• Se hele terminlisten for Eliteserien og OBOS-ligaen bli sluppet på Eurosport.no onsdag fra kl. 11.30!
OBOS-ligaen sparkes i gang 30. mars og avsluttes 11. november.
Allerede i første serierunde får man et storoppgjør da nedrykkede Start møter Aalesund på Sparebanken Sør Arena.
OBOS-ligaen
Hammersland herjet med Notodden da Åsane tok første stikk i oppgjøret om OBOS-ligaplass
21/11/2019 PÅ 19:55
Oppgjøret vises direkte på Eurosport Player og Eurosport Norge kl. 15.30.

Slik er tv-oppsettet (runde 1-15):

Runde 1 (30/03-01/04)
Lør 15.30: Start - Aalesund, ESN
Søn 15.00: Skeid - Hamkam, ESN
Søn 18.00: Sandefjord - KFUM, ES+4
Søn 18.00: Sogndal - Sandnes Ulf, ES+5
Søn 18.00: Strømmen - Ull/Kisa, ES+6
Søn 18.00: Kongsvinger - Notodden, ES+7
Søn 18.00: Tromsdalen - Jerv, ES+8
Søn 18.00: Nest Sotra - Raufoss, ES+9
Runde 2 (06/04-08/04)
Lør 15.30: Aalesund - Kongsvinger, ESN
Søn 15.00: KFUM - Start, ESN
Søn 18.00: Sandnes Ulf - Nest Sotra, ES+5
Søn 18.00: Ull/Kisa - Sogndal, ES+6
Søn 18.00: Raufoss - Sandefjord, ES+7
Søn 18.00: Notodden - Skeid, ES+8
Søn 18. 00: Jerv - Strømmen, ES+9
Søn 18.00: HamKam - Tromsdalen, ES+10
Runde 3 (13/04-15/04)
Lør 15.30: Sandefjord - Aalesund, ESN
Søn 18.00: Kongsvinger - KFUM, ESN
Søn 15.00: Strømmen - Sandnes Ulf, ESN
Søn 18.00: Start - Raufoss, ES+6
Søn 18. 00: Sogndal - Notodden, ES+7
Søn 15.00: Strømmen - Sandnes Ulf, ES+8
Søn 18.00: Skeid - Jerv, ES+9
Søn 18.00: Nest Sotra - HamKam, ES+10
Søn 18.00: Tromsdalen - Ull/Kisa, ES+11
Runde 4 (20/04-22/04)
Man 18.00: Ull/Kisa - Kongsvinger, ES1
Man 18. 00: Tromsdalen - Sandefjord, ES+6
Man 18.00: Sandnes Ulf - Start, ES+7
Man 18.00: Aalesund - Skeid, ES+8
Man 18.00: Raufoss - Strømmen, ES+9
Man 18.00: KFUM - Nest Sotra, ES+10
Man 18.00: HamKam - Sogndal, ES+11
Man 18.00: Jerv - Notodden, ES+12
Runde 5 (27/04-29/04)
Lør 15.30: Start - Sandefjord Lør 1530 ESN
Søn 15.00: Notodden - Aalesund Søn 15 ESN
Søn 18.00: Sogndal - Raufoss Søn 18 ES+5
Søn 18.00: Strømmen - HamKam Søn 18 ES+6
Søn 18.00: Sandnes Ulf - KFUM Søn 18 ES+7
Søn 18.00: Kongsvinger - Jerv Søn 18 ES+8
Søn 18.00: Skeid - Tromsdalen Søn 18 ES+9
Søn 18.00: Nest Sotra - Ull/Kisa Søn 18 ES+10
Runde 6 (04/05-06/05)
Lør 15.30: Aalesund - Sogndal, ESN
Søn 15.00: Sandefjord - Nest Sotra, ESN
Søn 18.00: HamKam - Sandnes Ulf, ES+5
Søn 18.00: Start - Strømmen, ES+6
Søn 18.00: Raufoss - Kongsvinger, ES+7
Søn 18.00: KFUM - Jerv, ES+8
Søn 18.00: Ull/Kisa - Skeid, ES+9
Søn 18.00: Tromsdalen - Notodden, ES+10
Runde 7 (11/05-13/05)
Lør 15.30: Sogndal - KFUM, ESN
Søn 15.00: Strømmen - Aalesund, ESN
Søn 18.00: Sandnes Ulf - Sandefjord, ES+5
Søn 18.00: Nest Sotra - Start, ES+6
Søn 18.00: Kongsvinger - Tromsdalen, ES+7
