GP Kanton Aargau

Resultater

 RidersLagTime
1Giacomo Nizzolo
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo4h 08' 38''
2Andrea Pasqualon
Akros - Thömus
Akros - Thömus+0''
3David Tanner
IAM Cycling
IAM Cycling+0''
4Kristian Sbaragli
Team Dimension Data
Team Dimension Data+0''
5Matti Breschel
EF Education First
EF Education First+0''
6Zakkari Dempster
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHE+0''
7Magnus Cort
Mitchelton-Scott
Mitchelton-Scott+0''
8Silvan Dillier
CCC Team
CCC Team+0''
9Gaetan Bille
Wanty - Gobert Cycling Team
Wanty - Gobert Cycling Team+0''
10Sergey Chernetsky
Katusha-Alpecin
Katusha-Alpecin+0''
11Preben Van Hecke
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+0''
12Clément Koretzky
Team Vorarlberg - Santic
Team Vorarlberg - Santic+0''
13Tim Declercq
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+0''
14Alexandr Kolobnev
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+0''
15Quentin Pacher+0''
16Michael Albasini
Mitchelton-Scott
Mitchelton-Scott+0''
17Fabian Wegmann
Stölting
Stölting+0''
18Patrick Müller
Sveits
Sveits+0''
19Amets Txurruka
Mitchelton-Scott
Mitchelton-Scott+0''
20Rui Costa
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates+0''
21Jérôme Baugnies
Wanty - Gobert Cycling Team
Wanty - Gobert Cycling Team+0''
22Sven Erik Bystrøm
Katusha-Alpecin
Katusha-Alpecin+0''
23Christoph Pfingsten
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHE+0''
24Natnael Berhane
Team Dimension Data
Team Dimension Data+0''
25Marco Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec+0''
26Cyrille Thièry
Sveits
Sveits+0''
27Dries Van Gestel
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+0''
28Eliot Lietaer
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+0''
29Nico Denz
AG2R LA MONDIALE
AG2R LA MONDIALE+0''
30Mirko Selvaggi
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec+0''
31José Mendes
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHE+0''
32Martin Elmiger
IAM Cycling
IAM Cycling+0''
33Michael Schär
CCC Team
CCC Team+0''
34Jarlinson Pantano+0''
35Sérgio Sousa
Team Vorarlberg - Santic
Team Vorarlberg - Santic+0''
36Reinardt Janse van Rensburg
Team Dimension Data
Team Dimension Data+0''
37Matvey Mamykin
Katusha-Alpecin
Katusha-Alpecin+0''
38Matthias Reutimann
Sveits
Sveits+0''
39Floris De Tier
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+0''
40Silvio Herklotz
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHE+0''
41Nino Schurter
Sveits
Sveits+0''
42Julien Bérard
AG2R LA MONDIALE
AG2R LA MONDIALE+0''
43Samuel Sánchez
CCC Team
CCC Team+0''
44Danilo Wyss
CCC Team
CCC Team+0''
45Artem Nych
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+0''
46Kilian Frankiny
Sveits
Sveits+0''
47Quentin Jauregui
AG2R LA MONDIALE
AG2R LA MONDIALE+0''
48Franco Pellizotti
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec+13''
49Miguel Ángel López
ASTANA PRO
ASTANA PRO+15''
50Simon Pellaud
IAM Cycling
IAM Cycling+19''
51Larry Warbasse
IAM Cycling
IAM Cycling+24''
52Vegard Laengen
IAM Cycling
IAM Cycling+24''
53Sergey Nikolaev
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+27''
54Kristijan Koren
EF Education First
EF Education First+30''
55Marco Marcato
Wanty - Gobert Cycling Team
Wanty - Gobert Cycling Team+57''
56Scott Thwaites
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHE+57''
57Andreas Schillinger
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHE+57''
58Pirmin Lang
IAM Cycling
IAM Cycling+1' 35''
59Otto Vergaerde
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+1' 48''
60Laurens De Vreese
ASTANA PRO
ASTANA PRO+1' 48''
61Alex Kirsch
Stölting
Stölting+1' 48''
62Merhawi Kudus
Team Dimension Data
Team Dimension Data+1' 48''
63Davide Villella
EF Education First
EF Education First+1' 48''
64Kiel Reijnen
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+1' 48''
65Davide Viganò
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec+1' 48''
66Ildar Arslanov
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+1' 48''
67Stefan Küng
CCC Team
CCC Team+1' 48''
68Théry Schir
Sveits
Sveits+1' 48''
69Manuel Senni
CCC Team
CCC Team+1' 48''
70Boris Dron
Wanty - Gobert Cycling Team
Wanty - Gobert Cycling Team+1' 48''
71Lars Boom
ASTANA PRO
ASTANA PRO+1' 48''
72Jay Thomson
Team Dimension Data
Team Dimension Data+3' 49''
73Thierry Hupond
Delko - Marseille - Provence
Delko - Marseille - Provence+5' 19''
74François Bidard
AG2R LA MONDIALE
AG2R LA MONDIALE+6' 35''
75Roman Maykin
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+6' 56''
76Dmitry Kozonchuk
