Scanpix

Dette skjer i OL torsdag: Endelig klart for slalåm-thrilleren

Dette skjer i OL torsdag: Endelig klart for slalåm-thrilleren

21/02/2018 19:09Oppdatert 21/02/2018 19:14

De har allerede møtt hverandre i storslalåm, men det blir ikke skikkelig alvor før torsdag.

Norge har hatt en evne til å snu middels OL-dager til enorme oppturer dagen etter i dette OL. Etter ett sølv tirsdag, ble det nytt medaljeskred onsdag.

Saken fortsetter under videoen

Under ser du en komplett oversikt over OL-programmet torsdag 15. februar (uthevet betyr norsk deltagelse):

Kl. 01:05: Curling, menn: Tie-breaker, Sveits - Storbritannia (Eurosport Player)

Kl. 01:30: Snowboard, kvinner: Big Air-finale (Eurosport Norge og Eurosport Player)
N: Silje Norendal

Kl. 02:00: Slalåm. herrer: 1. omgang (TVNorge og Eurosport Player)
N: Henrik Kristoffersen, Leif-Kristian Nestvold-Haugen, Jonathan Nordbotten og Sebastian Foss Solevåg

Kl. 02:00: Freestyle, kvinner: Skicross-seeding (Eurosport Player)

Kl. 03:30: Kombinasjonen, kvinner: Utfor (TVNorge og Eurosport Player)
N: Ragnhild Mowinckel

Kl. 03:30: Freestyle, menn: Halfpipe-finale (Eurosport Norge og Eurosport Player)
Kl. 05:10: Ishockey, kvinner: Finale, Canada - USA (Eurosport 1 og Eurosport Player)

Kl. 05:30: Slalåm, menn: 2. omgang (TVNorge og Eurosport Player)
N: Henrik Kristoffersen, Leif-Kristian Nestvold-Haugen, Jonathan Nordbotten og Sebastian Foss Solevåg

Kl. 07:00: Kombinasjonen, kvinner: 2. omgang (TVNorge og Eurosport Player)
N: Ragnhild Mowinckel

Kl. 08:30: Kombinert, lag: hopp normalbakke (TVNorge og Eurosport Player)
N: Espen Andersen, Jarl Magnus Riiber, Jørgen Graabak og Jan Schmid

Kl. 11:00: Kombinert, lag: 4x5km langrenn (TVNorge og Eurosport Player)
N: Espen Andersen, Jarl Magnus Riiber, Jørgen Graabak og Jan Schmid

Kl. 11:00: Skøyter kortbane, menn: Kvartfinaler og semifinaler, 500m (Eurosport 1 og Eurosport Player)
Kl. 11:00: Skøyter kortbane, kvinner: Kvartfinaler og semifinaler, 1000m (Eurosport 1 og Eurosport Player)
Kl. 12:05: Curling, menn: Semifinale, Sverige - Sveits/Storbritannia (Eurosport Norge og Eurosport Player)
Kl. 12:05: Curling, menn: Semifinale, Canada - USA (Eurosport Player)
Kl. 12:10: Skøyter kortbane, menn: Finale 500m (Eurosport 1 og Eurosport Player)

Kl. 12:15: Skiskyting, kvinner: 4x6km stafett (TVNorge og Eurosport Player)
N: Ingrid Tandrevold, Synnøve Solemdal, Tiril Eckhoff og Marte Olsbu

Kl. 12:20: Skøyter kortbane, kvinner: Finale 1000m (Eurosport 1 og Eurosport Player)
kl. 12:45: Skøyter kortbane, menn: Finale 5000m stafett (Eurosport 1 og Eurosport Player)


0
0
Nyeste videoer