian Sbaragli
Team Dimension Data
Team Dimension Data+3''
26Roland Thalmann
Akros - Thömus
Akros - Thömus+4''
27Evgeniy Shalunov
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+5''
28Ondrej Cink
Bahrain-Merida
Bahrain-Merida+6''
29Silvan Dillier
CCC Team
CCC Team+6''
30Dmitriy Gruzdev
ASTANA PRO
ASTANA PRO+6''
31Fabien Doubey
Wanty - Gobert Cycling Team
Wanty - Gobert Cycling Team+6''
32François Bidard
AG2R LA MONDIALE
AG2R LA MONDIALE+7''
33Marino Kobayashi
Nippo - Vini Fantini - Faizanè
Nippo - Vini Fantini - Faizanè+7''
34Merhawi Kudus
Team Dimension Data
Team Dimension Data+8''
35Reto Hollenstein
Katusha-Alpecin
Katusha-Alpecin+8''
36Jasper Stuyven
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+8''
37Artem Nych
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+10''
38Matteo Badilatti
Sveits
Sveits+11''
39Iuri Filosi
Nippo - Vini Fantini - Faizanè
Nippo - Vini Fantini - Faizanè+12''
40Valerio Conti
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates+12''
41Darwin Atapuma
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates+12''
42Valentin Baillifard
Akros - Thömus
Akros - Thömus+12''
43Mathias Frank
AG2R LA MONDIALE
AG2R LA MONDIALE+12''
44Rui Costa
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates+12''
45Simone Petilli
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates+13''
46Tsgabu Grmay
Bahrain-Merida
Bahrain-Merida+14''
47Mekseb Debesay
Team Dimension Data
Team Dimension Data+14''
48Daniil Fominykh
ASTANA PRO
ASTANA PRO+14''
49Javier Moreno
Bahrain-Merida
Bahrain-Merida+15''
50Alessandro Bisolti
Nippo - Vini Fantini - Faizanè
Nippo - Vini Fantini - Faizanè+16''
51Manuel Senni
CCC Team
CCC Team+17''
52Damiano Caruso
CCC Team
CCC Team+17''
53Arman Kamyshev
ASTANA PRO
ASTANA PRO+18''
54Iván Sosa
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec+18''
55Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec+18''
56Stefan Küng
CCC Team
CCC Team+18''
57Andrea Vendrame
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec+20''
58Robert Power
Mitchelton-Scott
Mitchelton-Scott+22''
59Luka Mezgec
Mitchelton-Scott
Mitchelton-Scott+25''
60Miguel Ángel López
ASTANA PRO
ASTANA PRO+28''
61Iván García
Bahrain-Merida
Bahrain-Merida+30''
62Christophe Riblon
AG2R LA MONDIALE
AG2R LA MONDIALE+30''
63Ángel Vicioso
Katusha-Alpecin
Katusha-Alpecin+31''
64Samuel Sánchez
CCC Team
CCC Team+43''
65Marko Kump
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates+50''
66Matej Mohoric
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates+50''
67Benjamin King
Team Dimension Data
Team Dimension Data+50''
68Cesare Benedetti
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHE+51''
69Koen de Kort
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+57''
70Jarlinson Pantano
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+57''
71Lukas Pöstlberger
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHE+58''
72Gregor Mühlberger
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHE+58''
73Alexander Edmondson
Mitchelton-Scott
Mitchelton-Scott+1' 14''
74Ion Izagirre
Bahrain-Merida
Bahrain-Merida+1' 31''
75Lachlan Morton
Team Dimension Data
Team Dimension Data+1' 34''
76Kevin Van Melsen
Wanty - Gobert Cycling Team
Wanty - Gobert Cycling Team+1' 51''
77Mark McNally
Wanty - Gobert Cycling Team
Wanty - Gobert Cycling Team+1' 52''
78Mario Spengler
Sveits
Sveits+1' 54''
79Carlos Verona
Mitchelton-Scott
Mitchelton-Scott+2' 04''
80Julien Bernard
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+2' 04''
