TV-kampene for Eliteserien til og med runde 20 og for resten av OBOS-ligasesongen er nå satt opp. I tillegg kan alle kampene fra både Eliteserien og OBOS-ligaen ses på discovery+.

Eliteserien

Fotball
Rykket ned fra OBOS-ligaen i 2020 – nå er klubben konkurs
2 TIMER SIDEN

Runde 6:

Mandag 16. mai kl 18.00
Aalesund - Molde på ES+2 , D+
Bodø/Glimt - Tromsø på ES+3, D+
Kristiansund - Strømsgodset på ES+5, D+
Lillestrøm - Sarpsborg 08 på ESN, D+
Rosenborg - Sandefjord på ES+1, D+
Odd - Haugesund på ES+4, D+
Viking - Jerv på ES+6, D+
Mandag 16. mai kl 20.00
Vålerenga - HamKam MAX, D+

Runde 7

Lørdag/søndag 21-22. mai
Lørdag 21. mai kl 16.00
Sandefjord - Lillestrøm på ESN, D+
Lørdag 21. mai kl 18.00
Molde - Kristiansund på ESN, D+
Søndag 22. mai kl 18.00
Haugesund - Bodø/Glimt på ES+2, D+
Jerv - Odd på ES+4, D+
Strømsgodset - Vålerenga på ES+1, D+
Sarpsborg 08 - Aalesund på ES+3, D+
Tromsø - Viking på ESN, D+
Søndag 22. mai kl 20.00
HamKam - Rosenborg på MAX, D+

Runde 8

Onsdag/torsdag 25.-26. mai
Onsdag 25. mai kl 18.00
Aalesund - Jerv på ES+3, D+
Bodø/Glimt - Strømsgodset ESN, D+
Kristiansund - Tromsø ES+2, D+
Odd - Sandefjord ES+4, D+
Viking - HamKam på ES+1, D+
Onsdag 25. mai kl 20.00
Lillestrøm - Vålerenga på MAX, D+
Torsdag 26 mai kl 18.00
Rosenborg - Haugesund på ESN, D+
Torsdag 26. mai kl 20.00
Sarpsborg 08 - Molde på ESN, D+

Runde 9

Lørdag/søndag 28.-29. mai
Lørdag 28. mai kl 16.00
HamKam - Odd på ESN, D+
Lørdag 28. mai kl 18.00
Strømsgodset - Viking på ESN, D+
Søndag 29. mai kl 18.00
Haugesund - Aalesund på ES+3, D+
Jerv - Sarpsborg 08 på ES+4, D+
Molde - Bodø/Glimt på ESN, D+
Sandefjord - Kristiansund på ES+2, D+
Tromsø - Lillestrøm på ES+1, D+
Søndag 29. mai kl 20.00
Vålerenga - Rosenborg på MAX, D+

Runde 10

Lørdag/søndag 18.-19.juni
Lørdag 18. juni kl 16.00
Sarpsborg 08 - Strømsgodset på ESN, D+
Lørdag 18. juni kl 18.00
Kristiansund - Bodø/Glimt på ESN, D+
Søndag 19. juni kl 18.00
Jerv - HamKam på ES+4, D+
Lillestrøm - Rosenborg på ESN, D+
Odd - Molde på ES+1, D+
Tromsø - Haugesund på ES+3, D+
Viking - Sandefjord på ES+2, D+
Søndag 19. juni kl 20.00
Aalesund - Vålerenga på MAX, D+

Runde 11

Lørdag/søndag 25.-26. juni
Lørdag 25. juni kl 16.00
Haugesund - Viking på ESN, D+
Lørdag 25. juni kl 18.00
Rosenborg - Kristiansund på ESN, D+
Søndag 26. juni kl 18.00
Bodø/Glimt - Aalesund på ESN, D+
HamKam - Sarpsborg 08 på ES+1, D+
Molde - Jerv på ES+2, D+
Strømsgodset - Lillestrøm på ES+3, D+
Sandefjord - Tromsø på ES+4, D+
Søndag 26. juni kl 20.00
Vålerenga - Odd på MAX, D+

Runde 12

Lørdag/søndag 2.-3. juli
Lørdag 2. juli kl 16.00
Jerv - Haugesund på ESN, D+
Lørdag 2. juli kl. 18.00
Odd - Bodø/Glimt på ESN, D+
Søndag 3. juli kl 18.00
Aalesund - Strømsgodset på ES+3, D+
HamKam - Molde på ESN, D+
Kristiansund - Lillestrøm på ES+2, D+
Sarpsborg 08 - Sandefjord på ES+4, D+
Søndag 3. juli kl 20.00
Viking - Rosenborg på MAX, D+

