Runde 1, lørdag 15. mai
Aalesund - Bryne Lørdag 15:30, Discovery+/Eurosport Norge
HamKam - Stjørdals-Blink Lørdag 18:00, Discovery+/Eurosport+3
Eliteserien
Spisstalent klar for Rosenborg – hentes fra portugisisk fotball
2 TIMER SIDEN
Jerv - KFUM Oslo , Lørdag 18:00, Discovery+/Eurosport+5
Ranheim - Grorud, Lørdag 18:00, Discovery+/ES+4
Sandnes Ulf - Start, Lørdag 20:00 Discovery+/Eurosport Norge
Sogndal - Ull/Kisa, Lørdag 18:00, Discovery+/Eurosport+1
Strømmen - Raufoss, Lørdag 18:00, Discovery+/Eurosport+6
Åsane - Fredrikstad, Lørdag 18:00, Discovery+/Eurosport+2
Runde 2, onsdag/torsdag 19./20. mai
Bryne - Ranheim, Onsdag 18:00, Discovery+/Eurosport+4
Fredrikstad - Sandnes Ulf, Torsdag 19:00, Discovery+/Eurosport Norge
Grorud - Strømmen, Torsdag 19:00, Discovery+/Eurosport+2
KFUM Oslo - HamKam Onsdag 18:00, Discovery+/Eurosport+3
Raufoss - Aalesund, Onsdag 18:00, Discovery+/Eurosport+1
Start - Jerv, Onsdag 18:00, Discovery+/MAX
Stjørdals-Blink - Sogndal, Onsdag 18:00, Discovery+/Eurosport+2
Ull/Kisa - Åsane, Torsdag 19:00, Discovery+/Eurosport+1
Runde 3, tirsdag/onsdag 25./26. mai
Aalesund - KFUM Oslo, Søndag 18:00, Discovery+/Eurosport Norge
HamKam - Grorud, Tirsdag 18:00, Discovery+/Eurosport+1
Jerv - Stjørdals-Blink, Tirsdag 18:00, Discovery+/Eurosport+5
Ranheim - Start, Tirsdag 18:00, Discovery+/Eurosport+1
Sandnes Ulf - Ull/Kisa, Onsdag 19:00, Discovery+/Eurosport+1
Sogndal - Fredrikstad, Onsdag 19:00, Discovery+/Eurosport Norge
Strømmen - Bryne, Tirsdag 18:00, Discovery+/Eurosport+3
Åsane - Raufoss, Tirsdag 18:00 Discovery+/Eurosport+4
Runde 4, lørdag/søndag/mandag 29./30./31. mai
Bryne - HamKam, Lørdag 15:30, Discovery+/Eurosport+1
Fredrikstad - Jerv, Søndag 15:00, Discovery+/Eurosport+3
KFUM Oslo - Ull/Kisa, Mandag 19:00, Discovery+/Eurosport+1
Raufoss - Grorud, Lørdag 15:30, Discovery+/Eurosport+2
Sogndal - Sandnes Ulf, Lørdag 15:30, Discovery+/MAX
Start - Aalesund, Lørdag 18:00, Discovery+/Eurosport Norge
Stjørdals-Blink - Åsane, Lørdag 15:30, Discovery+/Eurosport+3
Strømmen - Ranheim, Søndag 15:00, Discovery+/Eurosport+4
Runde 5, lørdag 12. juni
Aalesund - Fredrikstad, Lørdag 20:00, Discovery+/Eurosport Norge
Grorud - KFUM Oslo, Lørdag 18:00, Discovery+/Eurosport+3
HamKam - Strømmen, Lørdag 18:00, Discovery+/MAX
Jerv - Bryne, Lørdag 18:00, Discovery+/Eurosport+6
Ranheim - Sogndal, Lørdag 18:00, Discovery+/Eurosport+2
Sandnes Ulf - Raufoss, Lørdag 18:00, Discovery+/Eurosport+4
Ull/Kisa - Stjørdals-Blink, Lørdag 18:00, Discovery+/Eurosport+5
Åsane - Start, Lørdag 18:00, Discovery+/Eurosport+1
Runde 6, fredag 18. juni
Bryne - Grorud, Fredag 18:00, Discovery+/Eurosport+6
Fredrikstad - HamKam, Fredag 20:00, Discovery+/Eurosport Norge
KFUM Oslo - Ranheim, Fredag 18:00, Discovery+/Eurosport+1
Raufoss - Jerv, Fredag 18:00, Discovery+/Eurosport+5
Sogndal - Aalesund, Fredag 18:00, Discovery+/MAX
Start - Ull/Kisa, Fredag 18:00, Discovery+/Eurosport+2
Stjørdals-Blink - Sandnes Ulf, Fredag 18:00, Discovery+/Eurosport+3
