Meny
Video
Resultater
FOR DEG
Golf
Sykkel
Tennis
Alle sporter
Populære idretter
Golf
Sykkel
Tennis
Fotball
Eliteserien
Motorsports
Alpint
Alle sporter
Alpint
Basketball
Bryting
Eliteserien
Fantasy
Fotball
Friidrett
Fristil
Golf
Håndball
Hopp
Kombinert
Langrenn
Motorsports
Olympiske Leker
Paralympics
Roing
Rugby
Sandvolleyball
Seiling
Skiskyting
Skøyter
Snooker
Snowboard
Speedway
Sprangridning
Svømming
Sykkel
Sykling - Bane
Tennis
Triatlon
Vintersport
More
Change Version
Norge
International (English)
Internacional (Español)
Danmark
Deutschland
Dutch
España
France
Italia
Magyarország
Norge
Polska TVN24
România
Türkiye
United Kingdom
Help Center
OM OSS
Om Eurosport
Juridisk informasjon
Bruksvilkår
Personvernerklæring
Juridisk informasjon
Erklæring om informasjonskapsler
Informasjon om Eurosportabonnement
Modern Slavery Statement
Administrer preferanser
Follow us on
My Account
Logg inn
Hjem
Video
Resultater
FOR DEG
Populære idretter
Golf
Golf home
Kalender/Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Turneringer
Sykkel
Sykkel home
Kalender/Resultater
Norske ryttere
TV-guide
Turneringer
Tennis
Tennis home
Kalender/Resultater
ATP
WTA
Turneringer
Fotball
Fotball home
Kalender/Resultater
VM
Eliteserien
OBOS-ligaen
Euro 2020
Liga
Eliteserien
Eliteserien home
Kalender
Tabell
Toppscorer
TV-guide
Motorsports
Motorsports home
Kalender/Resultater
Formel 1
MotoGP
FIA ETCR
Formula E
All sport
Alpint
Alpint home
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
World Championship
Alle sporter
Show All
Alpint
Alpint home
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
World Championship
Basketball
Basketball home
Kalender/Resultater
NBA
Turkish Airlines EuroLeague
BKT EuroCup
Liga
Bryting
Bryting home
Kalender/Resultater
Eliteserien
Eliteserien home
Kalender
Tabell
Toppscorer
TV-guide
Fantasy
Fotball
Fotball home
Kalender/Resultater
VM
Eliteserien
OBOS-ligaen
Euro 2020
Liga
Friidrett
Friidrett home
Kalender/Resultater
Diamond League
World Championships
VM Indoor
Turneringer
Fristil
Fristil home
Kalender/Resultater
Golf
Golf home
Kalender/Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Turneringer
Håndball
Håndball home
Kalender/Resultater
World Championships
EM
Turneringer
Hopp
Hopp home
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
Kombinert
Kombinert home
Kalender/Resultater
Kalender
Langrenn
Langrenn home
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
World Championship
Motorsports
Motorsports home
Kalender/Resultater
Formel 1
MotoGP
FIA ETCR
Formula E
All sport
Olympiske Leker
Olympiske Leker home
Paris 2024
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Paralympics
Roing
Roing home
Kalender/Resultater
Rugby
Rugby home