Runde 13

Lørdag/søndag 9.-10.juli
Lørdag 9. juli kl 16.00
Bodø/Glimt - Sarpsborg 08 på ESN, D+
Lørdag 9. juli kl 18.00
Strømsgodset - Odd på ESN, D+
Søndag 10. juli kl 18.00
Lillestrøm - Viking på ESN, D+
Molde - Tromsø på ES+2, D+
Rosenborg - Jerv på ES+1, D+
Sandefjord - Aalesund på ES+4, D+
Vålerenga - Kristiansund på ES+3, D+
Søndag 10. juli kl 20.00
Haugesund - HamKam på MAX, D+

Runde 14

Lørdag/søndag 16.-17. juli
Lørdag 16. juli kl 16.00
Jerv - Sandefjord på ESN, D+
Søndag 17. juli kl 18.00
HamKam - Bodø/Glimt på ESN, D+
Molde - Haugesund på ES+1, D+
Sarpsborg 08 - Vålerenga på ESN, D+
Odd - Lillestrøm på ES+2, D+
Tromsø - Strømsgodset på ES+3, D+
Viking - Kristiansund på ES+4, D+
Søndag 17. juli kl 20.00
Aalesund - Rosenborg på MAX, D+

Runde 15

Lørdag/søndag 23.-24. juli
Lørdag 23. juli kl 16.00
Bodø/Glimt - Jerv på ESN, D+
Lørdag 23. juli kl. 18.00
Rosenborg - Tromsø på ESN, D+
Søndag 24. juli kl 18.00
Haugesund - Sarpsborg 08 på ES+2, D+
Kristiansund - Odd på ES+3, D+
Lillestrøm - Aalesund (ble spilt 28. april)
Sandefjord - Molde på ES+1, D+
Vålerenga - Viking på ESN, D+
Søndag 24. juli kl 20.00
Strømsgodset - HamKam på MAX, D+

Runde 16

Lørdag/søndag 30.-31. juli
Lørdag 30. juli kl 18.00
Aalesund - Bodø/Glimt på ES+1, D+
HamKam - Kristiansund på ES+2, D+
Tromsø - Sandefjord på ES+3, D+
Odd - Rosenborg på ESN, D+
Lørdag 30. juli 20.00
Jerv - Vålerenga på MAX, D+
Søndag 31. juli kl 15.30
Molde - Strømsgodset på ES+1, D+
Sarpsborg 08 - Lillestrøm på ESN, D+
*Viking-Haugesund ble spilt 30. april

Runde 17

Lørdag/søndag 6.-7. august
Lørdag 6. august 16.00
Bodø/Glimt - Odd på ESN, D+
Lørdag 6. august 18.00
Rosenborg - HamKam på ESN, D+
Søndag 7. august kl 18.00
Haugesund - Jerv på ES+4, D+
Kristiansund - Molde på ESN, D+
Lillestrøm - Tromsø på ES+2, D+
Strømsgodset - Sarpsborg 08 på ES+3, D+
Sandefjord - Viking på ES+, D+
Søndag 7. august 20.00
Vålerenga - Aalesund på MAX, D+

Runde 18

Fredag/Lørdag/søndag 12. -14 august
Fredag 12. august kl 19.00
Sandefjord - Rosenborg på MAX, D+
Lørdag 13. august kl 16.00
Aalesund - Haugesund på ESN, D+
Lørdag 13. august kl 18.00
Sarpsborg 08 - Bodø/Glimt på ESN, D+
Søndag 14. august kl 18.00
Jerv - Lillestrøm på ESN, D+
Tromsø - Kristiansund på ES+1, D+
Søndag 14. august kl 20.00
HamKam - Vålerenga på MAX, D+
***Molde-Odd og Viking-Strømsgodset ble spilt 11. og 12. mai.