Strømmen - Åsane, Fredag 18:00, Discovery+/Eurosport+4
Runde 7, tirsdag 22. juni
Aalesund - Stjørdals-Blink, Tirsdag 18:00, Discovery+/Eurosport+1
Bryne - KFUM Oslo, Tirsdag 18:00, Discovery+/Eurosport+4
Grorud - Start, Tirsdag 18:00, Discovery+/Eurosport+2
HamKam - Sogndal, Tirsdag 20:00, Discovery+/Eurosport Norge
Jerv - Strømmen, Tirsdag 18:00, Discovery+/Eurosport+5
Ranheim - Raufoss, Tirsdag 18:00, Discovery+/Eurosport+6
Ull/Kisa - Fredrikstad, Tirsdag 18:00, Discovery+/MAX
Åsane - Sandnes Ulf, Tirsdag 18:00, Discovery+/Eurosport+3
Runde 8, søndag 27. juni
Fredrikstad - Grorud, Søndag 15:00, Discovery+/Eurosport+5
KFUM Oslo - Strømmen, Søndag 15:00, Discovery+/Eurosport+6
Raufoss - HamKam, Lørdag 15:00, Discovery+/Eurosport Norge
Sandnes Ulf - Jerv, Søndag 15:00, Discovery+/Eurosport+4
Sogndal - Åsane, Søndag 15:00, Discovery+/Eurosport+1
Start - Bryne, Søndag 15:00, Discovery+/Eurosport+2
Stjørdals-Blink - Ranheim, Søndag 15:00, Discovery+/Eurosport+3
Ull/Kisa - Aalesund, Søndag 15:00, Discovery+/MAX
Runde 9, fredag 02. juli
Aalesund - Åsane, Fredag 18:00, Discovery+/Eurosport+1
Bryne - Stjørdals-Blink, Fredag 18:00, Discovery+/Eurosport+6
Grorud - Sandnes Ulf, Fredag 18:00, Discovery+/Eurosport+4
HamKam - Ull/Kisa, Fredag 18:00, Discovery+/MAX
Jerv - Sogndal, Fredag 18:00, Discovery+/Eurosport+3
KFUM Oslo - Raufoss, Fredag 18:00, Discovery+/Eurosport+5
Ranheim - Fredrikstad, Fredag 20:00, Discovery+/Eurosport Norge
Strømmen - Start, Fredag 18:00, Discovery+/Eurosport+2
Runde 10, mandag 05. juli
Fredrikstad - KFUM Oslo, Mandag 18:00, Discovery+/Eurosport+1
Raufoss - Bryne, Mandag 18:00, Discovery+/Eurosport+5
Sandnes Ulf - Aalesund, Mandag 20:00, Discovery+/Eurosport Norge
Sogndal - Strømmen, Mandag 18:00, Discovery+/Eurosport+2
Start - HamKam, Mandag 18:00, Discovery+/MAX
Stjørdals-Blink - Grorud, Mandag 18:00, Discovery+/Eurosport+4
Ull/Kisa - Ranheim, Mandag 18:00, Discovery+/Eurosport+3
Åsane - Jerv, Mandag 18:00, Discovery+/Eurosport+6
Runde 11, mandag 12. juli
Bryne - Sogndal
Grorud - Aalesund
HamKam - Åsane
Jerv - Ull/Kisa
KFUM Oslo - Start
Ranheim - Sandnes Ulf
Raufoss - Fredrikstad
Strømmen - Stjørdals-Blink
Runde 12, lørdag/søndag 17./18. juli
Aalesund - Jerv
Fredrikstad - Bryne
Sandnes Ulf - HamKam
Sogndal - Grorud
Start - Raufoss
Stjørdals-Blink - KFUM Oslo
Ull/Kisa - Strømmen
Åsane - Ranheim
Runde 13, onsdag 21. juli
Bryne - Sandnes Ulf
Grorud - Ull/Kisa
HamKam - Aalesund
KFUM Oslo - Åsane
Ranheim - Jerv
Raufoss - Sogndal
Start - Stjørdals-Blink
Strømmen - Fredrikstad
Runde 14, onsdag 18. august
Aalesund - Ranheim
Fredrikstad - Start
Jerv - HamKam
Sandnes Ulf - Strømmen
Sogndal - KFUM Oslo
Stjørdals-Blink - Raufoss
Ull/Kisa - Bryne
Åsane - Grorud
Runde 15, søndag/mandag 22./23. august
Bryne - Åsane
Fredrikstad - Stjørdals-Blink
Grorud - Jerv
KFUM Oslo - Sandnes Ulf
Ranheim - HamKam
Raufoss - Ull/Kisa
Start - Sogndal
Strømmen - Aalesund
Runde 16, lørdag/søndag 28./29. august