Kalender/Resultater
World Cup
Premiership
United Rugby Championship
Liga
Sandvolleyball
Sandvolleyball home
Kalender/Resultater
Seiling
Skiskyting
Skiskyting home
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
VM
Skøyter
Skøyter home
Kalender/Resultater
Snooker
Snooker home
Kalender/Resultater
Northern Ireland Open
Masters
Mesterskap
Snowboard
Snowboard home
Kalender/Resultater
Speedway
Speedway home
Kalender/Resultater
Kalender
tabell
Sprangridning
Sprangridning home
Kalender/Resultater
Svømming
Svømming home
Kalender/Resultater
VM
Turneringer
Sykkel
Sykkel home
Kalender/Resultater
Norske ryttere
TV-guide
Turneringer
Sykling - Bane
Sykling - Bane home
UCI Track Champions League
Tennis
Tennis home
Kalender/Resultater
ATP
WTA
Turneringer
Triatlon
Triatlon home
Kalender/Resultater
Vintersport
Vintersport home
Kalender/Resultater
Alpint
Skiskyting
Langrenn
All sport
More
Show All
Change Version
Norge
International (English)
Internacional (Español)
Danmark
Deutschland
Dutch
España
France
Italia
Magyarország
Norge
Polska TVN24
România
Türkiye
United Kingdom
Help Center
OM OSS
Om Eurosport
Juridisk informasjon
Bruksvilkår
Personvernerklæring
Juridisk informasjon
Erklæring om informasjonskapsler
Informasjon om Eurosportabonnement
Modern Slavery Statement
Administrer preferanser
Follow us on
Fotball
Kalender/Resultater
VM
Eliteserien
OBOS-ligaen
Euro 2020
Liga
Se Eurosport der du selv vil
Abonner nå
Mer Informasjon
UEFA Europa League 2019-2020
Resultater
2019-2020
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
Kvalifiseringsrunde 1
Kvalifiseringsrunde 1
Kvalifiseringsrunde 2
Kvalifiseringsrunde 3
Play-off round
1. kamp
09/07/2019
Saint Joseph's FC
0
-
4
Rangers
Gzira United
0
-
2
Hajduk Split
CSKA Sofia
4
-
0
OFK Titograd
10/07/2019
Jeunesse Esch
0
-
0
FC Tobol
11/07/2019
FC Pyunik
3
-
3
FK Shkupi
FC Ordabasy
1
-
0
Torpedo Kutaisi
FK Ventspils
3
-
0
Teuta
FC Alashkert
3
-
1
Makedonija GP
Laçi
1
-
1
Hapoel Beer Sheva
JK Narva Trans
0
-
2
Buducnost
AEK Larnaca
1
-
0
Petrocub-Hîncesti
KuPS
2
-
0
FC Vitebsk
FC Flora
2
-
0
Radnicki Niš
Sabail FK
2
-
3
Universitatea Craiova
MFK Ruzomberok
0
-
2
Levski Sofia
Balzan FC
3
-
4
NK Domzale
FK Riteriai
1
-
1
KÍ
Malmö FF
7
-
0
Ballymena United
Maccabi Haifa
2
-
0
NŠ Mura
Crusaders
2
-
0
B36 Tórshavn
Dinamo Tbilisi
6
-
0
UE Engordany
DVSC
3
-
0
Kukësi
Brøndby IF
4
-
1
FC Inter
Brera Strumica
0
-
3
HSK Zrinjski
Molde
7
-
1
KR
Speranta
0
-
3
Neftçi Baku
Radnik Bijeljina
2
-
0
Spartak Trnava
Kauno Zalgiris
0
-
2
Apollon Limassol
Brann
2
-
2
Shamrock Rovers
Shakhter Soligorsk
1
-
0
Hibernians
FK Liepaja
1
-
1
Dinamo Minsk
CS Fola Esch
1
-
2
Chikhura Sachkere
Olimpija Ljubljana
2
-
3
FK RFS
Connah's Quay Nomads