Runde 19

Lørdag/søndag 20.-21. august
Lørdag 20. august kl 18.00
Odd - Sarpsborg 08 på ESN, D+
Søndag 21. august kl 18.00
Bodø/Glimt - HamKam på ES+4, D+
Haugesund - Molde på ES+1, D+
Kristiansund - Viking på ES+2, D+
Lillestrøm - Sandefjord på ES+3, D+
Strømsgodset - Jerv på ES+5, D+
Vålerenga - Tromsø på ESN
Søndag 21. august kl 20.00
Rosenborg - Aalesund på MAX

Runde 20

Lørdag/søndag 27.-28. august
Lørdag 27. august kl 18.00
Jerv - Bodø/Glimt på ESN, D+
Sandefjord - Strømsgodset på MAX, D+
Søndag 28. august kl 18.00, D+
Aalesund - Odd på ES+4, D+
HamKam - Haugesund på ESN, D+
Lillestrøm - Kristiansund på ES+3, D+
Molde - Sarpsborg 08 på ES+2, D+
Viking - Vålerenga på ES+1, D+
Søndag 28. august kl 20.00
Tromsø - Rosenborg på MAX, D+

OBOS-ligaen

Slik spilles kampene i OBOS-ligaen frem til runde 15

Runde 15

Søndag/mandag 17.-18. juli
Søndag 17. juli kl 15.00
Kongsvinger - Stjørdals-Blink på ES+5, D+
Ranheim - Sogndal på ES+4, D+
Stabæk - KFUM Oslo på ES+2, D+
Mandag 18. juli kl 18.00
Bryne - Fredrikstad ES+7v
Grorud - Mjøndalen ES+6, D+
Raufoss - Brann ES+1, D+, D+
Start - Sandnes Ulf på ESN
Åsane - Skeid ES+3, D+

Runde 16

Søndag/mandag 24.-25.juli
Søndag 24. juli kl 15.00
Fredrikstad - Grorud på ES+1, D+
Skeid - Raufoss på ES+2, D+
Mjøndalen - Start på MAX, D+
Mandag 25. juli kl 18.00
KFUM Oslo - Ranheim på ES+3, D+
Sandnes Ulf - Åsane på ES+2, D+
Brann - Kongsvinger på ESN, D+
Sogndal - Stabæk på ES+1, D+
Stjørdals-Blink - Bryne på ES+4, D+

Runde 17

Søndag 31. juli kl 15.30
Bryne - Brann på ES+2, D+
Grorud - KFUM Oslo på ES+8, D+
Kongsvinger - Mjøndalen på ES+6, D+
Ranheim - Stjørdals-Blink på ES+7, D+
Raufoss - Sandnes Ulf på ES+9, D+
Stabæk - Skeid på ES+5, D+
Start - Fredrikstad på ES+3, D+
Åsane - Sogndal på ES+4, D+

Runde 18

Torsdag 4. august kl 18.00
Brann - Start på ESN, D+
Fredrikstad - Stabæk på ES+1, D+
KFUM Oslo - Åsane på ES+6, D+
Kongsvinger - Bryne på ES+5, D+
Mjøndalen - Raufoss på ES+4, D+
Sandnes Ulf - Sogndal på ES+2, D+
Skeid - Ranheim på ES+3, D+
Stjørdals-Blink - Grorud på ES+7, D+

Runde 19

Søndag/mandag 7.-8.august
Søndag 7. august kl. 15.00
Raufoss - Stjørdals-Blink på ES+2, D+
Sogndal - KFUM Oslo på ES+1, D+
Stabæk - Brann på MAX, D+
Mandag 8. august kl. 18.00
Grorud - Kongsvinger på ES+4, D+
Ranheim - Mjøndalen på ES+3, D+
Sandnes Ulf - Skeid på ES+2, D+
Start - Bryne på ESN, D+
Åsane - Fredrikstad på ES+1, D+

Runde 20

Søndag 14. august kl 15.00
Bryne - Grorud på ES+2, D+
Fredrikstad - Ranheim på MAX, D+
Kongsvinger - Start på ES+1, D+
Søndag 14. august kl 18.00
Brann - Raufoss på ES+2, D+
KFUM Oslo - Sandnes Ulf på ES+3, D+
Mjøndalen - Sogndal på ES+4, D+
Skeid - Åsane på ES+5, D+
Stjørdals-Blink - Stabæk på ES+6, D+

Runde 21

Lørdag/søndag/mandag 20.-22. august
Lørdag 20. august kl 16.00
Sogndal - Brann på ESN, D+
Søndag 21. august kl 15.00
Sandnes Ulf - Stjørdals-Blink på ES+2, D+
Stabæk - Start på ES+1, D+
Mandag 22. august kl 18.00
Grorud - Skeid på ES+4, D+
KFUM Oslo - Fredrikstad på ESN, D+
Ranheim - Bryne på ES+1, D+
Raufoss - Kongsvinger på ES+2, D+
Åsane - Mjøndalen på ES+3, D+