Aalesund - Raufoss
HamKam - Start
Jerv - Fredrikstad
Sandnes Ulf - Grorud
Sogndal - Ranheim
Stjørdals-Blink - Bryne
Ull/Kisa - KFUM Oslo
Åsane - Strømmen
Runde 17, lørdag/søndag 11./12. september
Bryne - Aalesund
Fredrikstad - Sogndal
Grorud - Stjørdals-Blink
Ranheim - Ull/Kisa
Raufoss - Sandnes Ulf
Start - KFUM Oslo
Strømmen - Jerv
Åsane - HamKam
Runde 18, onsdag 15. september
Aalesund - Grorud
HamKam - Bryne
Jerv - Åsane
KFUM Oslo - Fredrikstad
Sandnes Ulf - Ranheim
Sogndal - Raufoss
Stjørdals-Blink - Strømmen
Ull/Kisa - Start
Runde 19, søndag/mandag 19./20. september
Bryne - Start
Fredrikstad - Ull/Kisa
Grorud - Sogndal
Jerv - Sandnes Ulf
Ranheim - Stjørdals-Blink
Raufoss - KFUM Oslo
Strømmen - HamKam
Åsane - Aalesund
Runde 20, lørdag/søndag 26./26. september
Aalesund - Strømmen
HamKam - Jerv
KFUM Oslo - Grorud
Ranheim - Åsane
Sandnes Ulf - Stjørdals-Blink
Sogndal - Bryne
Start - Fredrikstad
Ull/Kisa - Raufoss
Runde 21, onsdag 29. september
Bryne - Ull/Kisa
Grorud - Ranheim
HamKam - Sandnes Ulf
Jerv - Aalesund
Raufoss - Start
Stjørdals-Blink - Fredrikstad
Strømmen - KFUM Oslo
Åsane - Sogndal
Runde 22, lørdag/søndag 02./03. oktober
Aalesund - HamKam
Fredrikstad - Raufoss
KFUM Oslo - Stjørdals-Blink
Ranheim - Strømmen
Sandnes Ulf - Bryne
Sogndal - Jerv
Start - Åsane
Ull/Kisa - Grorud
Runde 23, lørdag/søndag 16./17. oktober
Aalesund - Sogndal
Bryne - Fredrikstad
Grorud - Raufoss
HamKam - KFUM Oslo
Jerv - Ranheim
Stjørdals-Blink - Start
Strømmen - Sandnes Ulf
Åsane - Ull/Kisa
Runde 24, onsdag 20. oktober
Fredrikstad - Strømmen
KFUM Oslo - Bryne
Ranheim - Aalesund
Raufoss - Stjørdals-Blink
Sandnes Ulf - Åsane
Sogndal - HamKam
Start - Grorud
Ull/Kisa - Jerv
Runde 25, lørdag/søndag/mandag 23./24./25. oktober
Aalesund - Sandnes Ulf
Bryne - Raufoss
Grorud - Fredrikstad
HamKam - Ranheim
Jerv - Start
Stjørdals-Blink - Ull/Kisa
Strømmen - Sogndal
Åsane - KFUM Oslo
Runde 26, fredag 29. oktober
Fredrikstad - Åsane
Grorud - Bryne
KFUM Oslo - Aalesund
Raufoss - Ranheim
Sandnes Ulf - Sogndal
Start - Strømmen
Stjørdals-Blink - Jerv
Ull/Kisa - HamKam
Runde 27, mandag 01. november
Aalesund - Start
HamKam - Raufoss
Jerv - Grorud
Ranheim - KFUM Oslo
Sandnes Ulf - Fredrikstad
Sogndal - Stjørdals-Blink
Strømmen - Ull/Kisa
Åsane - Bryne
Runde 28, lørdag/søndag 06./07. november
Bryne - Jerv
Fredrikstad - Aalesund
Grorud - Åsane
KFUM Oslo - Sogndal
Raufoss - Strømmen
Start - Ranheim
Stjørdals-Blink - HamKam
Ull/Kisa - Sandnes Ulf
Runde 29, lørdag 20. november
Aalesund - Ull/Kisa
HamKam - Fredrikstad
Jerv - Raufoss
Ranheim - Bryne
Sandnes Ulf - KFUM Oslo
Sogndal - Start
Strømmen - Grorud
Åsane - Stjørdals-Blink
Runde 30, 27. november
Bryne - Strømmen
Fredrikstad - Ranheim
Grorud - HamKam
KFUM Oslo - Jerv
Raufoss - Åsane
Start - Sandnes Ulf
Stjørdals-Blink - Aalesund
Ull/Kisa - Sogndal
Eliteserien
«Koker» rundt Stabæk og Kjønø: – Det er ting på gang
3 TIMER SIDEN
Eliteserien
Bekreftet: «Groruds Kanté» klar for Stabæk
3 TIMER SIDEN