Søn 18.00: Notodden - HamKam, ES+8
Søn 18.00: Skeid - Raufoss, ES+9
Søn 18.00: Jerv - Ull/Kisa, ES+10
Runde 8 (16/05-16/05)
Tor 18.00: Start - Jerv, ES1
Tor 18.00: Aalesund - Tromsdalen, ES+7
Tor 18.00: Sandefjord - Skeid, ES+8
Tor 18.00: Raufoss - Sandnes Ulf, ES+9
Tor 18.00: HamKam - Kongsvinger, ES+10
Tor 18.00: Ull/Kisa - Notodden, ES+11
Tor 18.00: Nest Sotra - Sogndal, ES+12
Tor 18.00: KFUM - Strømmen, Eplayer
Runde 9 (25/05-27/05)
Lør 15.30: Skeid - Sandnes Ulf, ESN
Lør 15.30: Tromsdalen - KFUM, ES+10
Søn 15.00: Sogndal - Start, ESN
Søn 18.00: Strømmen - Sandefjord, ES+5
Søn 18.00: Jerv - Aalesund, ES+6
Søn 18.00: Ull/Kisa - HamKam, ES+7
Søn 18.00: Kongsvinger - Nest Sotra, ES+8
Søn 18.00: Notodden - Raufoss, ES+9

Runde 10 (01/06-03/06)
Lør 15.30: Sandnes Ulf - Kongsvinger, ESN
Søn 18.00: Start - Skeid, ESN
Søn 18.00. Aalesund - Ull/Kisa, ES+1
Søn 18.00: HamKam - Jerv, ES+2
Søn 18.00: Nest Sotra - Strømmen, ES+3
Søn 18.00: KFUM - Notodden, ES+4
Søn 18.00: Raufoss - Tromsdalen, ES+5
Søn 20.00: Sandefjord - Sogndal, ESN
Runde 11 (15/06-17/06)
Lør 15.30: Kongsvinger - Start, ESN
Søn 15.00: HamKam - Aalesund, ESN
Søn 18.00: Sogndal - Strømmen, ES+5
Søn 18.00: Notodden - Sandefjord, ES+6
Søn 18.00: Skeid - KFUM, ES+7
Søn 18.00: Jerv - Sandnes Ulf, ES+8
Søn 18.00: Tromsdalen - Nest Sotra, ES+9
Runde 12 (22/06-24/06)
Lør 15.30: Start - Notodden, ESN
Søn 18.00: Sandefjord - Ull/Kisa, ES+4
Søn 18.00: Sogndal - Skeid, ES+5
Søn 18.00: Strømmen - Kongsvinger, ES+6
Søn 18.00: Sandnes Ulf - Tromsdalen, ES+7
Søn 18.00: Raufoss - Aalesund, ES+8
Søn 18.00: KFUM - HamKam, ES+9
Søn 18.00: Nest Sotra - Jerv, ES+10
Runde 13 (29/06-01/07)
Lør 15.30: HamKam - Raufoss, ESN
Søn 15.00: Kongsvinger - Sogndal, ESN
Søn 18.00: Tromsdalen - Start, ES+5
Søn 18.00: Notodden - Strømmen, ES+6
Søn 18.00: Aalesund - Sandnes Ulf, ES+7
Søn 18.00: Skeid - Nest Sotra, ES+8
Søn 18.00: Ull/Kisa - KFUM, ES+9
Søn 18.00. Jerv - Sandefjord, ES+10
Runde 14 20/07-22/07)
Søn 18.00: KFUM - Aalesund, ESN
Søn 18.00: Sogndal - Tromsdalen, ES+1
Søn 18.00: Strømmen - Skeid, ES+2
Søn 18.00: Sandnes Ulf - Ull/Kisa, ES+3
Søn 18.00: Raufoss - Jerv, ES+4
Søn 18.00: Start - HamKam, ES+5
Søn 18.00: Nest Sotra - Notodden, ES+6
Søn 20.00: Sandefjord - Kongsvinger, ESN
Runde 15 (27/07-29/07)
Søn 18.00: HamKam - Sandefjord, ESN
Søn 18.00: Jerv - Sogndal, ES+1
Søn 18.00: Aalesund - Nest Sotra, ES+2
Søn 18.00: KFUM - Raufoss, ES+3
Søn 18.00: Notodden - Sandnes Ulf, ES+4
Søn 18.00: Kongsvinger - Skeid, ES+5
Søn 18.00:Tromsdalen - Strømmen, ES+6
Søn 20.00: Ull/Kisa - Start, ESN
Runde 16 (03/08-05/08)
(Dato og TV-oppsett kommer senere)
Sogndal - Ull/Kisa
Strømmen - Jerv
Sandnes Ulf - HamKam
Sandefjord - Tromsdalen
Raufoss - Notodden