Runde 22

Lørdag og mandag 27.- og 29. august
Lørdag 27. august kl 15.00
Fredrikstad - Sogndal på ES+1, D+
Kongsvinger - Stabæk på ESN, D+
Stjørdals-Blink - Åsane på ES+2, D+
Mandag 29. august kl 18.00
Brann - Ranheim på ESN, D+
Bryne - Raufoss på ES+4, D+
Mjøndalen - Sandnes Ulf på ES+1, D+
Skeid - KFUM Oslo på ES+2, D+
Start - Grorud på ES+3, D+

Runde 23

Søndag/mandag 4.-5. september
Søndag 4. september kl 15.00
KFUM Oslo - Mjøndalen , D+
Sandnes Ulf - Start , D+
Åsane - Brann , D+
Mandag 5. september kl 18.00
Grorud - Ranheim, D+
Raufoss - Fredrikstad, D+
Sogndal - Skeid, D+
Stabæk - Bryne, D+
Stjørdals-Blink - Kongsvinger, D+

Runde 24

Søndag/mandag 11.-12. september
Søndag 11. september kl 15.00
Bryne - Sogndal, D+
Fredrikstad - Sandnes Ulf, D+
Ranheim - Åsane, D+
Start - Stjørdals-Blink, D+
Mandag 12. september kl 18.00
Brann - Grorud, D+
Kongsvinger - KFUM Oslo, D+
Mjøndalen - Skeid, D+
Stabæk - Raufoss, D+

Runde 25

Lørdag/søndag 18.-19. september
Lørdag 18. september kl 16.00
Raufoss - Start, D+
Sandnes Ulf - Brann, D+
Skeid - Fredrikstad, D+
Sogndal - Ranheim, D+
Stjørdals-Blink - Mjøndalen, D+
Åsane - Kongsvinger, D+
Søndag 19. september kl 15.00
Grorud - Stabæk
KFUM Oslo - Bryne

Runde 26

Søndag/mandag 2.-3. oktober
Søndag 2. oktober kl 14.00
Brann - Stjørdals-Blink, D+
Bryne - Skeid, D+
Fredrikstad - Mjøndalen, D+
Mandag 3. oktober kl 18.00
Grorud - Raufoss, D+
Kongsvinger - Sogndal, D+
Ranheim - Sandnes Ulf, D+
Stabæk - Åsane, D+
Start - KFUM Oslo, D+

Runde 27

ndag/mandag 9.-10. oktober
Søndag 9. oktober kl 14.00
Mjøndalen - Brann, D+
Skeid - Start, D+
Sogndal - Stjørdals-Blink, D+
Mandag 10. oktober kl 18.00
Fredrikstad - Bryne, D+
KFUM Oslo - Stabæk, D+
Ranheim - Kongsvinger, D+
Sandnes Ulf - Grorud, D+
Åsane - Raufoss, D+

Runde 28

Søndag/mandag 16. - 17. oktober
Søndag 16. oktober kl 14.00
Stabæk - Ranheim, D+
Start - Åsane, D+
Bryne - Mjøndalen, D+
Mandag 17. oktober kl 18.00
Brann - Skeid, D+
Grorud - Sogndal, D+
Kongsvinger - Sandnes Ulf , D+
Raufoss - KFUM Oslo, D+
Stjørdals-Blink - Fredrikstad, D+

Runde 29

Lørdag 22. oktober kl 15.00
Fredrikstad - Brann, D+
KFUM Oslo - Stjørdals-Blink, D+
Mjøndalen - Grorud, D+
Ranheim - Raufoss, D+
Sandnes Ulf - Stabæk, D+
Skeid - Kongsvinger, D+
Sogndal - Start, D+
Åsane - Bryne, D+

Runde 30

Lørdag 29. oktober kl 15.00
Brann - KFUM Oslo, D+
Bryne - Sandnes Ulf, D+
Grorud - Åsane, D+
Kongsvinger - Fredrikstad, D+
Raufoss - Sogndal, D+
Stabæk - Mjøndalen, D+
Start - Ranheim, D+
Stjørdals-Blink - Skeid, D+
Eliteserien
Utsetter nok en Eliteserie-kamp: 23 (!) spillere er utilgjengelige
7 TIMER SIDEN
Fotball
Kronet sesongen med cupgull
10 TIMER SIDEN