1
-
2
Kilmarnock
Europa FC
0
-
0
Legia Warszawa
Cukaricki
3
-
0
FC Urartu
DAC Dunajská Streda
1
-
1
Cracovia
Zeta
1
-
5
MOL Fehérvár FC
FCSB
2
-
0
Milsami
Cork City
0
-
2
Progrès Niederkorn
Cliftonville
0
-
1
Haugesund
St. Patrick's Athletic
0
-
2
IFK Norrköping
Aberdeen
2
-
1
RoPS
Budapest Honvéd
3
-
1
Zalgiris Vilnius
Siroki Brijeg
1
-
2
FC Kairat
Breiðablik
0
-
0
FC Vaduz
Stjarnan
2
-
1
FCI Levadia Tallinn
2. kamp
16/07/2019
FC Urartu
0
-
5
Cukaricki
aggregate: 0 - 8
KÍ
0
-
0
FK Riteriai
aggregate: 1 - 1
OFK Titograd
0
-
0
CSKA Sofia
aggregate: 0 - 4
17/07/2019
Chikhura Sachkere
2
-
1
CS Fola Esch
aggregate: 4 - 2
18/07/2019
FC Tobol
1
-
1
Jeunesse Esch
aggregate: 1 - 1
FC Kairat
2
-
1
Siroki Brijeg
aggregate: 4 - 2
Makedonija GP
0
-
3
FC Alashkert
aggregate: 1 - 6
Teuta
1
-
0
FK Ventspils
aggregate: 1 - 3
FC Inter
2
-
0
Brøndby IF
aggregate: 3 - 4
FK RFS
0
-
2
Olimpija Ljubljana
aggregate: 3 - 4
FCI Levadia Tallinn
3
-
2
Stjarnan
aggregate: 4 - 4
Universitatea Craiova
3
-
2
Sabail FK
aggregate: 6 - 4
RoPS
1
-
2
Aberdeen
aggregate: 2 - 4
Levski Sofia
2
-
0
MFK Ruzomberok
aggregate: 4 - 0
Dinamo Minsk
1
-
2
FK Liepaja
aggregate: 2 - 3
Torpedo Kutaisi
0
-
2
FC Ordabasy
aggregate: 0 - 3
HSK Zrinjski
3
-
0
Brera Strumica
aggregate: 6 - 0
Zalgiris Vilnius
1
-
1
Budapest Honvéd
aggregate: 2 - 4
Neftçi Baku
6
-
0
Speranta
aggregate: 9 - 0
Cracovia
2
-
2
DAC Dunajská Streda
aggregate: 3 - 3
FC Vaduz
2
-
1
Breiðablik
aggregate: 2 - 1
Apollon Limassol
4
-
0
Kauno Zalgiris
aggregate: 6 - 0
Milsami
1
-
2
FCSB
aggregate: 1 - 4
Haugesund
5
-
1
Cliftonville
aggregate: 6 - 1
Petrocub-Hîncesti
0
-
1
AEK Larnaca
aggregate: 0 - 2
UE Engordany
0
-
1
Dinamo Tbilisi
aggregate: 0 - 7
Progrès Niederkorn
1
-
2
Cork City
aggregate: 3 - 2
Hapoel Beer Sheva
1
-
0
Laçi
aggregate: 2 - 1
NŠ Mura
2
-
3
Maccabi Haifa
aggregate: 2 - 5
B36 Tórshavn
2
-
3
Crusaders
aggregate: 2 - 5
Kukësi
1
-
1
DVSC
aggregate: 1 - 4
Hajduk Split
1
-
3
Gzira United
aggregate: 3 - 3
MOL Fehérvár FC
0
-
0
Zeta
aggregate: 5 - 1
Hibernians
0
-
1
Shakhter Soligorsk
aggregate: 0 - 2
IFK Norrköping
2
-
1
St. Patrick's Athletic
aggregate: 4 - 1
FC Vitebsk
1
-
1
KuPS
aggregate: 1 - 3
FK Shkupi
1
-
2
FC Pyunik
aggregate: 4 - 5
Ballymena United
0
-
4
Malmö FF
aggregate: 0 - 11
Kilmarnock
0
-
2
Connah's Quay Nomads
aggregate: 2 - 3
Rangers
6
-
0
Saint Joseph's FC
aggregate: 10 - 0
Spartak Trnava
2
-
0
Radnik Bijeljina
aggregate: 2 - 2
PSO:
(3 - 2)
Radnicki Niš
2
-
2
FC Flora
aggregate: 2 - 4
NK Domzale
1
-
0
Balzan FC
aggregate: 5 - 3
Buducnost
4
-
1
JK Narva Trans
aggregate: 6 - 1
Legia Warszawa
3
-
0
Europa FC
aggregate: 3 - 0
KR
0
-
0
Molde
aggregate: 1 - 7
Shamrock Rovers
2
-
1
Brann
aggregate: 4 - 3