Meny
Video
Resultater
FOR DEG
Golf
Sykkel
Tennis
Alle sporter
Populære idretter
Golf
Sykkel
Tennis
Fotball
Eliteserien
Motorsports
Alpint
Alle sporter
Alpint
Basketball
Bryting
Eliteserien
Fantasy
Fotball
Friidrett
Fristil
Golf
Håndball
Hopp
Kombinert
Langrenn
Motorsports
Olympiske Leker
Paralympics
Roing
Rugby
Sandvolleyball
Seiling
Skiskyting
Skøyter
Snooker
Snowboard
Speedway
Sprangridning
Svømming
Sykkel
Sykling - Bane
Tennis
Triatlon
Vintersport
More
Change Version
Norge
International (English)
Internacional (Español)
Danmark
Deutschland
Dutch
España
France
Italia
Magyarország
Norge
Polska TVN24
România
Türkiye
United Kingdom
Help Center
OM OSS
Om Eurosport
Juridisk informasjon
Bruksvilkår
Personvernerklæring
Juridisk informasjon
Erklæring om informasjonskapsler
Informasjon om Eurosportabonnement
Modern Slavery Statement
Administrer preferanser
Follow us on
My Account
Logg inn
Hjem
Video
Resultater
FOR DEG
Populære idretter
Golf
Golf home
Kalender/Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Turneringer
Sykkel
Sykkel home
Kalender/Resultater
Norske ryttere
TV-guide
Turneringer
Tennis
Tennis home
Kalender/Resultater
ATP
WTA
Turneringer
Fotball
Fotball home
Kalender/Resultater
VM
Eliteserien
OBOS-ligaen
Euro 2020
Liga
Eliteserien
Eliteserien home
Kalender
Tabell
Toppscorer
TV-guide
Motorsports
Motorsports home
Kalender/Resultater
Formel 1
MotoGP
FIA ETCR
Formula E
All sport
Alpint
Alpint home
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
World Championship
Alle sporter
Show All
Alpint
Alpint home
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
World Championship
Basketball
Basketball home
Kalender/Resultater
NBA
Turkish Airlines EuroLeague
BKT EuroCup
Liga
Bryting
Bryting home
Kalender/Resultater
Eliteserien
Eliteserien home
Kalender
Tabell
Toppscorer
TV-guide
Fantasy
Fotball
Fotball home
Kalender/Resultater
VM
Eliteserien
OBOS-ligaen
Euro 2020
Liga
Friidrett
Friidrett home
Kalender/Resultater
Diamond League
World Championships
VM Indoor
Turneringer
Fristil
Fristil home
Kalender/Resultater
Golf
Golf home
Kalender/Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Turneringer
Håndball
Håndball home
Kalender/Resultater
World Championships
EM
Turneringer
Hopp
Hopp home
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
Kombinert
Kombinert home
Kalender/Resultater
Kalender
Langrenn
Langrenn home
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
World Championship
Motorsports
Motorsports home
Kalender/Resultater
Formel 1
MotoGP
FIA ETCR
Formula E
All sport
Olympiske Leker
Olympiske Leker home
Paris 2024
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Paralympics
Roing
Roing home
Kalender/Resultater
Rugby
Rugby home
Kalender/Resultater
World Cup
Premiership
United Rugby Championship
Liga
Sandvolleyball