Skeid - Aalesund
Nest Sotra - KFUM
Start - Kongsvinger
Runde 17 (10/08-12/08)
Tromsdalen - Skeid
Kongsvinger - Raufoss
Notodden - Sogndal
Aalesund - Strømmen
Sandefjord - Start
KFUM - Sandnes Ulf
Ull/Kisa - Nest Sotra
Jerv - HamKam
Runde 18 (17/08-19/08)
Sogndal - Aalesund
Strømmen - Notodden
Sandnes Ulf - Jerv
Raufoss - Ull/Kisa
Skeid - Sandefjord
Nest Sotra - Kongsvinger
HamKam - KFUM
Start - Tromsdalen
Runde 19 (21/08-21/08)
Tromsdalen - Sogndal
Kongsvinger - Strømmen
Notodden - Nest Sotra
Aalesund - HamKam
Sandefjord - Raufoss
Skeid - Start
Ull/Kisa - Sandnes Ulf
Jerv - KFUM
Runde 20 (24/08-26/08)
Sogndal - Kongsvinger
Strømmen - Tromsdalen
Sandnes Ulf - Aalesund
Raufoss - Start
KFUM - Ull/Kisa
Jerv - Skeid
Nest Sotra - Sandefjord
HamKam - Notodden
Runde 21 (31/08-02/09)
Tromsdalen - HamKam
Notodden - KFUM
Aalesund - Jerv
Sandefjord - Sandnes Ulf
Raufoss - Nest Sotra
Skeid - Kongsvinger
Ull/Kisa - Strømmen
Start - Sogndal
Runde 22 (14/09-16/09)
Sogndal - Sandefjord
Strømmen - Start
Sandnes Ulf - Notodden
Kongsvinger - Aalesund
KFUM - Skeid
Jerv - Raufoss
Nest Sotra - Tromsdalen
HamKam - Ull/Kisa
Runde 23 (18/09-18/09)
Tromsdalen - Sandnes Ulf
Notodden - Kongsvinger
Aalesund - KFUM
Sandefjord - Strømmen
Raufoss - HamKam
Skeid - Sogndal
Ull/Kisa - Jerv
Start - Nest Sotra
Runde 24 (21/09-23/09)
Strømmen - Sogndal
Sandnes Ulf - Raufoss
Kongsvinger - Ull/Kisa
Aalesund - Notodden
KFUM - Sandefjord
Jerv - Tromsdalen
Nest Sotra - Skeid
HamKam - Start
Runde 25 (28/09-30/09)
Tromsdalen - Kongsvinger
Sogndal - Nest Sotra
Notodden - Jerv
Sandefjord - HamKam
Raufoss - KFUM
Skeid - Strømmen
Ull/Kisa - Aalesund
Start - Sandnes Ulf
Runde 26 (05/10-07/10)
Strømmen - Nest Sotra
Sandnes Ulf - Sogndal
Kongsvinger - Sandefjord
Notodden - Ull/Kisa
Aalesund - Raufoss
KFUM - Tromsdalen
Jerv - Start
HamKam - Skeid
Runde 27 (19/10-21/10)
Tromsdalen - Aalesund
Sogndal - Jerv
Strømmen - Raufoss
Kongsvinger - HamKam
Sandefjord - Notodden
Skeid - Ull/Kisa
Nest Sotra - Sandnes Ulf
Start - KFUM
Runde 28 (26/10-28/10)
Sandnes Ulf - Skeid
Notodden - Tromsdalen
Aalesund - Start
Raufoss - Sogndal
KFUM - Kongsvinger
Ull/Kisa - Sandefjord
Jerv - Nest Sotra
HamKam - Strømmen
Runde 29 (02/11-04/11)
Tromsdalen - Raufoss
Sogndal - HamKam
Strømmen - KFUM
Kongsvinger - Sandnes Ulf
Sandefjord - Jerv
Skeid - Notodden
Nest Sotra - Aalesund
Start - Ull/Kisa
Runde 30 (09/11-11/11)
Sandnes Ulf - Strømmen
Notodden - Start
Aalesund - Sandefjord
Raufoss - Skeid
KFUM - Sogndal
Ull/Kisa - Tromsdalen
Jerv - Kongsvinger
HamKam - Nest Sotra
OBOS-ligaen
Høyreist stopper med Eliteserie-erfaring klar for OBOS-klubb
21/01/2019 PÅ 17:42
OBOS-ligaen
Veteran forlenger med OBOS-klubb
27/12/2018 PÅ 17:21