81Nico Denz
AG2R LA MONDIALE
AG2R LA MONDIALE+2' 07''
82Marco Haller
Katusha-Alpecin
Katusha-Alpecin+2' 08''
83Dmitry Kozonchuk
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+2' 08''
84Frederik Veuchelen
Wanty - Gobert Cycling Team
Wanty - Gobert Cycling Team+2' 08''
85Théry Schir
Team Vorarlberg - Santic
Team Vorarlberg - Santic+2' 09''
86Manuel Bosch
Team Vorarlberg - Santic
Team Vorarlberg - Santic+4' 01''
87Mitch Docker
Mitchelton-Scott
Mitchelton-Scott+4' 06''
88Jonathan Fumeaux
Akros - Thömus
Akros - Thömus+4' 06''
89Lukas Rüegg
Sveits
Sveits+4' 07''
90Sam Bewley
Mitchelton-Scott
Mitchelton-Scott+4' 07''
91Nicolas Dougall
Team Dimension Data
Team Dimension Data+4' 08''
92Nicola Bagioli
Nippo - Vini Fantini - Faizanè
Nippo - Vini Fantini - Faizanè+4' 08''
93Tom Bohli
CCC Team
CCC Team+4' 08''
94Luca Pacioni
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec+4' 08''
95Simone Consonni
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates+4' 08''
96Andrei Solomennikov
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+5' 36''
97Artur Ershov
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+5' 36''
98Niels Knipp
Sveits
Sveits+5' 36''
99Sondre Enger
AG2R LA MONDIALE
AG2R LA MONDIALE+6' 01''
100Kiel Reijnen
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+6' 27''
101Gediminas Bagdonas
AG2R LA MONDIALE
AG2R LA MONDIALE+6' 27''
102Damian Lüscher
Akros - Thömus
Akros - Thömus+6' 28''
103Jaco Venter
Team Dimension Data
Team Dimension Data+6' 28''
104Gian Friesecke
Team Vorarlberg - Santic
Team Vorarlberg - Santic+8' 32''
105Lukas Spengler
Sveits
Sveits+8' 32''
106Sergey Nikolaev
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+8' 32''
107Timo Güller
Sveits
Sveits+21' 03''
108Lukas Jaun
Akros - Thömus
Akros - Thömus+21' 03''
109Erik Baška
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHEDNF
110Magnus Cort
Mitchelton-Scott
Mitchelton-ScottDNF
111Aimé De Gendt
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - BaloiseDNF
112Rein Taaramäe
Katusha-Alpecin
Katusha-AlpecinDNF
113Raffaello Bonusi
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - SidermecDNF
114Davide Ballerini
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - SidermecDNF
115Nathan Van Hooydonck
CCC Team
CCC TeamDNF
116Marco Mathis
Katusha-Alpecin
Katusha-AlpecinDNF
117Patrick Jäger
Team Vorarlberg - Santic
Team Vorarlberg - SanticDNF
118Žolt Dér
Team Vorarlberg - Santic
Team Vorarlberg - SanticDNF
119Tom Devriendt
Wanty - Gobert Cycling Team
Wanty - Gobert Cycling TeamDNF
120Maxime Farazijn
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - BaloiseDNF
121Kenny De Ketele
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - BaloiseDNF
122Loïc Vliegen
CCC Team
CCC TeamDNF
123Mads Pedersen
Trek-Segafredo
Trek-SegafredoDNF
124Dylan Page
Sveits
SveitsDNF
125Alan Marangoni
Nippo - Vini Fantini - Faizanè
Nippo - Vini Fantini - FaizanèDNF
126Kohei Uchima
Nippo - Vini Fantini - Faizanè
Nippo - Vini Fantini - FaizanèDNF
127Roman Maykin
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVeloDNF
128Simon Špilak
Katusha-Alpecin
Katusha-AlpecinDNF
129Grégory Rast
Trek-Segafredo
Trek-SegafredoDNF
130José Mendes
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHEDNF
131Matteo Pelucchi
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHEDNF
132Pirmin Lang
Akros - Thömus
Akros - ThömusDNF
133Matthias Reutimann
Akros - Thömus
Akros - ThömusDNF
134Jens Wallays
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - BaloiseDNF