Katusha-Alpecin
Katusha-Alpecin+6' 56''
77Michael Reihs
Stölting
Stölting+6' 56''
78Alberto Cecchin
Akros - Thömus
Akros - Thömus+6' 56''
79Jesse Sergent
AG2R LA MONDIALE
AG2R LA MONDIALE+6' 56''
80Patrick Schelling
Team Vorarlberg - Santic
Team Vorarlberg - Santic+6' 56''
81Aimé De Gendt
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+6' 56''
82Kristijan Ðurasek
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates+6' 56''
83Yukiya Arashiro
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates+6' 56''
84Sergey Lagutin
Katusha-Alpecin
Katusha-Alpecin+6' 56''
85Przemyslaw Niemiec
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates+6' 56''
86Evaldas Šiškevicius
Delko - Marseille - Provence
Delko - Marseille - Provence+6' 56''
87Nils Politt
Katusha-Alpecin
Katusha-Alpecin+12' 48''
88Nicolas Winter
Team Vorarlberg - Santic
Team Vorarlberg - Santic+12' 48''
89Lukas Flückiger
Sveits
Sveits+12' 48''
90Christian Mager
Stölting
Stölting+12' 48''
91Alessandro Vanotti
ASTANA PRO
ASTANA PRO+12' 48''
92Kenny De Ketele
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+12' 48''
93Vladimir Isaichev
Katusha-Alpecin
Katusha-AlpecinOTL
94Michael Kucher
Team Vorarlberg - Santic
Team Vorarlberg - SanticOTL
95Igor Boev
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVeloOTL
96Jan Polanc
UAE Team Emirates
UAE Team EmiratesDNF
97Matteo Bono
UAE Team Emirates
UAE Team EmiratesDNF
98Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - SidermecDNF
99Bruno Pires
Akros - Thömus
Akros - ThömusDNF
100Martin Kohler
Akros - Thömus
Akros - ThömusDNF
101Mark McNally
Wanty - Gobert Cycling Team
Wanty - Gobert Cycling TeamDNF
102Adrien Niyonshuti
Team Dimension Data
Team Dimension DataDNF
103Toms Skujinš
EF Education First
EF Education FirstDNF
104Jean-Christophe Péraud
AG2R LA MONDIALE
AG2R LA MONDIALEDNF
105Roger Kluge
IAM Cycling
IAM CyclingDNF
106Sam Bewley
Mitchelton-Scott
Mitchelton-ScottDNF
107Fränk Schleck
Trek-Segafredo
Trek-SegafredoDNF
108Riccardo Zoidl
Trek-Segafredo
Trek-SegafredoDNF
109Fabian Cancellara
Trek-Segafredo
Trek-SegafredoDNF
110Lieuwe Westra
ASTANA PRO
ASTANA PRODNF
111Ivan Savitsky
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVeloDNF
112Evgeniy Shalunov
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVeloDNF
113Timo Güller
Sveits
SveitsDNF
114Ruben Zepuntke
EF Education First
EF Education FirstDNF
115Sven Reutter
Stölting
StöltingDNF
116Alberto NardinDNF
117Jhonatan Restrepo
Katusha-Alpecin
Katusha-AlpecinDNF
118Mário Costa
UAE Team Emirates
UAE Team EmiratesDNF
119Daniel Lehner
Team Vorarlberg - Santic
Team Vorarlberg - SanticDNF
120Francesc Zurita
Team Vorarlberg - Santic
Team Vorarlberg - SanticDNF
121Stijn Devolder
Trek-Segafredo
Trek-SegafredoDNF
122Nico Brüngger
Akros - Thömus
Akros - ThömusDNF
123Alan Marangoni
EF Education First
EF Education FirstDNF
124Fredrik Galta
Delko - Marseille - Provence
Delko - Marseille - ProvenceDNF
125Lukas Jaun
Akros - Thömus
Akros - ThömusDNF
126Valentin Baillifard
Akros - Thömus
Akros - ThömusDNF
127Frank Pasche
Akros - Thömus
Akros - ThömusDNF
128Leonardo Duque
Delko - Marseille - Provence
Delko - Marseille - ProvenceDNF
129Peter Velits
CCC Team
CCC TeamDNF
130Matt Brammeier
Team Dimension Data
Team Dimension DataDNF
131Tom Bohli
CCC Team
CCC TeamDNF
132Lukas Pöstlberger
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHEDNF
133Michael Schwarzmann
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHEDNF
134Grégory Rast
Trek-Segafredo
Trek-SegafredoDNF
135Tiziano Dall'Antonia
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - SidermecDNF
136Marco Bandiera
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - SidermecDNF
137Romain Lemarchand
Stölting
StöltingDNF
138Rasmus Guldhammer
Stölting
StöltingDNF
139Gediminas Bagdonas
AG2R LA MONDIALE
AG2R LA MONDIALEDNF
140Patrick Jäger
Team Vorarlberg - Santic
Team Vorarlberg - SanticDNF
141Davide Malacarne
ASTANA PRO
ASTANA PRODNF
142Maxime Daniel
AG2R LA MONDIALE
AG2R LA MONDIALEDNF
143Davide Cimolai
UAE Team Emirates
UAE Team EmiratesDNF
144Caleb Ewan
Mitchelton-Scott
Mitchelton-ScottDNF
145Eugenio Alafaci
Trek-Segafredo
Trek-SegafredoDNF
146Lander Seynaeve
Wanty - Gobert Cycling Team
Wanty - Gobert Cycling TeamDNF
147Kenny Dehaes
Wanty - Gobert Cycling Team
Wanty - Gobert Cycling TeamDNF
148Tom Devriendt
Wanty - Gobert Cycling Team
Wanty - Gobert Cycling TeamDNF
149Thomas Koep
Stölting
StöltingDNF
150King Lok Cheung
Mitchelton-Scott
Mitchelton-ScottDNF
151Martin Laas
Delko - Marseille - Provence
Delko - Marseille - ProvenceDNF