Sandvolleyball home
Kalender/Resultater
Seiling
Skiskyting
Skiskyting home
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
VM
Skøyter
Skøyter home
Kalender/Resultater
Snooker
Snooker home
Kalender/Resultater
Northern Ireland Open
Masters
Mesterskap
Snowboard
Snowboard home
Kalender/Resultater
Speedway
Speedway home
Kalender/Resultater
Kalender
tabell
Sprangridning
Sprangridning home
Kalender/Resultater
Svømming
Svømming home
Kalender/Resultater
VM
Turneringer
Sykkel
Sykkel home
Kalender/Resultater
Norske ryttere
TV-guide
Turneringer
Sykling - Bane
Sykling - Bane home
UCI Track Champions League
Tennis
Tennis home
Kalender/Resultater
ATP
WTA
Turneringer
Triatlon
Triatlon home
Kalender/Resultater
Vintersport
Vintersport home
Kalender/Resultater
Alpint
Skiskyting
Langrenn
All sport
More
Show All
Change Version
Norge
International (English)
Internacional (Español)
Danmark
Deutschland
Dutch
España
France
Italia
Magyarország
Norge
Polska TVN24
România
Türkiye
United Kingdom
Help Center
OM OSS
Om Eurosport
Juridisk informasjon
Bruksvilkår
Personvernerklæring
Juridisk informasjon
Erklæring om informasjonskapsler
Informasjon om Eurosportabonnement
Modern Slavery Statement
Administrer preferanser
Follow us on
Fotball
Kalender/Resultater
VM
Eliteserien
OBOS-ligaen
Euro 2020
Liga
Se Eurosport der du selv vil
Abonner nå
Mer Informasjon
UEFA Europa League
Resultater
2023-2024
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
Kvalifiseringsrunde 1
Kvalifiseringsrunde 1
Kvalifiseringsrunde 2
Kvalifiseringsrunde 3
Play-off round
1. kamp
30/06/2015
Balzan FC
0
-
2
Zeljeznicar Sarajevo
Progrès Niederkorn
0
-
0
Shamrock Rovers
FK Renova
0
-
1
Dacia Chisinau
02/07/2015
FC Ordabasy
0
-
0
Beitar Jerusalem
FC Shirak
2
-
0
HSK Zrinjski
FC Alashkert
1
-
0
St. Johnstone
Kruoja Pakruojis
0
-
1
Jagiellonia Bialystok
Laçi
1
-
1
Shamakhi FK
Atlantas Klaipeda
0
-
2
Beroe Stara Zagora
Dinamo Tbilisi
2
-
1
Qabala FK
FC Aktobe
0
-
1
Nõmme Kalju
Kukësi
2
-
0
Torpedo-BelAZ
FC Flora
1
-
0
FK Rabotnicki
Dinamo Batumi
1
-
0
Omonia Nicosia
Olimpik Sarajevo
1
-
1
Spartak Trnava
Skonto FC
2
-
1
St. Patrick's Athletic
UE Sant Julià
0
-
1
Randers FC
FS Jelgava
1
-
1
Litex Lovech
SJK
0
-
1
FH
FC Lahti
2
-
2
IF Elfsborg
VPS
2
-
2
AIK
Neftçi Baku
2
-
2
OFK Titograd
DVSC
3
-
0
Sutjeska
JK Sillamäe Kalev
1
-
1
Hajduk Split
FC Sheriff
0
-
3
Odds BK
FC Differdange 03
3
-
1
Bala Town
Brøndby IF
9
-
0
Juvenes/Dogana
FK Riteriai
3
-
0
HB
FC Saxan
0
-
2
Apollon Limassol
FC Botosani
1
-
1
FC Tskhinvali
Strømsgodset
3
-
1
Partizani
Europa FC
0
-
6
Slovan Bratislava
Airbus UK
1
-
3
NK Lokomotiva
Go Ahead Eagles
1
-
1
Ferencváros
NK Domzale
0
-
1
Cukaricki
Víkingur
0
-
2
Rosenborg
NK Celje
0
-
1
Slask Wroclaw
Newtown
2
-
1
Valletta FC
Buducnost
1
-
3
FK Spartaks Jurmala
MTK Budapest
0
-
0
Vojvodina Novi Sad
La Fiorita
0
-
5
FC Vaduz
Glenavon
1
-
2
Shakhter Soligorsk
Cork City
1
-
1
KR
UCD
1
-
0
F91 Diddeleng
Crvena Zvezda
0
-
2
FC Kairat
West Ham United
3
-
0
FC Lusitans
Birkirkara
0
-
0
Ulysses Yerevan
Linfield
2
-
0
NSÍ Runavík
Glentoran
1
-
4
MSK Zilina
KF Shkëndija
1
-
1
Aberdeen
Víkingur Reykjavík
0
-
1
FC Koper
2. kamp
07/07/2015
Shamrock Rovers
3
-
0
Progrès Niederkorn
aggregate: 3 - 0
09/07/2015
FC Kairat
2
-
1
Crvena Zvezda
aggregate: 4 - 1
Dacia Chisinau
4
-
1
FK Renova
aggregate: 5 - 1
Sutjeska
2
-
0
DVSC
aggregate: 2 - 3
FK Spartaks Jurmala
0
-
0
Buducnost
aggregate: 3 - 1
F91 Diddeleng
2
-
1
UCD
aggregate: 2 - 2
Qabala FK
2
-
0
Dinamo Tbilisi
aggregate: 3 - 2
Nõmme Kalju
0
-
0
FC Aktobe
aggregate: 1 - 0
Torpedo-BelAZ
0
-
0
Kukësi
aggregate: 0 - 2
Omonia Nicosia
2
-
0
Dinamo Batumi
aggregate: 2 - 1
Shamakhi FK
0
-
0
Laçi
aggregate: 1 - 1
IF Elfsborg
5
-
0
FC Lahti
aggregate: 7 - 2
Ulysses Yerevan
1
-
3
Birkirkara
aggregate: 1 - 3
FC Tskhinvali
1
-
3
FC Botosani
aggregate: 2 - 4
Shakhter Soligorsk
3
-
0
Glenavon
aggregate: 5 - 1
Beroe Stara Zagora
3
-
1
Atlantas Klaipeda
aggregate: 5 - 1
Odds BK
0
-
0
FC Sheriff
aggregate: 3 - 0
Beitar Jerusalem
2
-
1
FC Ordabasy
aggregate: 2 - 1
Rosenborg
0
-
0
Víkingur
aggregate: 2 - 0
Hajduk Split
6
-
2
JK Sillamäe Kalev
aggregate: 7 - 3
Apollon Limassol
2
-
0
FC Saxan
aggregate: 4 - 0
AIK
4
-
0
VPS
aggregate: 6 - 2
Slovan Bratislava
3
-
0
Europa FC
aggregate: 9 - 0
Randers FC
3
-
0
UE Sant Julià
aggregate: 4 - 0
MSK Zilina
3
-
0
Glentoran
aggregate: 7 - 1
FC Lusitans
0
-
1
West Ham United
aggregate: 0 - 4
HSK Zrinjski
2
-
1
FC Shirak
aggregate: 2 - 3
NK Lokomotiva
2
-
2
Airbus UK
aggregate: 5 - 3
Litex Lovech
2
-
2
FS Jelgava
aggregate: 3 - 3
FC Vaduz
5
-
1
La Fiorita
aggregate: 10 - 1
NSÍ Runavík
4
-
3
Linfield
aggregate: 4 - 5
Partizani
0
-
1
Strømsgodset
aggregate: 1 - 4
Bala Town
2
-
1
FC Differdange 03
aggregate: 3 - 4
FK Rabotnicki
2
-
0
FC Flora
aggregate: 2 - 1
Slask Wroclaw
3
-
1
NK Celje
aggregate: 4 - 1
Spartak Trnava
0
-
0
Olimpik Sarajevo
aggregate: 1 - 1
FC Koper
2
-
2
Víkingur Reykjavík
aggregate: 3 - 2
Juvenes/Dogana
0
-
2
Brøndby IF
aggregate: 0 - 11
Ferencváros
4
-
1
Go Ahead Eagles
aggregate: 5 - 2
Cukaricki
0
-
0
NK Domzale
aggregate: 1 - 0
Vojvodina Novi Sad
3
-
1
MTK Budapest
aggregate: 3 - 1
Jagiellonia Bialystok
8
-
0
Kruoja Pakruojis
aggregate: 9 - 0
OFK Titograd
1
-
1
Neftçi Baku
aggregate: 3 - 3
Valletta FC
1
-
2
Newtown
aggregate: 2 - 4
Aberdeen
0
-
0
KF Shkëndija
aggregate: 1 - 1
HB
1
-
4
FK Riteriai
aggregate: 1 - 7
St. Johnstone
2
-
1
FC Alashkert
aggregate: 2 - 2
St. Patrick's Athletic
0
-
2
Skonto FC
aggregate: 1 - 4
KR
2
-
1
Cork City
aggregate: 3 - 2
Zeljeznicar Sarajevo
1
-
0
Balzan FC
aggregate: 3 - 0
FH
1
-
0
SJK
aggregate: 2 - 0